hep beraber Yasin-i Şerif okuyoruz

O kadar cok dogum yaptirdimki ama hic hamile kalmadim bu duyguyu hic bilmiyorum.evlendigimden beri bir kere gunum bes gun gecti leke dahi olmamisti kendimi hamile gibi hissediyordum.tahlil bile yaptirmadim cok rahattim ama ne bileyim cok guzel bir duyguydu cunku benim gunum gecse bile lekeli gecer leke dahi olmayinca 5 gunluk bi mutluluk yasamistim.ama hayatimda ilk defa bu ay 21.ci gunu oldum bugun.ilk defa adetimi beklemedim.stressiz bi ay gecirdim.
Hangisi zor bilemedim cnm hic hamile kalamamak mi zor yoksa benim gibi habire dusurmwk mi zor ama herkesin derdi kendine agir cnm napcaz artik sabretcez bu gece lem yelid zikrinin duasini ettim yattim ve ruyamda bebek dogurdugumu gordum insallah kabul olur tez zamamda hayirlisiyla

Hangisi zor bilemedim cnm hic hamile kalamamak mi zor yoksa benim gibi habire dusurmwk mi zor ama herkesin derdi kendine agir cnm napcaz artik sabretcez bu gece lem yelid zikrinin duasini ettim yattim ve ruyamda bebek dogurdugumu gordum insallah kabul olur tez zamamda hayirlisiyla
hayırdır inş doğum sıkıntılardan kurtulmak demektir inş cnm

1. adrenalin85 ....................... 2...................okundu
2. miskamber.......................... 2...................
3. eymen4545 .........................2....................
4. Debusi ................................2....................
5. berirem..............................3....................okundu
6. okulum...............................2...................okundu
7. asmunikal..........................2
8. tuncer82.............................2...................okundu
9 . berree ................................2.................
10. kitapseverim ......................2
11. BabamIn_KIzIyIm..............3....................okundu
12.dior34.................................2....................
13. loyalty88 ............................2....................okundu
14. esma73................................2...................okundu
15.gulucukgs.............................3...................okundu
16.kalemero.............................. 2..................
17.esmaonur01..........................2..................

18. blgsdr..................................2...................okundu
19. katre584..............................2....................okundu

Kizlar lutfen topigi takip edin bundan sonra iki gun icinde bildirimde bulunmayanin yasinlerini dagiticam iki defa tekrar ederse listeden cikaricam acik acik soyluyorum burada bekletme yapanlar hak hukuktan bahsetmesin lutfen boyle karisiyor simdi o sayiyi baskasindan dusurucem o da diycek vay ben ilk baktigimda 3 gormustum 3 o kudum ttama sayi onemli degil onemli olan niyet ama lutfen yhaa bi ise basladiysak alnimizin akiyla bitirelim

Lutfen kimse alinip gucenmesin ben sabah 7 25 te evimden cikip aksam 6 da geliyorum buna ragmen kendi payima okuyorum baskasinin payina da okuyorum ben bile vakit bulabiliyorsam herkes bulur

TOPLAM...................................................41

yeni liste bu..BABAMIN KIZIYIM için okuyoruz ..

haydi besmeleyle başlayalım

Allah kabul etsin..( Allah’ım tüm ölmüşlerimizin, BABAMIN KIZIYIM ın babasının da mekanını cennet eylesin, günahlarını affetsin. Bizleri de cennetine giren, cemalini gören, razı olduğu kullarından eylesin. İsteyen herkese bize de hayırlı sağlıklı evlat, evlatlar nasip etsin. Hakkımızda her şeyin hayırlısını versin. )
hanımlar ben bu hafta mazeretliyim
benimkinde sadece ben kaldım galiba okumayan, kendi yasinimi de okuyamadım
benimkini haftaya okur bitiririm ama arkadaşın ki aksamasın diyorsanız okyabilecek varsa dağıtabilirmisiniz

1. adrenalin85 ....................... 2...................okundu
2. miskamber.......................... 2...................
3. eymen4545 .........................2....................
4. Debusi ................................2....................
5. berirem..............................3....................okundu
6. okulum...............................2...................okundu
7. asmunikal..........................2
8. tuncer82.............................2...................okundu
9 . berree ................................2.................
10. kitapseverim ......................2
11. BabamIn_KIzIyIm..............3....................okundu
12.dior34.................................2....................
13. loyalty88 ............................2....................okundu
14. esma73................................2...................okundu
15.gulucukgs.............................3...................okundu
16.kalemero.............................. 2..................
17.esmaonur01..........................2..................

