hep beraber Yasin-i Şerif okuyoruz

ayyy ınsallah olmassın da sana da kucagına alman ıcın yasın okjuruz canım benım
amin canim insallah..Bende kendimle beraber sanada dua ediyorum..

inş canım benimde tam öyle oldu ya baan sıra geldiği gün öğrendim inş sende öyle olursun
İnsallah canim..Hic umudum yok ama 10 gün var bugün kasıklarim agriyo sanki adet olcam

Canim benim zaten heray duzenli yumurtlasak zaten hamile kaliriz.sorunda bu ya zaten.sen bir dahaki ay ilac kullanacakmisin.bu arada adet gunun ne zaman

Canim benim zaten heray duzenli yumurtlasak zaten hamile kaliriz.sorunda bu ya zaten.sen bir dahaki ay ilac kullanacakmisin.bu arada adet gunun ne zaman
canım adet gunum 9 aralıktı ama bu ay yumurtlmadıgım ıcın dr gec adet olursun dedı bılmıom ıste ne zaman adet olacagım bellı degıl tarlusal ıstedım az da olsa hamılelık ıhtımalın var kullanamassın dedı bu ay kullanmıycam canım ovu testı sıparıs verıcem ıncır kuru yaparım yıne bakalım ne olacak olmassa subat tatılınde aşılama yaptırmaya karar verdım

amin canim insallah..Bende kendimle beraber sanada dua ediyorum..

İnsallah canim..Hic umudum yok ama 10 gün var bugün kasıklarim agriyo sanki adet olcam
Allah razı olsun canım topıgın bırıncı sayfasına bak tuncerın mesajı var offf bı sıra bana gelseydı hıc umudum yok ama bakalım yazmıs :)

Tam tersi olmasi gerekmiyormu erken yumurtladigin icin erken adet olman gerekmiyormu.yumurtan buyuyupte catlamasa anliyacam.bence adetin gecikirse baska bir yumurta buyuyup gec catlamis olabilir.ben sana birsey soyliyimmi herseyimizin duzeni bozulduya plan yapamiyacagimiz icin heran hamile kalabiliriz.ne zaman canin isterse o zaman birlikte olacan.Rabbim denk getirir insallah.zaten varya yumurtlama olmadimi insan cani bile istemiyor benim mesala bu ay yumurtlamadim hem akintim olmadi hemde yumurtlama gunlerimde birlikte olduk ama zoraki hic istegim olmadi.sen yumurtan catladigi gun nasildin

ıyı aksamlar,
70 bın lem yelıd dıkkatımı cektı bende hamıle kalmak ıstıyorum ama sadece lem yelıd mı dıyecegız 70 bın defa yoksa devamı var mı?
biz onu cekıp bıtırdık canım 70 bınde bıtıyor çalışmıyorsan tek basına yapabılırsın gayet kolay

canım ben gecen yılkı dogumumdan sonra cınsel ıstegım neredeyse bıttı takı bu aya kadar akıntı denen bısey yoktu kı 3 ay da yumurtladım ben bı tek bu ay yumurtlamadım bılmıorum kı nasıl olucak yumurtam yok dıye zaten kafamıza gore yaptık normalde gun asırı oluyodu hergun de oldu 3 4 gunde bır de oldu bılmıom artık ne olucak hamıle degılım olsam anlardım ama adet olacagım sanırım kasıklarım agırmaya basladı

kızlar her zaman kendıme sabret vaktı var vs vs dıyorum ama bazen de çok sınırlenıyorum çok kızıyorum yhaa bı topık var yardım edın dıo kız 7 haftalık hamıleymıs kocası ınsallah bebek duser dussun olsun ıstemıom dıomus Allahım ne buyuk sınav bu yhaa bu kadar ıstemeyenlere verıyor da bız nasıl cırpınıyoruz bılmıorum kı bır hayır var ama bunu benım aklım almıo

Hamilede olabilirsin.mineninde kasiklari agriyordu hamileymis.bende hep mineden örnek veriyom.yatiyom mine kalkiyom mine diyom:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…