Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

canım öyle düşünme bu işler hiç belli olmuyor benim kuzeniminde biraz sıkıntılı oldu doktor bir sorun yok diyordu ama olmuyordu kafaya çok takıp çok stres yapıyordu yumurtlama takibi yaptırdığı bir ay doktor bu ay döllenme asla olmaz artık bir sonraki aya çalış demiş o da nasılsa bu ay olmayacak diye umudu kesmiş kafaya takmamış rahat davranmış ve doktorun asla olmaz dediği ay hamile kalmış şu an doğum yaptı nurtopu gibi 2 aylık bir oğlu var nasip kısmet işte :)

kızlar dün yaptığım sabah yapıp burayada resmini attığım ovulasyon testine bakıp üzülmüştüm hala yumurtlamadım diye, ama akşam testi tekrarladım ve ikinci çizgi c cizgisinden bile koyu oldu
yani eğer bu testlerden kullanıyorsanız sabırla sabah akşam yapın derim ben ve bir gün aralıklı çalışın

evet canım b.düzündeyim.avcılar hastanesi türksana gelmeden önce olan mı?benim iş yerinden çıkmam sorun oluo.ben z.burnunda çalışıyorum burda balıklı rum ve ermeni hastanesi var burda bildiiniz iyi bi doktor varmı?bide belkide buay kafam rahatlar o psikolojiden çıkarım belkide vardır bundada bi hayır diyorum ama bu ayı es geçmekte işime gelmio bi taraftan offffffffff yaa nerden çıktı bu kistler onuda hiç anlamıyorum=((((((((((((((

herkese günaydın :)) mutlu ve güzel bir hafta sonu geçirmeniz ve beklediğiniz güzel haberleri almanız dileğiyle.bu ay 18 i yumurtlama günümdü baya iyi çalıştık ve kendimi çok mutlu hissediyorum umarım bu ay güzel haberler alırız:)

günydın hanımlar bende bişey sormak istiyorum benim normalde adet olacağım zaman ne ağrı ne sızı hiç bişey olmaz hiç hissetmem acaba hamile olsaydım göğüslerim falan sızlarmıydı bat 25 nisan ben adetliyken yada öncesinde hiç göğüs sızlamam olmadı ya akıl verin lütfen test yapaayımmı ki

canım illa göğüslerin sızlayacak diye bir şey yok hamile olan herkesin göğüsleri sızlamaz inşallah hamilesindir ama sen yine de test için acele etme adet tarihin geçmeden test yapsan bile sonuç çıkmaz hamileysen bile adet tarihinden 1 hafta kadar sonra belli oluyor benim arkadaşın adet tarihi 12 nisandı 10 nisanda test yaptı negatif çıktı adet tarihi geçti 15 nisan gibi yaptı bu sefer pozitif çıktı darısı bizim başımıza inşallah:)

hamileysen bile büyük ihtimal idrarda çıkmayacaktır, çıkması için çok erken en azından 24 dünde yapmalısın testi

avcılar hospital z.burnundan dönerken türksana gelmeden. cadde üstündeki hastane..balıklı rum ermeni hastanesinde tanıdığım yok.ama ablam semiha şakir doğum evinde yenidoğan yoğun bakımda hemşire,ona sorarım arkadaşları kendisi falan belki biliyordur o hastanedeki doktorları çünkü iki hastane karşılıklı...sorarım sana dönerim tanıdığı biri varsa.ayrıca avcılar hospital c.tesi de akşama kadar açık,çalışma saatlerin kaça kadarki cumartesi günü

inşallah yaptım test ama çok çok silik çıktı ikinci çizgi sanki daha önceki testlerde görmemiştim böyle bişey yada ben görmek istediğim için mi görüyorum acaba ((

acaba ikinci çizginin çikması gereken yerimi görüorum ben yoksa hayalmi ;((( ühüüüüü

acaba ikinci çizginin çikması gereken yerimi görüorum ben yoksa hayalmi ;((( ühüüüüü

canım çevremde gördüğüm ve forumdan da takip ettiğim kadarıyla herkesin hamilelik belirtisi çok farklı olabiliyo hatta üzerine adet görüp sonradan hamile olduğunu öğrenen bile var o nedenle kendi belirti bulamamanı çok kafaya takma ama idrar testi için de erken sanki 5 günün varsa biraz daha bekle en erken 1 gün önce tekrarla inşallah ikinci çizgiyi kopkoyu görürsün :)

inşallah ya ama ikinci çizginin çıkması gereken yeri görüyo olabilirmiyim inaşşak rabbim tüm isteyenlere sonrada bana versin canım ağzına sağlık ya

inşallah yaptım test ama çok çok silik çıktı ikinci çizgi sanki daha önceki testlerde görmemiştim böyle bişey yada ben görmek istediğim için mi görüyorum acaba ((

çook silik çıksa bile eğer ikinci çizgiden eser bile varsa hamilesin demektir inşallah yanılmayız :)

çook silik çıksa bile eğer ikinci çizgiden eser bile varsa hamilesin demektir inşallah yanılmayız :)

inşallah ya kurban olduğum allahım kimseyi bekletmesin inşallah yanılmayız ya eşim çok istiyo olmadığını görüncede çok üzülüyo başkalarının çocuklarını sevsin istemiyorum kendi çocuğunu sevsin rabbim herkese nasip etsin inşallah. ozaman adetim 1 gün geçsin ben hemen test yapayım:)))

Adetin ne zaman ?

MErhaba kızlar!! Smear için dra gittim, rahim ağzım yumurtlamaya hazırlanmış, rahmim de kalinlasmis, ama yumurtlama görmedi Dr. Çalısmalara devam. 21. Gün de yine progesteron ve prolaktin olcturicem, kendi takibimi her ay kendim yapicam. Yumurtlama testi de alayım, yumurtalarımı daha iyi takip ederim :)

Bir de komik birsey oldu. Biz calışma calışma diyoruz ya, artık benim diline yerleşmiş :) kapıdan çıkarken, yani Dr hanım, yumurtlamam var mı? Çalısmalara devam edelim mı bu ay diye sordum. Hehe Dr un yüzündeki ifade cok komikti. "Ne calışması kız? Sen keyfine bak, ne gün yumurtladim ne gün olacak diye takma, keyfinize bakin yahuu, olursa zaten kendiliğinden olacak. Birkaç ay olmazsa o zaman düşünürüz" dedi. Hehe o isin adı da calışma oldu :)))

beni güldürdün valla,,,:)))) bu arada ben de bebek düşünmeden öncesindön kontrol için dktora gittiğimde yumurtlaman çok iyi hemen hamile kalırsın dedi ama hala bişicik yok...

dün çocuğu olan bir arkadaşımla konuşuyroduk sordum, adetin gecikmeden önceki belirtilerin nelerdi dedim.belirti falan olmuyor onlara takılma bence dedi.adet gecikecek üstünden 15 gün geceçek ancak belirti görürsün dedi.bizim kafamızda kurduğumuz belirtiler boşmuş yani.He bir de arakadaş adet bile olmuş ilk ayında,2.ayında farketmiş hamile olduğunu.Haberi olmadan gebelik diye düşünmeyin sakın.3 aydır istiyorlardı.3.ayda tutmuş üstüne 1 kere adet görmüş...anlaman çok zor dedi.üztelik bu arkadaşımın yumurtlada çatlama olmuyordu kocası da yoğun çalışıyordu cinsel hayatları da öyle 2 günde bir falan değildi.yani herşey kısmet bence...

:)) alemsin canımm .. Kendi doktorunsun sen de yahu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…