Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Aslında evlenir evlenmez yapıcaktık şu çocuk işini. Hergün ilişki oluyo ilk zamanlar, cicim ayları işte. yapmadık dedik yok kariyer yok birbirimizi tanıyalım , şu evin borcu çıksın derken şimdi istiyoruz ama gün aşırı yapmaya bile halimiz yok ahhh ah:)))

hayırlısı canım inşallah müjdeli haberini paylaşmakta nasip olur valla bende heyecanlandım şimdi ama sonuç ne olursa olsun sıkma canını biliyosun idrarda ilk etapta görünmeyebiliyo her zaman :)

Canım çok isterim olmasını artık kızım 5 yaşına gircek bebiş gelene kadar belki 6 belki daha fazla canım benim bi evladım var zaten rabbim bu duyguyu isteyen herkese tattırsın emin ol kendimden çok hiç bebişi olmayan arkadaşlara daha çok istiyorum allah kimseyi evlatsız bırakmasın inş.

Aslında evlenir evlenmez yapıcaktık şu çocuk işini. Hergün ilişki oluyo ilk zamanlar, cicim ayları işte. yapmadık dedik yok kariyer yok birbirimizi tanıyalım , şu evin borcu çıksın derken şimdi istiyoruz ama gün aşırı yapmaya bile halimiz yok ahhh ah:)))

Canım valla motor olsa dayanmaz bu adamlara hak veriyorum benim eşim artık bana coşkun diyo lakabım coşkun oldu hehehe:)))

Canım valla motor olsa dayanmaz bu adamlara hak veriyorum benim eşim artık bana coşkun diyo lakabım coşkun oldu hehehe:)))

Sorma benimde aynı bide bizmki zorlamaya gelmez istemesi lazım .tuhaf tuhaf çamaşırlar aldım. Alırken utandım nediyim gelsin bi bebişim zor görür beni onlarla :))))

Kimse yokmu canlar herkes calismada galiba :)) biz de esimin teyzesindeyiz burda kalicaz bizimki ordan msj yazmis cocuk yapalimmi belki ugurlu gelir burasi diye :)))

Canimm ben de tüm seçenekleri inceledim, en uygunu senin aldığın 30 ovulasyon + 5 gebelik testi. Evet kaset tipi diyor, daha kullanışlı. Pzt ben de sipariş vericem. En az 3-4 ay gider bunlar. Umarım hiç bitirmeyiz testleri, hemencecik hamile kalırız :KK66:)

Yedirenkim her yeri değerlendirin, belli olmaz Nazlı bebisin nerde gelecegi belli mı? :) biz de annemlerdeyiz, çalısmalar devammm :KK70:

sana aynen katılıyorum valla canım hep söylediğim şeyler çocuk hiç bi şeye engel değildir çok doğru valla...

bende test yapcam yarın sabah ilk idrarlar 24 mayıs adet günüm ama silik felan belki bişeyler çıkar Allahım inş nasip etmiştir.

:KK8::KK8::KK8::KK8:

bende test yapcam yarın sabah ilk idrarlar 24 mayıs adet günüm ama silik felan belki bişeyler çıkar Allahım inş nasip etmiştir.

:KK8::KK8::KK8::KK8:

günaydın canım benim de batım 23 nisan yaptım test ama tek çizgi çıktı..en azından içimdeki umut gitti daha rahatım kafamda stres yok.ama üzüleceksen yapma derim çünkü idrar testi adet olmadan belli olmuyor

kızlar dün akşam dr gittim geçen ay rahim filmi çektirdim radyasyon aldım die bişi yapmadı bu ayda 2 tane kist oluşmuş 1i 22mm biride 17 mm miş doğum kontrol hapı verdi bu ayda yattı çocuk hayallerim dr eğer clomen verirsem kistin büyüme ihtimali var dedi akşam eve giderken aldım hapı eşim çok güvendiğin dr hamile kalmamman içinmi uğraşıo anlamıyorum dedi anlamadı ne olduğunu yada anlamak istemedi yaaaaaaa ben ne yapayım şimdi hapı dün akşam kullanmaya başladım ama hiç içimden gelmio devam etmek ne yapmalıyım sizce=(((((((((((((((

günaydın canım benim de batım 23 nisan yaptım test ama tek çizgi çıktı..en azından içimdeki umut gitti daha rahatım kafamda stres yok.ama üzüleceksen yapma derim çünkü idrar testi adet olmadan belli olmuyor

