Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

kızlar kendimi balon gibi hissediyorum malum dönem yaklaşıyor aslında bitki çayı içsem iyiydi ama normal çayı canım istedi ben çay tiryakisiyimdir

Bizim evde elektrikler kesik şuan ve ben uydudan bağlanıyorum nete

Tabi tabi aksam elektrikleriniz de kesilir kesin sizin. Siz derken ben de gulini kattim:)

Kesik şuan şekerim bu gece hiç gelmiycekmiş

Evet evet biz de elektrik kesilecek gibi:) Gülini desen köprüden geçecekmiş
karşıya en az 5 saat sürer:) Siz bizi beklemeyin başka bahara inşallah

Ohooo burda kar bilem yağıyo yaa nasıl ölçümü alayım ben şimdi kızlar yaa

Ohaaaaaaaaaa salon kız çizgimden çıkıcam şimdi

canım siz cok tatlı bi çiftsiniz maşallah
birbirinizin kıymetini bilin.
inşallah güzel bi akşam geçirirsiniz

biz de seni seviyoruz kuzucum...

Canım benim çok teşekkür ederim
Biz çok fazla nazara geliyoruz.
Ben böyle kendimi tutamayıp anlatıyorum,face de fotolarımızı paylaşıyorum sonra bi nazara geliyoruz günlerce kavga ediyoruz ama
napayım içim bi coşuyo dayanamıoyum
Rabim tüm sevenleri korusun

Evet benim tatlım ama ben çok korkuyorum.Ben tamam desem sevdiceğim uçarak götürücek beni zaten ama ben çok korkuyorum

Sağolasın bitanem önerilerin için.Adam akıllı sağlam bi diyete başlamalıyım ben yaa

Evet canim gulindi. Ama bence troidlerinde sorun yok onun1: hatun megerse oglenleri makarna borekleri hamburgerleri hüpletiyormus..
Okumadin mi gecmisi

Yaaaaaaaaaa niye uğraşıosun sen benimle ama yaaa o kada rçok yemiyorummmm :84::84::84:

aaa ne uğrasması canım doğruları söylüyom ben git bak doktora.. dediğim gibi çıkmayacak mı
kuzum sen en iyisi diyetisyene git o sana bizden daha iyi yol gösterir. ama o hamburgerleri börekleri yiyemezsin
gerekli testleri de verir.
taabi işine gelmiyo da ondan gitmiyon demi canım??? seni seni

kız boyun kaçtı senin???

ne güzel kaynatmışsınız canım çekti yani ben de çayın yanında yediğim ekmeği eriteyim diye biraz spor yaptım lesli ablacımla bir de adını bilmediğim bi arkadaşla..gülinciğim sen diyetisyene git bazen başlamak için birisinin yönlendirmesi gerekir..ben de öyle olmuştu..

günaydın millet dükkani açtım gördüğünüz gibi ...sporumu da yaptım ..aslında çok uykusuzum da biraz spor ve duşla açılıyorum..ama ne zamana kadar idareedicem onu da vbilmiyorum.bu spordan hariç bir de işyerine yarım saat yürüyerek gidiyorum..sıkıntılardan uzak güzel bir gün geçirin ...Rabbim sizi belalardan kötü insanlaeın şerrinden korusun inşallah bugün içimden hepimizin adına dua etmek geldi de....

Niye işime gelmesin ki ben de hoşnut değilim her gün sağlıksız beslenmekten ama ev yemeklerini dışarda yiyemiyorum.Ben de öğlen çok kalorili yediğimden akşam çok az yiyip 7 den sonra bişey yemeyerek dengelemeye çalıştım hep.
Çalıştığım için herşey istediğim gibi olmuyo.
Bugün mesela işe geç kaldım poğaça almak zorunda kaldım yapıcak başka bişey yok

1.65 boyum

Günaydın canım

Çok erken kalkıyosun üstelik geçte yatmışsın ve üstelik kalkıp duş falan almışsın nasıl başarıyosun bunu.
Ben 2 gecedir 2 de yatıp 8 de kalkıyorum,bugün iyice kafam sarhoş uyudum uyuycam nerdeyse

kızlar ankaradayım fazla gıremıyorum kardesım evlenıyo evını hazırlıyoruz alışverıs mobılya felan bıttık yaa

Günaydın kızlar,
Nasılsınız?

Sağol canım ya, ben de öyle yaptım. Anneciğim sana kızmadım, trafiğe sinirlendim ordaki adamlara kızdığımdan bağırdım özür dilerim dedim. Yazık çocuğa, özür dilemesini de öğrensin dimi...

günaydın gülinciğim aslında kalkasım gelmiyor ama spor yapmayı kafaya koyunca içim rahatv etmiyor kalkıyorum beyinde tam bitirmişim kalkıp osporu yapmazsam gün boyu içim içimi yer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…