hep beraber Yasin-i Şerif okuyoruz

ay neresi o ki kafamı çok net ama anlaşılmıyo banada nasip olur mu acaba onları görmek

resmin üzerine tıkla biraz büyür canım..elli kolu net belli oluyor..olur tabi Allahın izniyle bende dün inanamadım o benim karnımdaki bebekmi diye çok duygulandım hala hayal gibi.

Kizlar lutfen topigi takip edin bundan sonra iki gun icinde bildirimde bulunmayanin yasinlerini dagiticam iki defa tekrar ederse listeden cikaricam acik acik soyluyorum burada bekletme yapanlar hak hukuktan bahsetmesin lutfen boyle karisiyor simdi o sayiyi baskasindan dusurucem o da diycek vay ben ilk baktigimda 3 gormustum 3 o kudum ttama sayi onemli degil onemli olan niyet ama lutfen yhaa bi ise basladiysak alnimizin akiyla bitirelim

Lutfen kimse alinip gucenmesin ben sabah 7 25 te evimden cikip aksam 6 da geliyorum buna ragmen kendi payima okuyorum baskasinin payina da okuyorum ben bile vakit bulabiliyorsam herkes bulur

haklısın helal et hakkını..ben bi tane fazla okudum onu gördün demi canım.

resmin üzerine tıkla biraz büyür canım..elli kolu net belli oluyor..olur tabi Allahın izniyle bende dün inanamadım o benim karnımdaki bebekmi diye çok duygulandım hala hayal gibi.
Masallah canim rabbim kucagina almayi nasio etsin bu melek iste bize de dua et bizim de olsun meleklerimiz

amannnn napıyım bu kılolar hep pko yuzunden ahhh su hastalık olmayaydı :) sımdıye ben ıkıncıyı dogurmus olcaktımm :) bakalım bugun dıyete basladım on kılo vercem 62 kılo olcam inşallahhhh zaten bu ay gectı adetımı beklıom adettı yumurtaydı tutunmaydı derken bı bucuk ayım daha var verırım on kılo :)
Bende 62 olmak icin cabaliyom.evlendigimde 62 diydim.1 yilda 69 oldum.rejime basladim bakalim bir hafta oldu.bir haftada bir kilo verdim.dun aksam yemeginde biraz kacirdim artik bundan sonra dikkat edecem

ayy bende elma yıyom bırazdan yesıl cay ıcecem kızlar bıde zayıflama topıgı mı acsam napsam :) ınsallah zayıflıcazzz benım hedefım on kılo
Acmana gerek yok burdan birbirimize destek olabiliriz.benim 2 arkadas diyetisyene gittiler paralarini bayildilar.sonucta diyetisyenin verecegi liste belli.karisik cerezini eksik etme.findigi leblebisi bademi kabak cekirdegi fistigi hepsi olsun.hem vitaminsiz kalmazsin hem hamile kalmak icinde iyi.cantamda cubuk krakerle leblebiyi eksik etmiyom aciktimmi atistiriyom.kiloyu birden veremem cok fazla ac duramiyom.gunde 100 gr versem bana yeter

B
Acmana gerek yok burdan birbirimize destek olabiliriz.benim 2 arkadas diyetisyene gittiler paralarini bayildilar.sonucta diyetisyenin verecegi liste belli.karisik cerezini eksik etme.findigi leblebisi bademi kabak cekirdegi fistigi hepsi olsun.hem vitaminsiz kalmazsin hem hamile kalmak icinde iyi.cantamda cubuk krakerle leblebiyi eksik etmiyom aciktimmi atistiriyom.kiloyu birden veremem cok fazla ac duramiyom.gunde 100 gr versem bana yeter
Ben simdi bi hafta boyle yapacam sonra normal diyet yapicam bakalim ne kadarcgitmis olacak

Bende 62 olmak icin cabaliyom.evlendigimde 62 diydim.1 yilda 69 oldum.rejime basladim bakalim bir hafta oldu.bir haftada bir kilo verdim.dun aksam yemeginde biraz kacirdim artik bundan sonra dikkat edecem
Bende evlendigimde 63 kiloydum sonra ilk bebis ikinci bebis derken ben oldum 78 aman Allahim 80leri gormeden birseyler yapmaliyim dedim diyet yaptim 67 oldum sonra birakinca hooop 5 kilo daha aldim 72 73 arasi geliom 62 60 yeter bana 50lerde gozum yok :KK66:

ay evet maşallah elleri parmakalrı açık napıyo öyle yavrum ya:)ben görsem ağlarım bunları rabbşm herkese nasip etsin ne zor bir imtihanmış bilmeyen bilmez

aman hepinizden şişmanım bende 66 ile evlendim ilaçlardan kilo aldım şuan 73 kg yum :KK43:

X