Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

canım iş yerinde bizim bilgisayarlarda da oluyor tozlanmıştır bi hava tuttur düzelir bence

Kardelencim ölcülerimizi yazma karari aldik. Tabi mizikcilik yapmaya kalkisanlar da var:) ama el mahkum.. Gerceklerle yuzlesmek lazim...

gülincim pardon yalnışsam düzeltebilirsin troid testi yaptırcak olupta kan vermek istemeyen sen miydin neğer sensen sevdiceğinle git kan verirken elinden tutsun..destek olsun iyi günde kötü günde hastalıkta sağlıkta davası..şaka bir yana boşuna uğraştığını düşünüp pes edeceğine git baktır ilaç filan kullanırsın en azından..

biraz okudum yazılanları şimdi naçizane fikirlerim arzesdyim müsadenizle,,,,

esenrüzgara
canım oğluşuna kızma konusnda ..ben de kızınca üzülürdüm sana tavsiyem oğlunun gözlerinin içne bakarak aslında ona kızmadığını anlat ve özür dile ama ipleri de onun eline verme sen annesin kura koyan sensin ama hata yaptığın zaman özür dilersen özür dilemeyi öğrenir dilemezsen de istediğine kızmakta kırmak da özgür olduğunu sanan birisi olur
güline
canım ben ilk zamanlar akşam yeemeği yiyip 1 saat sonra abur cubur yiyip abur cubur yoksa kahvaltı yapan birisiydim.işyerinde öğle yemeği yiyip öğle tatili bitmeden acıkan birisiydim sana tavsiyem diyetisyene git mutlaka onlar sana öyle bir menü veriyor ki hiç aç kalmıyorsun ama gitmem diyorsan ara öğün yap ara öğünün yoğurt ve meyve olsun çok açlık hissettiğinde yeşilçay .iç açlık duygusunu kaldırıyor bol bol su iç aklıma gelen bunlar

december
bence boşver internet ortamı farklı kişi kendini olduğundan farklı gösterebiliyor sen kanlı canlı adayları değerlendşr bence

Evet canim gulindi. Ama bence troidlerinde sorun yok onun1: hatun megerse oglenleri makarna borekleri hamburgerleri hüpletiyormus..
Okumadin mi gecmisi

kızlar ben çay içiyorum yanında da akşam yemem gereken ekmek ve yoğurt bir tane de salatalık yiyorum çok yorgunum yorgunluğum geçsin diye içiyorum uykum açılırsa biraz spor yapmayı düşünüyorum erisinler diye kızlar benim diyetisyen akşam yemreğini geç de yesen ara öğününü yap dedi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…