hep beraber Yasin-i Şerif okuyoruz

Günaydın kızlar yeni listeye ne zaman geçiyoruz?
Bu arada yarın regli günüm içimde bir his hamilesin diyor ama sonra da diğer bir his saçmalama diyor yarın bir güzel adet olursun görürüm diyor
İnşallah olmam da diyemiyorum polikistiğim var zamanında olmam benim için çok önemli yani şuan ruh haliyetim çok kötü dua edin bana nolur

rabbim hayırlısını nasip etsin canım
hayırlı zamanda göndersin kuzunu sana

evet canım ctesi 272 çıktı
hiç korkma doktorum bana kızmıştı panik yapıpı kendine streste sokma dedi..olumsuz şeyler olmasını istemiyorsan kafandan sil hamile olduğunu dedi gerçekten işe yarıyor sil kafandan hamile değilmişssin gibi davran

günaydın kızlar nasılsınız ben iyi değilim ya bir evhamlı oldum korkuyorum bişey olcak diye dua edin bana olur mu
o evham hep olur canım korkma
bebişin karnında kocaman olur kıpırdamıyormu acaba, bugün neden tekmelemedi acaba diye evham yaparsın
doğurursun başka evhamlar olur
sen şeytana kulak asma rahat ol, allah korusun seni de bebeğini de

allah yardımcın olsun.gönlünden geçenin en iyisi versin.

Ayyy cani
inş canım dua et senın kalbin temiz bende erkek hissediyorum yah
Cok sagol etmezmiyim tabiki ediyorum dua ama sen rahat ol canim simdi bir tane dusurdun diye hep dusurecegin anlamina gelmez testi yeniledin mi degerin kac cikti cnm bide trombofoli testlerini yaptir. Sonuclar cikana kadr da aspirin ic zarari yok kan sulandirici

Sen
Senin polikistigin cok hafif cnm belkide hamilesin adet gormeden uzulmeye gerek yok

Insallah cnm insallah
haklısın canım bu doktorlara kalsak öldük bittik de kısır olduk hala beklemedeyim inşallah hamileyimdir
Hamilesindir benim de bir aksilik cikmazsa kontrolum olacak yumurta var mi diye bakilacak pek de umutlu degilim de bi sorun yoktur insallah

öylen düşünüyom bu sefer umursamızmı oldum ne diyom:)

kanım iyi canım kan pıhtılaşması dimi o yok o bende şükür

sğl canım şeytan hiç boş durmuyo

Insallah cnm insallah

Hamilesindir benim de bir aksilik cikmazsa kontrolum olacak yumurta var mi diye bakilacak pek de umutlu degilim de bi sorun yoktur insallah
Bugun mü kontrolun canım ne zaman hadi dua edelim hemen
Hiç umutsuz olma yumurtan olmasaydı iki kere nasıl hamile kaldın hadi inşallah rabbim
Şu yumurtaları arkadaşıma vesile aracı et de bebeğinin kokusunu duysun biran önce yüce rabbim sevdiğin bütün zatı büyüklerin duasıyla yalvarıyoruz bizi evlatsız bırakma yine o zatların yüzü suyu hürmetine sana yalvarırıyoruz

belginvim hoş geldin sanırım sorun olmaz alırız inş adrenalin düzenliyor sırası gelen dağıtıyor en fazla 3 tane okursun 5 gün sürüyor ne yazıkkı yavaş gidiyor
Hosbulduk canim.bes gun uzun bi zaman degilmi 3 yasin bir gunde okunur.

2 gunde 41 yasinimi topluyamiyacagiz.ben zaten hergun bir yasin okuyan biriyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…