hep beraber Yasin-i Şerif okuyoruz

Bende evlendigimde 63 kiloydum sonra ilk bebis ikinci bebis derken ben oldum 78 aman Allahim 80leri gormeden birseyler yapmaliyim dedim diyet yaptim 67 oldum sonra birakinca hooop 5 kilo daha aldim 72 73 arasi geliom 62 60 yeter bana 50lerde gozum yok :KK66:
Bende hayatimda hic 70 misi gormedim.tartida 69 gorunce anaaammm dedim 70 misi gormeden rejime basliyim.veririz arkadasim tek derdimiz kilo vermek olsun

spor aletleri almıştım ama artık inş doğumdan sonra yaparım bebeğim iyi olsunda varsın çirkin olayım napim:):anneadayı::confused:

ay evet maşallah elleri parmakalrı açık napıyo öyle yavrum ya:)ben görsem ağlarım bunları rabbşm herkese nasip etsin ne zor bir imtihanmış bilmeyen bilmez

bizimde sınavımız bu şekildeymiş 4 yıl bekledim şimdi herkes duamda isteyen herkes...ağlamamak elde değil ki

Hayırlı Akşamlar arkadaşlar,
yeni listeye başladığınızda yer varsa beni de dahil edin lütfen.

1. adrenalin85 ....................... 2...................OKUNDU
2. miskamber.......................... 2
3. eymen4545 .........................2.....................OKUNDU
4. Debusi ................................2
5. berirem..............................3.....................OKUNDU
6. okulum...............................3.....................OKUNDU
7. asmunikal..........................2
8. tuncer82.............................3
9 . berree ................................3.....................OKUNDU
10. kitapseverim ......................2
11. BabamIn_KIzIyIm..............2....................OKUNDU
12.dior34.................................2......................OKUNDU
13. loyalty88 ............................2
14. esma73................................2......................OKUNDU
15.gulucukgs.............................3......................OKUNDU
16.kalemero.............................. 2...................OKUNDU
17.esmaonur01..........................(mazeretli)

18. blgsdr..................................2.....................OKUNDU
19. katre584..............................2

Kizlar lutfen topigi takip edin bundan sonra iki gun icinde bildirimde bulunmayanin yasinlerini dagiticam iki defa tekrar ederse listeden cikaricam acik acik soyluyorum burada bekletme yapanlar hak hukuktan bahsetmesin lutfen boyle karisiyor simdi o sayiyi baskasindan dusurucem o da diycek vay ben ilk baktigimda 3 gormustum 3 o kudum ttama sayi onemli degil onemli olan niyet ama lutfen yhaa bi ise basladiysak alnimizin akiyla bitirelim

Lutfen kimse alinip gucenmesin ben sabah 7 25 te evimden cikip aksam 6 da geliyorum buna ragmen kendi payima okuyorum baskasinin payina da okuyorum ben bile vakit bulabiliyorsam herkes bulur

TOPLAM...................................................41

yeni liste bu.. KİTAPSEVERİM için okuyoruz ..

haydi besmeleyle başlayalım

Allah kabul etsin..( arkadaşımızın esiyle ve çocuguyla birlikte sağlıklı , mutlu ve huzurlu bir yaşam geçirmesi için okuyoruz . Allah kaza beladan korusun ve yardımcıları olsun )
2 tane okudum kiştapseverimiçin

X