hep beraber Yasin-i Şerif okuyoruz

Hamilede olabilirsin.mineninde kasiklari agriyordu hamileymis.bende hep mineden örnek veriyom.yatiyom mine kalkiyom mine diyom:)
yok benım berlırtılerım bellı canım 4 kez yasadım :) kesınlıkle hamıle degılım su anda kasıgımda acı agrı arası bısey var gebelıkte oyle olmuyo bısey batıyo kaşınıo battıgı yer

okudum yazdiklarinizi:) evt bu ay cok umudum yoktu gecen ayda kasik agrim vardi olmamisti bu yine agriyinca dedim bu ayda yaniltiyorsa bi daha inanmam ama yaniltmadi o tuhaf bir agri adet agrisi gibi degil .

okudum yazdiklarinizi:) evt bu ay cok umudum yoktu gecen ayda kasik agrim vardi olmamisti bu yine agriyinca dedim bu ayda yaniltiyorsa bi daha inanmam ama yaniltmadi o tuhaf bir agri adet agrisi gibi degil .

ewet onun agrısı farklı maalesef bılıyorum offfff sımdı 9 haftalık olacaktım yhaaaaa keske tutunabılseydı bebek

Üzülme canim ya nasip..Benimde gecen ay arkadas evlendi bugün aradi hamiley is ilk gece kalmis..Sevindim tabi onun adina ama icimdede biseyler koptu sanki :KK43:
ay oyle oluyo yhaaa bende yenı bı hamıle haberı aldım ay cok kötu oluyom kendı adıma napcazz yhaaa nasıl gececek bu dert bılmıom zaten cok zor hamıle kalıyorum kaldıgım da dusuyo :KK43: :KK43:

ay oyle oluyo yhaaa bende yenı bı hamıle haberı aldım ay cok kötu oluyom kendı adıma napcazz yhaaa nasıl gececek bu dert bılmıom zaten cok zor hamıle kalıyorum kaldıgım da dusuyo :KK43: :KK43:
Benim esimede doktor %50 sans demis..Esime belli etmedim ama takıyorum bu ay ovülasyon testi yaptim ama bakalım hic umudum yok..

Esimde cok stres oluyorum ben öbür ay gidip bida sorcam olmicaksa oyalama tüp bebekmi yapalim dicem bi konuscam dedi..

ewet onun agrısı farklı maalesef bılıyorum offfff sımdı 9 haftalık olacaktım yhaaaaa keske tutunabılseydı bebek
O kadar cok dogum yaptirdimki ama hic hamile kalmadim bu duyguyu hic bilmiyorum.evlendigimden beri bir kere gunum bes gun gecti leke dahi olmamisti kendimi hamile gibi hissediyordum.tahlil bile yaptirmadim cok rahattim ama ne bileyim cok guzel bir duyguydu cunku benim gunum gecse bile lekeli gecer leke dahi olmayinca 5 gunluk bi mutluluk yasamistim.ama hayatimda ilk defa bu ay 21.ci gunu oldum bugun.ilk defa adetimi beklemedim.stressiz bi ay gecirdim.

X