üzüleyeceğimden eminimde yapmadanda duramıyorum erken gebelik testi var elimde onu yapcam bakalım gene adete kadar umudum olur negatif çıkarsada napim pazar sabahı fikrim değişmese yapcam bakalım canım hayırlısı olur inş hepimiz için...

ilk hamileliğimde 3 gün kala bi test yapmıştım bi gölge vardı her ay negatif gördüğüm için dedimki bana öyle geliyo kesin sonra negatif diye bi daha hiç yapamadım test adetim 3 gün geçti işteyken kendi kendime dedim ben adet olmadım bi tane daha yapim hemen yakın bi eczaneden aldım test yaptımki pozitif Rabbim inş bu güzel duyguyu tekrar yaşatır ilki kürtajla sonuçlandı ama inş bu sefer herşey yolunda olur....

kızlar dün akşam dr gittim geçen ay rahim filmi çektirdim radyasyon aldım die bişi yapmadı bu ayda 2 tane kist oluşmuş 1i 22mm biride 17 mm miş doğum kontrol hapı verdi bu ayda yattı çocuk hayallerim dr eğer clomen verirsem kistin büyüme ihtimali var dedi akşam eve giderken aldım hapı eşim çok güvendiğin dr hamile kalmamman içinmi uğraşıo anlamıyorum dedi anlamadı ne olduğunu yada anlamak istemedi yaaaaaaa ben ne yapayım şimdi hapı dün akşam kullanmaya başladım ama hiç içimden gelmio devam etmek ne yapmalıyım sizce=(((((((((((((((

ben rahim filmi çekindiğim ay kullanmıştım klomen kistte yapıyo ama bu ilaç ondan olmuş olabilir canım yumurtlama problemin yoksa aslında klomen kullanma sadece yumurtanı takip ettir bence durumunu çok iyi bilmiyorum ama eğer bi problem yoksa ben öyle yapıyorum şu anda... için rahat etmiyosa başka bi doktorada git bence bakalım aynı şeylerimi söylüyo

canım geçmiş olsun.. kist çıkmışsa doğum kontrol hapı kullanmanda yarar var tabii ki daha sağlıklı bir hamilelik geçirirsin sonrasında ama yine de başka bir doktora da git derim.. belli mi olur doktorların işi.. sen garantiye al.. ama eğer varsa da ilacı kullan ki küçülsün kistler.. zaten pco değil çok daha kolay olur. kilo problemin varsa eğer bu süre içinde ilacı kullanırken kilo verirsen daha iyi olur kistler küçülür. iyi olsun da canım hamileliğin, bebeğin ve en önemlisi senin sağlığın gerisi elbet gelir zaten.. yine de tek doktorla kalma derim.. kistler genelde karından bakılan usg ile idrara sıkışık olarak tam görünüyor.. nasıl baktı bilmiyorum ama umarım yanılmıştır..

o arkadaş benim :))) yumurtlamadan sonra girilen ilşkinin anlamı yok.Allah bilir yinede tıbben böyle.mesela çarşamba yumurtladıgını farzedelim .pazartesi çarşamba ilşki günü olmalı perşembe de bir ihtimal sonrasının anlamı yok.

Canım benim bildiğim yumurtlamanın öncesinde şans dsha yüksek yumurtlama gününe göre. Çünkü yumurtladığınsa yumurta sadece 1 gün yaşarmış ancak spermlerin oraya ulaşma süresi var yani 17 sinde ilişkide olman daha doğru 1 gün öncesinde yani. Burda bi arkadaş yazmıştı yumurtlamadan sonraki günse şans çok düşükmüş %10 gibi bişeymiş

ben rahim filmi çekindiğim ay kullanmıştım klomen kistte yapıyo ama bu ilaç ondan olmuş olabilir canım yumurtlama problemin yoksa aslında klomen kullanma sadece yumurtanı takip ettir bence durumunu çok iyi bilmiyorum ama eğer bi problem yoksa ben öyle yapıyorum şu anda... için rahat etmiyosa başka bi doktorada git bence bakalım aynı şeylerimi söylüyo

yumurtlama sıkıntım yok canım aslında hiç bi sıkıntı yoktu bu kist çıkana kadar 4 ay önce ermeni hastanesine gittim 2ay.bu son gittiğim dr annemin 25yıllık dr u hani güveniyorum geçen ayda medıcana ya gittim.kim ne dese koşa koşa ordayım aslında =(( ama 3üde aynı değişik konuşan kimse olmadı işin tuhafı her ay bişi çıkar oldu geçen aya kadar hiç bi problem yoktu ama 1senedir çocuk için uğrasıyorus nie olmuo bişi yoksa eeeeee şimdi de bu çıktı 1 ay daha geri attı bi dahaki ay ne çıkcak acaba.

