hep beraber Yasin-i Şerif okuyoruz

inş bu ay etki eder allahın izniyle gelir bebişin

amannnn napıyım bu kılolar hep pko yuzunden ahhh su hastalık olmayaydı :) sımdıye ben ıkıncıyı dogurmus olcaktımm :) bakalım bugun dıyete basladım on kılo vercem 62 kılo olcam inşallahhhh zaten bu ay gectı adetımı beklıom adettı yumurtaydı tutunmaydı derken bı bucuk ayım daha var verırım on kılo :)

KIZLAR LİSTE DEĞİŞTİ LÜTFEN HERKES BİRİNCİ SAYFADA TEKRAR KONTROL ETSİN KENDİSİNE DÜŞEN SAYI AZALMIŞ OLANLAR VAR !!!!!!

AYNEN OYLE CANIM BIZI BIZDEN BASKASI ANLAMAZ ETRAFIMDA COK INSAN VAR AMA HICBIRI BU SIKINTILARIMI BILMEZ HERKES KORUNUYORUZ SANIO :) YOK ANAM KORUNMUYORUZ BAL GIBI DE OLMUYO :) AMA OLACAKKKK O BEBİŞLER GELICEK VE BIZ HER ANIMIZI PAYLASICAZ BURDAN

ayy bende elma yıyom bırazdan yesıl cay ıcecem kızlar bıde zayıflama topıgı mı acsam napsam :) ınsallah zayıflıcazzz benım hedefım on kılo

beni 1 eksiğim var onu da yarına okurum yazarıımm ..hayırlı geceler......

Kizlar lutfen topigi takip edin bundan sonra iki gun icinde bildirimde bulunmayanin yasinlerini dagiticam iki defa tekrar ederse listeden cikaricam acik acik soyluyorum burada bekletme yapanlar hak hukuktan bahsetmesin lutfen boyle karisiyor simdi o sayiyi baskasindan dusurucem o da diycek vay ben ilk baktigimda 3 gormustum 3 o kudum ttama sayi onemli degil onemli olan niyet ama lutfen yhaa bi ise basladiysak alnimizin akiyla bitirelim

Lutfen kimse alinip gucenmesin ben sabah 7 25 te evimden cikip aksam 6 da geliyorum buna ragmen kendi payima okuyorum baskasinin payina da okuyorum ben bile vakit bulabiliyorsam herkes bulur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…