hep beraber Yasin-i Şerif okuyoruz

Aynen oyle yapiyorum canim bugun listemiz biter aksama yeni liste hazir olur karsinda yazan sayiyi okursun iki yada 3 tane yaziyorum zaten

Aynen oyle yapiyorum canim bugun listemiz biter aksama yeni liste hazir olur karsinda yazan sayiyi okursun iki yada 3 tane yaziyorum zaten
Peki şöyle bi şart daha koşsaniz daha iyi olmazmi iki gunde okunmus olsa.ayin basinda acmissiniz konuyu kac kisiye okumussunyzdur.bir kisiye bes gunde okunuyorsa bana bes yaz o zaman ben zaten hergun bir yasin okuyorum

tuncer yasinlerini okudum canım RABBİM sağlıklı sıhhetli yavrunu kucağına almayı nasip etsin inşALLAH ne niyetin varsa kabul olsun..aminn
berree sıra sende sen duanı yaz şimdi biz bugün zamanımız varken baslayalım listeyi adrenalin yapınca orayada yazarsın olur mu canım??

benim niyetim sağlıklı sıhhatli bebeğime kavuşmak birde sıkıntılarımızdan kurtulmak..şimdiden hepinize çok teşekkür ederim ALLAH razı olsun
sendende canım bi an önce başlamak istedim evdeyim bugün yarında misafirim var o yüzden..Allah şimdiden dualarını kabul etsin bebeğini sağlıkla al kucağına inşallah...

berree'ye geçmemiz iyi olur :)
bir haftada iki kişi okunsun bari

liste bitince sürekli okuyanlarla yeni bişeyler yaparmıyız hanımlar

Peki şöyle bi şart daha koşsaniz daha iyi olmazmi iki gunde okunmus olsa.ayin basinda acmissiniz konuyu kac kisiye okumussunyzdur.bir kisiye bes gunde okunuyorsa bana bes yaz o zaman ben zaten hergun bir yasin okuyorum
Valla iki gun sarti koymustuk ama okuyamayan yazamayan oluyo kimseyi de zorlayamayiz vakit oldukca okuyorlar

Valla iki gun sarti koymustuk ama okuyamayan yazamayan oluyo kimseyi de zorlayamayiz vakit oldukca okuyorlar
Şöyle yaparsin baktinki ucuncu gun eksikler var hemen tamamlatirsin.ben mesala bugun okudum kac gundur kim okumuyorsa hemen onun yerine yazabilirsin.yoksa bir kisi cok zaman alir.mazareti olanlarin hemen yerini doldurmak lazim

Şöyle yaparsin baktinki ucuncu gun eksikler var hemen tamamlatirsin.ben mesala bugun okudum kac gundur kim okumuyorsa hemen onun yerine yazabilirsin.yoksa bir kisi cok zaman alir.mazareti olanlarin hemen yerini doldurmak lazim
Yok cnm boyle iyi oturdu duzenimiz simdi herkes ne yapicani biliyor anliyorum cabuk bitsin sira gelsin istiyorsunuz oyle olmuyo

X