hep beraber Yasin-i Şerif okuyoruz

iyi aksamlar kizlar bu topik bana ugurlu geldi okudugum yasinler ve dualariniz allah hepinizden razi olsun gonlunuzde ne varsa versin ins.dilegim bebekti rabbim oksdar buyukki nasip ettisukurler olsun ins sizlerede isteyen herkese versin.bana gecince duam hayirlisiyla, sag salim ,saglikli kucagima almam hayirli evlat olmasi hamileligimjn guzel gecmesi bir kaybim var birdaha allah yasatmasin ins amin

canım benım olucak ınsallahhhhh dualarımız kabul olucak lıste bıttı mı bı daha bakayım senınkını yapayım

gözün aydın canım allah tamamına erdirsin

Gözün aydınc anım ALLAH tamamına erdirsin inşALLAH çok sevindim

allah razi olsun ins sizinkilerede sevincem dua en buyuk ilac bunu anladim bikez daha gecen ay tedavi oldum olmamisti bu ayki tedavim duaydi:) rabbime siginmak tovbeydi kabul etti cok sukur

gözün aydın darısı tez zamanda hepimizin başına

ayy ben seni hep takip ediyodum ama msjlasmak kısmet olmamıstı çok sevindim allah sağ salim kavustursun..Bi sonraki srıa senin galiba ayy ne güzel darısı bize inşallah..

ayy ben seni hep takip ediyodum ama msjlasmak kısmet olmamıstı çok sevindim allah sağ salim kavustursun..Bi sonraki srıa senin galiba ayy ne güzel darısı bize inşallah..
canim cok sgl allah razi olsun sanada versin en kisa zamanda kalp sesini duyana kadar icim rahat etmiycek

ayy çok sevindim...Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…