hep beraber Yasin-i Şerif okuyoruz

Yaptin mi internetini​
evet bnm topikten farklı galiba gününü fln değitinizmi kaaç günde bitiriyoruz diğer sayfalarada bakamadm çok

Yaptin mi internetini​
evet bnm topikten farklı galiba gününü fln değitinizmi kaaç günde bitiriyoruz diğer sayfalarada bakamadm çok​
Valla arkadasim bitmiyoki iki gun diyoruz ama bildirim yapmiolar seni bidahaki listeye yazarim cnm bu karismasin herkes bakio sayisina

canm ben sürekli girerimbu hafta sıkıntı oldu biraz 3 er olanlar bana 1er ver 2 okuyayım en azından​
O zaman ozel mesaj atiyim onlara okumasinlar 3 tane sana iki ama aksam olsun canim suan tekden giriyom netim de yavas malum dag basindayim:)

Yaptin mi internetini​
evet bnm topikten farklı galiba gününü fln değitinizmi kaaç günde bitiriyoruz diğer sayfalarada bakamadm çok​
Valla arkadasim bitmiyoki iki gun diyoruz ama bildirim yapmiolar seni bidahaki listeye yazarim cnm bu karismasin herkes bakio sayisina​
ne zaman diğer listeye geçersiniz

Yaptin mi internetini​
Valla arkadasim bitmiyoki iki gun diyoruz ama bildirim yapmiolar seni bidahaki listeye yazarim cnm bu karismasin herkes bakio sayisina​
ne zaman diğer listeye geçersiniz​
Birkac gune geceriz cnm sen takipte ol yada iki ark daha var aksam listeyi yeniden duzenlerim onlara da sana da veririm yine telden zor oluyo duzenlemek

evet ya çok uzun zaman​
Sabret canim benim daha 9 ay bekliyecegiz.ben fatma hamile kalacagiz insallah bizi bekleyecegiz.bu arada benim kanamam olmustuya ertesi gunu kesimisti ondan sonra kahverengi leke gelmeye devam ediyor.adetime kadarda boyle gidecek galiba.ama bu ay kasik agrim olmadi.tahminim kist falan olustuysa sogan suyuyla patladi temizlendi.bir dahaki ay bi 7 gun dahami icsem karar veremedim

evet ya çok uzun zaman​
Sabret canim benim daha 9 ay bekliyecegiz.ben fatma hamile kalacagiz insallah bizi bekleyecegiz.bu arada benim kanamam olmustuya ertesi gunu kesimisti ondan sonra kahverengi leke gelmeye devam ediyor.adetime kadarda boyle gidecek galiba.ama bu ay kasik agrim olmadi.tahminim kist falan olustuysa sogan suyuyla patladi temizlendi.bir dahaki ay bi 7 gun dahami icsem karar veremedim​
Ayyy ne kadar guzel dedin hamile kalip bekleyecegiz birbirimizi rabbim ayirmasin sizden cok seviyorum siziiii:)

bizde seni seviyoz hadi bebişime arkadaş gelsin beraber sayalım inş:)

bence sen bu ay diğer kürlere geç yeter soğan

evet ya çok uzun zaman​
Sabret canim benim daha 9 ay bekliyecegiz.ben fatma hamile kalacagiz insallah bizi bekleyecegiz.bu arada benim kanamam olmustuya ertesi gunu kesimisti ondan sonra kahverengi leke gelmeye devam ediyor.adetime kadarda boyle gidecek galiba.ama bu ay kasik agrim olmadi.tahminim kist falan olustuysa sogan suyuyla patladi temizlendi.bir dahaki ay bi 7 gun dahami icsem karar veremedim​
Ayyy ne kadar guzel dedin hamile kalip bekleyecegiz birbirimizi rabbim ayirmasin sizden cok seviyorum siziiii:)​
Mineyi takip edecegiz insallah.dusunsene hamile kalacagiz ilk keseyi gormeye gidecegiz sonra kalp atislarini sonra cinsiyetini sonra dogumlarimizi takip edecegiz.tecrubelerimuzi uzuntulerimizi sevinclerimizi paslasacagiz.ben kocamla bile sizinle paylastigim seyleri paylasamiyorum.cok kafaya takiyorsun der diye cogu seyi sizinle paylasiyorum bu bir yilda dunya kadar kan testi idrar testi yaptim sadece bir iki tanesinden haberi vardir.bir arkadasimin bi lafi vardi unutmam.aşklar gecici kalici olan arkadasliklardir demisti.bizde arkadasiz.ve arkadasligimiz kalici olacak insallah.birbirimizi gormesekte arkadasiz.ustelik siradan arkadasta degiliz.dertlerimiz hissettiklerimizde ayni.ben cok samimi arkadasimla bile sizinle paylaydigim seyleri paylasmiyorum.beni anlamaz anliyamaz benim cektigim sikintilari o cekmedi.ama beni bi siz anlarsiniz sizide ben anlarim.

bence sen bu ay diğer kürlere geç yeter soğan​
Icin disin sogan oldu diyosun yani:)vallaha haklisin.hayirlisiyla bi adet olayimda soyle guzelce temizlensin icim disim adetimin 2.ci gunu basliyim kurlere.ama farkindamisin sabretmeyi ogrenmisim biraz.bak acele etmiyom kurleri yapmaya.hatirliyonmu iki ay once be sabirsizdim butun kurleri birden yapacaktm nerdeyse

Yaptin mi inten etini​
Birkac gune geceriz cnm sen takipte ol yada iki ark daha var aksam listeyi yeniden duzenlerim onlara da sana da veririm yine telden zor oluyo duzenlemek​
tm cnm aynen telden çok zor oluyo bnde zorlanydum bide tel yavaşsa

Yaptin mi inten etini​
Birkac gune geceriz cnm sen takipte ol yada iki ark daha var aksam listeyi yeniden duzenlerim onlara da sana da veririm yine telden zor oluyo duzenlemek​
tm cnm aynen telden çok zor oluyo bnde zorlanydum bide tel yavaşsa

bizde seni seviyoz hadi bebişime arkadaş gelsin beraber sayalım inş:)​
Insallahhhhh cnm gelsin bebis de senlrnelim ama ben iki ay falan ara vericem zayiflamam lazim

bizde seni seviyoz hadi bebişime arkadaş gelsin beraber sayalım inş:)​
Insallahhhhh cnm gelsin bebis de senlrnelim ama ben iki ay falan ara vericem zayiflamam lazim
Hem zayiflariz hem hamilede kaliriz sıkma canini.bende bir haftadir rejimdeyim evlendigimden beri yedi kilo aldim.adet olduktan sonra kurlere basliyacamya insallah yapacagim kurlerde kilo aldirir bu yuzden simdilik kilo vereyim dedim.simdilik bir kilo verdim.simdi açımdan oluyom kalkayimda bi elma yiyim bari

evt canım tüm söylediklerine katılıyorum ben kürtaj olduğumda en yakın arkadaşım akrabam çocukluk arkadaşım bana nekadar üzüldün sonra ölse daha mı iyiydi dedi kimse anlamadı 2 aylıkta olsa ben onu hissettim allah anne duygusunu veriyor.inş göreceğiz güzel şeyler paylaşmayı rabbim nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…