Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

canım bence hamilesin yoksa kesinlikle çizgi falan çıkmazdı gözün aydın inşallah güzel haberlerini alırız.

kızlar adetimin 1.günü 5 nisandı hesaplamalarıma göre dün yumurtlama günümdü ve karnımda hafif bi ağrı ve gerginlik var bu neyin göstergesi yumurtlama günlerinde böyle mi olur bebek çalışmalarına başlamadan önce böyle bir durumla karşılaşmamıştım bu ne bilemedim acaba hemen döllenme mi oldu yoksa sadece yumurtlama göstergesi mi?

kızlar ben ovulasyon günlerimi tahmini biliyorum kasıklarımdaki sancıdan yada aferdersiniz akıntı durumundan da o günlerde olduğunu hissediyorum bu nedenle hiç ovulasyon testi falan yapmadım bu ay adet bitiminden sonra birer gün arayla düzenli çalışmalar var merak ettiğim misal 18 inde yumurtladıysam ve 18 değilde 17 ve 19 da çalışma olduysa şans düşüyor mu illa 18 inde mi olmalıydı

topiğin adını değitirmeyi bilen varmı arkadaşlarrr cahilliğime veriinn

Canım yumurtlama döneminde olabiliyor bu ağrılar. çalışmaya devam demek bu :)))))

ne güzel haber vermişken devam et

Canım benim bildiğim yumurtlamanın öncesinde şans dsha yüksek yumurtlama gününe göre. Çünkü yumurtladığınsa yumurta sadece 1 gün yaşarmış ancak spermlerin oraya ulaşma süresi var yani 17 sinde ilişkide olman daha doğru 1 gün öncesinde yani. Burda bi arkadaş yazmıştı yumurtlamadan sonraki günse şans çok düşükmüş %10 gibi bişeymiş

Canım ben ovulasyon testini sipariş verdim bugün, bakalım gelsin merak ediyorum. Bu batırmalı değilmiş kaset tipi. Lab ile başlayan marka 30 adet 5 te gebelik testi 30 lira

anladım canım teşekkürler valla gün aşırı elimizden geldiğince çabalıyoruz bu işler kısmet millet ayda bir gün deniyor bir bakıyor şak diye hamile mesela benim annem de eskiden adet takvimine göre korunma yöntemi uyguluyormuş ve hep ihtimalin hiçe yakın olduğunu düşündüğü zamanlar hamile kalmış benim şunca araştırıp okuduklarımdan anladığım düzenli adet gören birinin bile bazı aylar ovulasyonu değişebiliyor örneğin benim döngüm 30 gün de bir ama şubatta hiç adet olmadım ve 37 güne sarktı sonra tekrar normale döndü ki o ay ovulasyonumda allak bullak oldu tek bildiğim bu işler nasip düzenli çalışıp dua etmekten başka çare yok Allah hepimizin yardımcısı olsun

Kızlar evde daha test var :))) yarın sabahtamı yapsam bazı arkadaşlar sabah daha iyi çıkıyor demişti allahım ni ye korku sardı içimi hayret bişey yada yapmasam mı bi akıl verin iyice manyadım ben yaaa...

sabah ilk idrarla diye duymuştum canım gerisini sen bilirsin artık bence içindeki sesi dinle :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…