canım geçmiş olsun.. kist çıkmışsa doğum kontrol hapı kullanmanda yarar var tabii ki daha sağlıklı bir hamilelik geçirirsin sonrasında ama yine de başka bir doktora da git derim.. belli mi olur doktorların işi.. sen garantiye al.. ama eğer varsa da ilacı kullan ki küçülsün kistler.. zaten pco değil çok daha kolay olur. kilo problemin varsa eğer bu süre içinde ilacı kullanırken kilo verirsen daha iyi olur kistler küçülür. iyi olsun da canım hamileliğin, bebeğin ve en önemlisi senin sağlığın gerisi elbet gelir zaten.. yine de tek doktorla kalma derim.. kistler genelde karından bakılan usg ile idrara sıkışık olarak tam görünüyor.. nasıl baktı bilmiyorum ama umarım yanılmıştır..

canım bu doğum kontrol hapını kullanmasamda atıyorum bu ay hamile kalsam bana ne gibi bi sıkıntı yaşata bilirki.dr 3 kilo vermelisin dedi ben 1günde 1 kilo vermişim zaten.4 aydır 3 tane dr gittim canım hepsi aynı şeyi söyledi yaaa bu ay içinde 4.dr mu bulasam acaba içim hiç rahat deil bide ben hiç doğum kontrol hapıda kullanmadım bu ilk oluo ve bundan dolayıda tedirginim tatlım=(((((

Son düzenleme:
Gunaydin kizlar.Nihayet firsat bulabildim yazmaya.Ben 6 sinda regl olmustum bugun 15.gun.Dun calisma oldu amabosa gitti gibi tuvalete gitmek zorunda kaldim:KK9::KK9:Vallahi adamlar da hakli dediginiz gibi kurallar sartla zamanla olmuyor iste planli sekilde ama napalim koca ayda 1 2 gun sansimiz var.Benimde bu ay umudum yok yine.Amcami kaybettik pek calisamadik.bugun yarinda zaten yumurta olayi biter ne yapalim hayirlisi.

canım bu doğum kontrol hapını kullanmasamda atıyorum bu ay hamile kalsam bana ne gibi bi sıkıntı yaşata bilirki.dr 3 kilo vermelisin dedi ben 1günde 1 kilo vermişim zaten.4 aydır 3 tane dr gittim canım hepsi aynı şeyi söyledi yaaa bu ay içinde 4.dr mu bulasam acaba içim hiç rahat deil bide ben hiç doğum kontrol hapıda kullanmadım bu ilk oluo ve bundan dolayıda tedirginim tatlım=(((((

Doğum kontrol hapının faydaları çok canım,kisti yok eder,benim sol göğsümde çok ağrı vardı.onu kullanmaya başlayınca geçti ilacı bırakalı 7 ay oldu ağrı yine başladı.sanırım orda bir kist gibi bişey oluşuyor o ilaç da onu dağıtıyor.bu arada sen b.düzünde oturuyordun değilmi.ben avcılar hospitalda gönül hanıma gittim gebelik düşünmeden önce kontrol için gitmiştim çok memnun kaldım.benden sonra da kuzenim gitti,o da çok memnun kalmış tavsiye ederim. burda o doktorla ilgili yorumları da okuyabilirsin canım.

o arkadaş benim :))) yumurtlamadan sonra girilen ilşkinin anlamı yok.Allah bilir yinede tıbben böyle.mesela çarşamba yumurtladıgını farzedelim .pazartesi çarşamba ilşki günü olmalı perşembe de bir ihtimal sonrasının anlamı yok.

Evet canım doğruuu hatırladım o arkadaş sensin:)) topiğimizin profesörü seni seviyozzzz

X