hep beraber Yasin-i Şerif okuyoruz

Ewet cnmmm nasilsin alalim seni listeye ama surekli bildurim de bulunacaksin di mi sekerim bu arafa konuyu ben acmadim devraldim gibi bisey acan kisinin yasinini okuduk gitti daha gelmedi :) liste karisiyor diye devraldim
canımcım benide eklicen dimi listeye...

Tabiki canım okurum gitmem öyle şey olur mu
Geçen hafta yaşadığın oşayıda okudum biliyorum çok zor ama rabbim zorlamayı seviyor biz aciz kulların sabrını sınıyor ve sonra en güzel şekilde ödüllendiriyor
Daha bu sabah ağladım eşime hiç olmayacak mı acaba benimde yavrum diye ama siz bilmezsiniz de ben bilirim diyor yaradanım bu halimize şükür rabbim acı göstermesin amin
Hemen sayısını ver canım akşam başlarım allahın izniyle

Aynen oyle cnm maalesef bilemiyoruz ben alistim artik dusuk yapmaya ne diyim boyleymis bizim de sinavimiz

canım sanırım bır arkadas mazeretlı ıdı onun kını vereyım sana bu akşam oku olur mu

kızlar yeni listeye beni unutmayın ara ara girip bakıyorum ama daha bitmedi sanırım

Canim bidahakine yazayim seni daha cok kisi var ama surwkli bildirimde bulunman gerekio
canm ben zaten sürekli giriyorum takip ettiğim konularda var bir başlayabilsem sıkıntı olmaz bildirimde inşallah :) yani haberimin olması yeterli ben aksatmam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…