hep beraber Yasin-i Şerif okuyoruz

günaudın kızlar nasılsınız hayırlı haftalar okuyamayacak olan varsa dağıtalım bitsin çok uzadı sıradakine geçilsin

bende bu akşam okucam kızlar inşALLAH..çok şiddetli başım ağrıyor okuyamadım bu akşam kesin okurum

lıste hep 1. sayfada duzenlıyorum lıste paylaşmıyorum 1. sayfadan bakıosunuz

Kizlar benide listenize alirmisiniz bugun itibariyle bende okumaya basliyayim kac tane okudugumuz onemlimi nasil yapiyorsunuz anlatirmisiniz.
bu lıste bıtınce yenı lısteye yazarım senı ama sureklı okuyup bıldırımde bulunman gerekıyor ayrıca lıstemız sureklı 1. sayfada ben tarafından duzenlenıyor o yuzden lıste paylaşmıyorum ve yenı lıste beklemıosun

günaydın kızlar nasılsınız ben iyi değilim ya bir evhamlı oldum korkuyorum bişey olcak diye dua edin bana olur mu

günaydın kızlar nasılsınız ben iyi değilim ya bir evhamlı oldum korkuyorum bişey olcak diye dua edin bana olur mu
Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin. kusura bakma arkadaşım yasinini okuyamadım, bugün müsait olurum diye düşünmüştüm. olamadım,(adet nedeniyle) nasipse yarın okurum; istersen benim yerime okuyabilcek varsa okusun ya da bugün de bitmez yarına kalır derseniz yarın ben okurum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…