hep beraber Yasin-i Şerif okuyoruz

bence sen bu ay diğer kürlere geç yeter soğan
Icin disin sogan oldu diyosun yani:)vallaha haklisin.hayirlisiyla bi adet olayimda soyle guzelce temizlensin icim disim adetimin 2.ci gunu basliyim kurlere.ama farkindamisin sabretmeyi ogrenmisim biraz.bak acele etmiyom kurleri yapmaya.hatirliyonmu iki ay once be sabirsizdim butun kurleri birden yapacaktm nerdeyse
inş bu ay etki eder allahın izniyle gelir bebişin

amannnn napıyım bu kılolar hep pko yuzunden ahhh su hastalık olmayaydı :) sımdıye ben ıkıncıyı dogurmus olcaktımm :) bakalım bugun dıyete basladım on kılo vercem 62 kılo olcam inşallahhhh zaten bu ay gectı adetımı beklıom adettı yumurtaydı tutunmaydı derken bı bucuk ayım daha var verırım on kılo :)

KIZLAR LİSTE DEĞİŞTİ LÜTFEN HERKES BİRİNCİ SAYFADA TEKRAR KONTROL ETSİN KENDİSİNE DÜŞEN SAYI AZALMIŞ OLANLAR VAR !!!!!!

evet ya çok uzun zaman​
Sabret canim benim daha 9 ay bekliyecegiz.ben fatma hamile kalacagiz insallah bizi bekleyecegiz.bu arada benim kanamam olmustuya ertesi gunu kesimisti ondan sonra kahverengi leke gelmeye devam ediyor.adetime kadarda boyle gidecek galiba.ama bu ay kasik agrim olmadi.tahminim kist falan olustuysa sogan suyuyla patladi temizlendi.bir dahaki ay bi 7 gun dahami icsem karar veremedim​
Ayyy ne kadar guzel dedin hamile kalip bekleyecegiz birbirimizi rabbim ayirmasin sizden cok seviyorum siziiii:)​
Mineyi takip edecegiz insallah.dusunsene hamile kalacagiz ilk keseyi gormeye gidecegiz sonra kalp atislarini sonra cinsiyetini sonra dogumlarimizi takip edecegiz.tecrubelerimuzi uzuntulerimizi sevinclerimizi paslasacagiz.ben kocamla bile sizinle paylastigim seyleri paylasamiyorum.cok kafaya takiyorsun der diye cogu seyi sizinle paylasiyorum bu bir yilda dunya kadar kan testi idrar testi yaptim sadece bir iki tanesinden haberi vardir.bir arkadasimin bi lafi vardi unutmam.aşklar gecici kalici olan arkadasliklardir demisti.bizde arkadasiz.ve arkadasligimiz kalici olacak insallah.birbirimizi gormesekte arkadasiz.ustelik siradan arkadasta degiliz.dertlerimiz hissettiklerimizde ayni.ben cok samimi arkadasimla bile sizinle paylaydigim seyleri paylasmiyorum.beni anlamaz anliyamaz benim cektigim sikintilari o cekmedi.ama beni bi siz anlarsiniz sizide ben anlarim.
AYNEN OYLE CANIM BIZI BIZDEN BASKASI ANLAMAZ ETRAFIMDA COK INSAN VAR AMA HICBIRI BU SIKINTILARIMI BILMEZ HERKES KORUNUYORUZ SANIO :) YOK ANAM KORUNMUYORUZ BAL GIBI DE OLMUYO :) AMA OLACAKKKK O BEBİŞLER GELICEK VE BIZ HER ANIMIZI PAYLASICAZ BURDAN

bizde seni seviyoz hadi bebişime arkadaş gelsin beraber sayalım inş:)​
Insallahhhhh cnm gelsin bebis de senlrnelim ama ben iki ay falan ara vericem zayiflamam lazim :KK43:
Hem zayiflariz hem hamilede kaliriz sıkma canini.bende bir haftadir rejimdeyim evlendigimden beri yedi kilo aldim.adet olduktan sonra kurlere basliyacamya insallah yapacagim kurlerde kilo aldirir bu yuzden simdilik kilo vereyim dedim.simdilik bir kilo verdim.simdi açımdan oluyom kalkayimda bi elma yiyim bari
ayy bende elma yıyom bırazdan yesıl cay ıcecem kızlar bıde zayıflama topıgı mı acsam napsam :) ınsallah zayıflıcazzz benım hedefım on kılo

beni 1 eksiğim var onu da yarına okurum yazarıımm ..hayırlı geceler......

Kizlar lutfen topigi takip edin bundan sonra iki gun icinde bildirimde bulunmayanin yasinlerini dagiticam iki defa tekrar ederse listeden cikaricam acik acik soyluyorum burada bekletme yapanlar hak hukuktan bahsetmesin lutfen boyle karisiyor simdi o sayiyi baskasindan dusurucem o da diycek vay ben ilk baktigimda 3 gormustum 3 o kudum ttama sayi onemli degil onemli olan niyet ama lutfen yhaa bi ise basladiysak alnimizin akiyla bitirelim

Lutfen kimse alinip gucenmesin ben sabah 7 25 te evimden cikip aksam 6 da geliyorum buna ragmen kendi payima okuyorum baskasinin payina da okuyorum ben bile vakit bulabiliyorsam herkes bulur

X