Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

kızlar kendimi balon gibi hissediyorum malum dönem yaklaşıyor aslında bitki çayı içsem iyiydi ama normal çayı canım istedi ben çay tiryakisiyimdir

Siz esencimle takılırsınız yine akşama.Artık ölçüler falan ne varsa:)
Bizim işimiz çıkacak şimdiden söyleyeyim:)Biz derken gülini de kattım:)))
Herkes dediğin gibi olsa sorun kalmazdı ama nerdeeee

Bizim evde elektrikler kesik şuan ve ben uydudan bağlanıyorum nete :KK30:

Tabi tabi aksam elektrikleriniz de kesilir kesin sizin. Siz derken ben de gulini kattim:)

Kesik şuan şekerim bu gece hiç gelmiycekmiş :KK53: :KK35:

Evet evet biz de elektrik kesilecek gibi:) Gülini desen köprüden geçecekmiş
karşıya en az 5 saat sürer:) Siz bizi beklemeyin başka bahara inşallah

Ohooo burda kar bilem yağıyo yaa nasıl ölçümü alayım ben şimdi kızlar yaa :KK14:

cok severim brokoliyi ama bu kış hiç yemedim hiç pazara çıkamadım ki işten güçten...
ama canım çekti:KK39:

aynen öyle canım ama yine de yazı ve yaz yiyeceklerini tercih ederim:)))

canım sen burger king'deki küçücük hamburgerin kalorisine aboww diyorsan. ben sana söyleyim senin bugün yediğin börekler en az 700 kaloridir:KK14:

Ohaaaaaaaaaa salon kız çizgimden çıkıcam şimdi :KK36:

canım siz cok tatlı bi çiftsiniz maşallah:nazar::nazar::nazar:
birbirinizin kıymetini bilin.
inşallah güzel bi akşam geçirirsiniz:KK16::KK16::KK16:

biz de seni seviyoruz kuzucum...

Canım benim çok teşekkür ederim :KK54:
Biz çok fazla nazara geliyoruz.
Ben böyle kendimi tutamayıp anlatıyorum,face de fotolarımızı paylaşıyorum sonra bi nazara geliyoruz günlerce kavga ediyoruz ama
napayım içim bi coşuyo dayanamıoyum :KK17:
Rabim tüm sevenleri korusun :nazar:

gülincim pardon yalnışsam düzeltebilirsin troid testi yaptırcak olupta kan vermek istemeyen sen miydin neğer sensen sevdiceğinle git kan verirken elinden tutsun..destek olsun iyi günde kötü günde hastalıkta sağlıkta davası..şaka bir yana boşuna uğraştığını düşünüp pes edeceğine git baktır ilaç filan kullanırsın en azından..

Evet benim tatlım ama ben çok korkuyorum.Ben tamam desem sevdiceğim uçarak götürücek beni zaten ama ben çok korkuyorum :KK14:

biraz okudum yazılanları şimdi naçizane fikirlerim arzesdyim müsadenizle,,,,

esenrüzgara
canım oğluşuna kızma konusnda ..ben de kızınca üzülürdüm sana tavsiyem oğlunun gözlerinin içne bakarak aslında ona kızmadığını anlat ve özür dile ama ipleri de onun eline verme sen annesin kura koyan sensin ama hata yaptığın zaman özür dilersen özür dilemeyi öğrenir dilemezsen de istediğine kızmakta kırmak da özgür olduğunu sanan birisi olur
güline
canım ben ilk zamanlar akşam yeemeği yiyip 1 saat sonra abur cubur yiyip abur cubur yoksa kahvaltı yapan birisiydim.işyerinde öğle yemeği yiyip öğle tatili bitmeden acıkan birisiydim sana tavsiyem diyetisyene git mutlaka onlar sana öyle bir menü veriyor ki hiç aç kalmıyorsun ama gitmem diyorsan ara öğün yap ara öğünün yoğurt ve meyve olsun çok açlık hissettiğinde yeşilçay .iç açlık duygusunu kaldırıyor bol bol su iç aklıma gelen bunlar

december
bence boşver internet ortamı farklı kişi kendini olduğundan farklı gösterebiliyor sen kanlı canlı adayları değerlendşr bence

Sağolasın bitanem önerilerin için.Adam akıllı sağlam bi diyete başlamalıyım ben yaa

