hep beraber Yasin-i Şerif okuyoruz

Gercekten mi insallah olur yhaa tedavi olmuycm artik cunku insallah bu son sansimda tutar senin de insallah dualarimiz tucer icin kabul oldu vakti gelince hepimiz icin olucak insallah
adrenalin senide hep okuyorum ama telefondan giriyorum diye hiç konusamıyorum:)Her duamda ekliyorum senide inşallah allah yüzünü güldürsün :)

canim kestane bal tarcin corek otu. macun yaptim corek otu taze ogutulmus placak adetin 2. gunu sabah aksam bir tatli kasigi yedim tam olcu aklimda kalmadi nette var cnm incir kuru de adetin 2. gunu basladim aksam yaptim iliyinca ictim bir bardak kalani sabah ac karns ictim iki kurde ac karna olacsk yada yemekten 3 saat sonra icebiliyosan ac ic ben iki kez cilardim bal tarcin 12 gun incir 21 gun olmali

canim kestane bal tarcin corek otu. macun yaptim corek otu taze ogutulmus placak adetin 2. gunu sabah aksam bir tatli kasigi yedim tam olcu aklimda kalmadi nette var cnm incir kuru de adetin 2. gunu basladim aksam yaptim iliyinca ictim bir bardak kalani sabah ac karns ictim iki kurde ac karna olacsk yada yemekten 3 saat sonra icebiliyosan ac ic ben iki kez cilardim bal tarcin 12 gun incir 21 gun olmali
O bal tarcin corek otu igrenc bisey ben yaptim ama yiyemedim incir kuru yapiorum bende klomenin yanisira

sen nezamandır istiyodun bebek canım sorun varmıydı ki kür yaptın..
canim 2 senedir istiyom nerdeyse haxiranda kurtaj oldum klomenlebgebe kalmistim progesteron dusuktu yumurtam buyumuyordu kurtajo yapan dr gilifor vrrdi halen iciyom bu duzeltti gecen sy klomen kullandim kendi istegimle dr olur demisti normal gecen ay olmadi iste tedavisiz oldu allahin izniyle

Bilmiorum bi o kaldi okumak isteyen bi ark var ama karissin istemiorum belki okumustur
buda ayrı stres :KK70: bende aslında çıkacaktım ama listeyi yarıladık bitsin diye bırakmadım..Sürekli birileri geliyo ama bida uğramıyolar..Bide sen buraya yeni konu acınca kalim dedim belki tesbih falan yaparız ilerde canım sürekli girenler belli olursa..

canim 2 senedir istiyom nerdeyse haxiranda kurtaj oldum klomenlebgebe kalmistim progesteron dusuktu yumurtam buyumuyordu kurtajo yapan dr gilifor vrrdi halen iciyom bu duzeltti gecen sy klomen kullandim kendi istegimle dr olur demisti normal gecen ay olmadi iste tedavisiz oldu allahin izniyle
maşallah canım bu kez oldu iştee :KK70:

X