hep beraber Yasin-i Şerif okuyoruz

Kesin gozuyle bakioduk ama olmadi. Bu ay asilama denicez bakalim hic ilac vermicek doktor. yumurta takibi yapcak sadece. Dua edin ins. asilamayla olur
inşallah olur canım.. üzülme..
Ahhh ben olck diye hissediom ama bakalim
Hadi inşallah canım..Senin haberini kendiminki kadar heyecanla bekliyorum rabbim yüzünü güldürsün bu kez şu mübarek gün hatrına..
arkadaşım okudum allahım bebegını sağlıklıca kucağına almayı nasıp etsın...dua et banada benımde bebigim olsun
amin diyelim :)sanada canım ..

:)
Canım noldu şimdi dün biz okumuştuk ama hangi liste ne ayeti
Canim dun ya latif cektik bu ayri 70 bin lem yelid cekiyorum katilmak isteyen katilsin bugun aksam baslaticam cunku ben karistirmam okurum diyebilen katilsin gunde 1000 ya latif cekiyoruz dilek icin ortalama gunde bin de lem yelid cekicez ama lem yelid 70 bin oldugunda biticek ya latif devam edicek yapabilirim diyen gelsin

Tabi canım isterim ekle

kızlar yeni topiğiniz hayırlı olsn k.bkmayn giremedim ayıp etti fln diyenler olmuş ama elimde olan bişey dğldi şimdi bile arkadaşmdan girebiliyorm düzenli net yapabilirsem tekrar katılmak isterim Allah hepnizin dualarını kbl etsn hakknızı helal edin

Benden yana helal olsun sen de helal et bu guzel isi sen baslattin girebilirsen mutlaka gel katil yine

Kizlar benide listenize alirmisiniz bugun itibariyle bende okumaya basliyayim kac tane okudugumuz onemlimi nasil yapiyorsunuz anlatirmisiniz.

günaydın kızlar hayırlı sbahlar. ben tuncer için okumadım. ama bugun yarın okuyup teslim ederim. aslında hafta sonu mobilde topiğe uğradım. sf 45 e kadar geri sarıp okudum ama listeyi göremedim. rabbim kabul etsin.

merhaba kızlar tuncer için 2 tane okudum 1 tane kaldı onuda ya bu akşam okurum hafta sonu biraz yoğun oldu benm için okuyamadım henüz

Kizlar benide listenize alirmisiniz bugun itibariyle bende okumaya basliyayim kac tane okudugumuz onemlimi nasil yapiyorsunuz anlatirmisiniz.
belginvim hoş geldin sanırım sorun olmaz alırız inş adrenalin düzenliyor sırası gelen dağıtıyor en fazla 3 tane okursun 5 gün sürüyor ne yazıkkı yavaş gidiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…