Evet canim gulindi. Ama bence troidlerinde sorun yok onun:KK1::KK1:1: hatun megerse oglenleri makarna borekleri hamburgerleri hüpletiyormus..
Okumadin mi gecmisi:KK1:

Yaaaaaaaaaa niye uğraşıosun sen benimle ama yaaa o kada rçok yemiyorummmm :84::84::84:

Bizim evde elektrikler kesik şuan ve ben uydudan bağlanıyorum nete :KK30:

Kesik şuan şekerim bu gece hiç gelmiycekmiş :KK53: :KK35:

Ohooo burda kar bilem yağıyo yaa nasıl ölçümü alayım ben şimdi kızlar yaa :KK14:

Ohaaaaaaaaaa salon kız çizgimden çıkıcam şimdi :KK36:

tabi tabi kesin fırtına da çıkmıştır:)))) kız ölçsene:KK20::KK20::KK20:

Canım benim çok teşekkür ederim :KK54:
Biz çok fazla nazara geliyoruz.
Ben böyle kendimi tutamayıp anlatıyorum,face de fotolarımızı paylaşıyorum sonra bi nazara geliyoruz günlerce kavga ediyoruz ama
napayım içim bi coşuyo dayanamıoyum :KK17:
Rabim tüm sevenleri korusun :nazar:

inşallah canım:nazar: ben de korkarım nazardan:18:

Evet benim tatlım ama ben çok korkuyorum.Ben tamam desem sevdiceğim uçarak götürücek beni zaten ama ben çok korkuyorum :KK14:

yok yok sen hamburegerler börekler yasaklancak diye korkuyon:KK9::KK9::KK9:

Sağolasın bitanem önerilerin için.Adam akıllı sağlam bi diyete başlamalıyım ben yaa

bence de ama biraz zor:KK1::KK1::KK1:

Yaaaaaaaaaa niye uğraşıosun sen benimle ama yaaa o kada rçok yemiyorummmm :84::84::84:

aaa ne uğrasması canım :KK1::KK1::KK1: doğruları söylüyom ben:KK1::KK1::KK1: git bak doktora.. dediğim gibi çıkmayacak mı:KK9::KK9::KK9:
kuzum sen en iyisi diyetisyene git o sana bizden daha iyi yol gösterir. ama o hamburgerleri börekleri yiyemezsin:KK1::KK1::KK1::KK1:
gerekli testleri de verir.
taabi işine gelmiyo da ondan gitmiyon demi canım??? :KK20::KK20::KK20: seni seni :KK20::KK20::KK20:

kız boyun kaçtı senin???

ne güzel kaynatmışsınız canım çekti yani ben de çayın yanında yediğim ekmeği eriteyim diye biraz spor yaptım lesli ablacımla bir de adını bilmediğim bi arkadaşla..gülinciğim sen diyetisyene git bazen başlamak için birisinin yönlendirmesi gerekir..ben de öyle olmuştu..

günaydın millet dükkani açtım gördüğünüz gibi ...sporumu da yaptım ..aslında çok uykusuzum da biraz spor ve duşla açılıyorum..ama ne zamana kadar idareedicem onu da vbilmiyorum.bu spordan hariç bir de işyerine yarım saat yürüyerek gidiyorum..sıkıntılardan uzak güzel bir gün geçirin ...Rabbim sizi belalardan kötü insanlaeın şerrinden korusun inşallah bugün içimden hepimizin adına dua etmek geldi de....

aaa ne uğrasması canım :KK1::KK1::KK1: doğruları söylüyom ben:KK1::KK1::KK1: git bak doktora.. dediğim gibi çıkmayacak mı:KK9::KK9::KK9:
kuzum sen en iyisi diyetisyene git o sana bizden daha iyi yol gösterir. ama o hamburgerleri börekleri yiyemezsin:KK1::KK1::KK1::KK1:
gerekli testleri de verir.
taabi işine gelmiyo da ondan gitmiyon demi canım??? :KK20::KK20::KK20: seni seni :KK20::KK20::KK20:

kız boyun kaçtı senin???