18. blgsdr..................................2...................okundu
19. katre584..............................2....................okundu

Kizlar lutfen topigi takip edin bundan sonra iki gun icinde bildirimde bulunmayanin yasinlerini dagiticam iki defa tekrar ederse listeden cikaricam acik acik soyluyorum burada bekletme yapanlar hak hukuktan bahsetmesin lutfen boyle karisiyor simdi o sayiyi baskasindan dusurucem o da diycek vay ben ilk baktigimda 3 gormustum 3 o kudum ttama sayi onemli degil onemli olan niyet ama lutfen yhaa bi ise basladiysak alnimizin akiyla bitirelim

Lutfen kimse alinip gucenmesin ben sabah 7 25 te evimden cikip aksam 6 da geliyorum buna ragmen kendi payima okuyorum baskasinin payina da okuyorum ben bile vakit bulabiliyorsam herkes bulur

TOPLAM...................................................41

yeni liste bu..BABAMIN KIZIYIM için okuyoruz ..

haydi besmeleyle başlayalım

Allah kabul etsin..( Allah’ım tüm ölmüşlerimizin, BABAMIN KIZIYIM ın babasının da mekanını cennet eylesin, günahlarını affetsin. Bizleri de cennetine giren, cemalini gören, razı olduğu kullarından eylesin. İsteyen herkese bize de hayırlı sağlıklı evlat, evlatlar nasip etsin. Hakkımızda her şeyin hayırlısını versin. )
babamın kızı için okudum..Allah kabul etsin

benimkini haftaya okur bitiririm ama arkadaşın ki aksamasın diyorsanız okyabilecek varsa dağıtabilirmisiniz
benim listem için, kitapseverim arkadaşımızın yerine 2 adet yasin okudum. Allah'ım bu mübarek cuma günü dualarımızı kabul etsin. hakkımızda herşeyin hayırlısını versin.

hayırdır inş doğum sıkıntılardan kurtulmak demektir inş cnm
Insallah canim cocugu da gordum normal yeni dogan bebekti gecen yil dogum yapmadan iki hafta once ruyamda dogum yatigimi gordum ama o kadar zordu ki duvarlari tirmliyordum kucuk bi bebek dogurdum yere dustu sonra bi baktim kucagimda buyuk bi bebek var ama o dogumdan biraz sonra yani hemen sonra degil iki hafta sonra dogum yaptim 500 gr di 27 cmdi ama aynen ruyamda gordugum gibi cok zor oldu oleyim diye yalvardim yani o derece zordu adam rahimgzimi eliyle acti bebegimin uzuvlarini falan kopardi oldum ben orda acidan am ruyamin ikinci kismi hala cikmadi bekliom ama cikicak cnm nedense ben ne goruyosam oyle. Cikio

Arkadasimiz seniinkini okumus canim mazeretin bitince haber verirsin

Insallah canim cocugu da gordum normal yeni dogan bebekti gecen yil dogum yapmadan iki hafta once ruyamda dogum yatigimi gordum ama o kadar zordu ki duvarlari tirmliyordum kucuk bi bebek dogurdum yere dustu sonra bi baktim kucagimda buyuk bi bebek var ama o dogumdan biraz sonra yani hemen sonra degil iki hafta sonra dogum yaptim 500 gr di 27 cmdi ama aynen ruyamda gordugum gibi cok zor oldu oleyim diye yalvardim yani o derece zordu adam rahimgzimi eliyle acti bebegimin uzuvlarini falan kopardi oldum ben orda acidan am ruyamin ikinci kismi hala cikmadi bekliom ama cikicak cnm nedense ben ne goruyosam oyle. Cikio
canım ne zorluklar çekmişsin allah yüzünü güldürecek, ikinci rüyan da çıkacak inşallah

Allahim hayirlara cikarsin hamile olabilirsin.birsey sormak istiyorum pihtilasma tahlillerine baktirdinmi

canım ne zorluklar çekmişsin allah yüzünü güldürecek, ikinci rüyan da çıkacak inşallah
Insallah canim insallah ben lohusam bittikten sonra cok uzun sure iliskiye giremedim gercekten o dogumda cok aci cektim ki 4 gun surdu kasilmalrim serklaj vardi bende kasilmalar da cok siddetliydi ve serklaji zorluyordu 4 gun gece gunduz acidan inledim orda ne cektigimi bi ben bi Allah bilir insallah gulecegi varsa gulecek yuzum de ayni seyleri tekrar yasarsam dayanamam bi daha o kadar aciya

Allahim hayirlara cikarsin hamile olabilirsin.birsey sormak istiyorum pihtilasma tahlillerine baktirdinmi
Baktirmadim da o ihtimale karsi aspirin iciyordum hamilelik olmadigi icin biraktim bidaki ay yumurtam olursa icmeye basliycam yine bu arada da randevu alicam fakulteden orda yaptiricam testlerimi kromozom analizi yapildi orda bi sorun cikmadi

X