Niye işime gelmesin ki ben de hoşnut değilim her gün sağlıksız beslenmekten ama ev yemeklerini dışarda yiyemiyorum.Ben de öğlen çok kalorili yediğimden akşam çok az yiyip 7 den sonra bişey yemeyerek dengelemeye çalıştım hep.
Çalıştığım için herşey istediğim gibi olmuyo.
Bugün mesela işe geç kaldım poğaça almak zorunda kaldım yapıcak başka bişey yok

1.65 boyum

günaydın millet dükkani açtım gördüğünüz gibi ...sporumu da yaptım ..aslında çok uykusuzum da biraz spor ve duşla açılıyorum..ama ne zamana kadar idareedicem onu da vbilmiyorum.bu spordan hariç bir de işyerine yarım saat yürüyerek gidiyorum..sıkıntılardan uzak güzel bir gün geçirin ...Rabbim sizi belalardan kötü insanlaeın şerrinden korusun inşallah bugün içimden hepimizin adına dua etmek geldi de....

Günaydın canım :KK12:

Çok erken kalkıyosun üstelik geçte yatmışsın ve üstelik kalkıp duş falan almışsın nasıl başarıyosun bunu.
Ben 2 gecedir 2 de yatıp 8 de kalkıyorum,bugün iyice kafam sarhoş uyudum uyuycam nerdeyse

kızlar ankaradayım fazla gıremıyorum kardesım evlenıyo evını hazırlıyoruz alışverıs mobılya felan bıttık yaa

Günaydın kızlar,
Nasılsınız?

biraz okudum yazılanları şimdi naçizane fikirlerim arzesdyim müsadenizle,,,,

esenrüzgara
canım oğluşuna kızma konusnda ..ben de kızınca üzülürdüm sana tavsiyem oğlunun gözlerinin içne bakarak aslında ona kızmadığını anlat ve özür dile ama ipleri de onun eline verme sen annesin kura koyan sensin ama hata yaptığın zaman özür dilersen özür dilemeyi öğrenir dilemezsen de istediğine kızmakta kırmak da özgür olduğunu sanan birisi olur
güline
canım ben ilk zamanlar akşam yeemeği yiyip 1 saat sonra abur cubur yiyip abur cubur yoksa kahvaltı yapan birisiydim.işyerinde öğle yemeği yiyip öğle tatili bitmeden acıkan birisiydim sana tavsiyem diyetisyene git mutlaka onlar sana öyle bir menü veriyor ki hiç aç kalmıyorsun ama gitmem diyorsan ara öğün yap ara öğünün yoğurt ve meyve olsun çok açlık hissettiğinde yeşilçay .iç açlık duygusunu kaldırıyor bol bol su iç aklıma gelen bunlar

december
bence boşver internet ortamı farklı kişi kendini olduğundan farklı gösterebiliyor sen kanlı canlı adayları değerlendşr bence

Sağol canım ya, ben de öyle yaptım. Anneciğim sana kızmadım, trafiğe sinirlendim ordaki adamlara kızdığımdan bağırdım özür dilerim dedim. Yazık çocuğa, özür dilemesini de öğrensin dimi...

Niye işime gelmesin ki ben de hoşnut değilim her gün sağlıksız beslenmekten ama ev yemeklerini dışarda yiyemiyorum.Ben de öğlen çok kalorili yediğimden akşam çok az yiyip 7 den sonra bişey yemeyerek dengelemeye çalıştım hep.
Çalıştığım için herşey istediğim gibi olmuyo.
Bugün mesela işe geç kaldım poğaça almak zorunda kaldım yapıcak başka bişey yok

1.65 boyum

Günaydın canım :KK12:

Çok erken kalkıyosun üstelik geçte yatmışsın ve üstelik kalkıp duş falan almışsın nasıl başarıyosun bunu.
Ben 2 gecedir 2 de yatıp 8 de kalkıyorum,bugün iyice kafam sarhoş uyudum uyuycam nerdeyse

günaydın gülinciğim aslında kalkasım gelmiyor ama spor yapmayı kafaya koyunca içim rahatv etmiyor kalkıyorum beyinde tam bitirmişim kalkıp osporu yapmazsam gün boyu içim içimi yer

Şu 2 karikatüre bayıldım sizlerle paylaşmak istedim :KK9:

$315304_348615975215418_1778550141_n (1).jpg

$250866_10150877212456364_150589824_n.jpg

X