Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Ben eskiden yemezdim hiçbişey. Belli bir yaştan sonra herşeyi yemeye başladım. Hatta zeytinyağlı sebze yemeklerini çok severim...
Ama sen gerçekten az yiyordun değil mi, bir ara yediklerini hatırlıyorum da..
Şimdi kaç kiloydun ? Boyun kaç ? Yaşın kaç ?
Nil karaibrahimoğlu gibi sordum ama :)))

Önce kolaydan başlayayım evet yemek yemeği pek sevmiyorum:)
Yaşamak için yiyenlerdenim yani:) Boyum uzun sayılır tatlım
değişiklik göstersede 1,68 den az değil:) Yaşıt sayılırız.
Kilo şu sıralar 61.5 la 62 arası gidip geliyor:)
Güline o yüzden diyorum ben hiç sabit kalamıyorum diye

Önce kolaydan başlayayım evet yemek yemeği pek sevmiyorum:)
Yaşamak için yiyenlerdenim yani:) Boyum uzun sayılır tatlım
değişiklik göstersede 1,68 den az değil:) Yaşıt sayılırız.
Kilo şu sıralar 61.5 la 62 arası gidip geliyor:)
Güline o yüzden diyorum ben hiç sabit kalamıyorum diye

Senin zaten diyetlik bir durumun yokmuş boyuna göre...
Sen bekardın dimi ?

Yok sekerim sben versin azicik daha iyi olur:) 1.68 boya 58 diyo uzmanlar. Ki bence o bile fazla.. Olculerini yazinca anlariz aslinda:KK1::KK1::KK1:

Aksama ölcüleri bekliyoruz ona gore:))):KK1::KK1::KK1:

İslerini duzgun yapmayan insanlara cok sinir oluyorum. Ucu bana dokunmasa da durduk yere canim sikiliyo. Herkes isini layikiyla yapsa ne guzel olurdu:KK66:

Yok sekerim sben versin azicik daha iyi olur:) 1.68 boya 58 diyo uzmanlar. Ki bence o bile fazla.. Olculerini yazinca anlariz aslinda:KK1::KK1::KK1:

İslerini duzgun yapmayan insanlara cok sinir oluyorum. Ucu bana dokunmasa da durduk yere canim sikiliyo. Herkes isini layikiyla yapsa ne guzel olurdu:KK66:

Siz esencimle takılırsınız yine akşama.Artık ölçüler falan ne varsa:)
Bizim işimiz çıkacak şimdiden söyleyeyim:)Biz derken gülini de kattım:)))
Herkes dediğin gibi olsa sorun kalmazdı ama nerdeeee

annemler izn vermiyor canım BBİR GÖREN OLUR DİYE.
Kiyamam canım sana ya... biliyorlar ama izin vermiyorlar mi? Sacma. Ama tabi yapcak bisey yok sende gizli gizli goruscen zamaninda yaptigimiz gibi:) ama tabi bildik biriyle. Ya canım
1-2 sene gecsin onlar demeye baslicak bul birini de evlen diye.. Acele etme sen karsina biri cikinca caktirmadan gorusursunuz. Iste malesef bazi aileler bos yere sikiyorlar cocuklarini.. Napalim canım onlari da oyle kabul etcez! Ben 18 yasinda ayrildim ailemden o yuzden oyle dertlerim olmadi ama zaten ailem de oyle sikmazdi herhalde beni. Neyse canım bosver sen elbet bi sevgilin olcak ve gezcen ve ailen de bunu kabul etmek zorunda kalcak...
Hayirlisi olsun hakkinda canım..

Diyorum ya bölgesel sorunlar:KK43:
Evet tatlım hem de gayet:)

Evet o bölgesel olay önemli.
Senin aday yok mu ?

Akşam bakalım nasıl olacam...
İş miş yok buraya gelinecek :)))

Tabi tabi aksam elektrikleriniz de kesilir kesin sizin. Siz derken ben de gulini kattim:)

Evet verebilir , ben de düşündüm de :)

Tabi tabi aksam elektrikleriniz de kesilir kesin sizin. Siz derken ben de gulini kattim:)

Evet evet biz de elektrik kesilecek gibi:) Gülini desen köprüden geçecekmiş
karşıya en az 5 saat sürer:) Siz bizi beklemeyin başka bahara inşallah

Kızlar bende hiç yediklerime dikkat etmiyorum cips kola makarna mantı yiyiorum bu yaz bana yaramadı.:KK43:

oh oh yarasın... şeker bal olsun... löp löp et olsun da gör:KK1::KK1::KK1:

Teşekkür ederim kübracım yaa ateşe tuttular beni :KK14:
Canım bitek öğlenleri kontrollü yiyemiyorum çünkü akşama kadar çok acıkıyorum ama onun dışındakileri yapıyodum.
Öğlenleri dışarda yiyoruz ben dışarda sulu yemek tarzı yiyemiyorum o yüzden ya hamburger tost tarzı,makarna yada börek gibi şeyler yiyorum belki de ondan veemiyorum ama akşamları 7 ye kadar yiyip kesiyodum ve az yiyodum.
Yarın yazmaya başlıyım o zaman ben bakalım belki işe yarar ama şu öğlenlere bi çözüm bulmalıyım ben

aynısı senin için de geçerli...
oh oh yarasın... şeker bal olsun... löp löp et olsun da sen de gör:KK1::KK1::KK1:

Kızlar akşam vakti yaklaşıyor beni de efkar basmaya başladı yine :KK14:
efkarlı bacım yine noldu? senin aklına bu saatlerde bişeyler mi geliyor yoksa?? eve gitmek istemiyon dicem de can atıyon eve gitmek için. ama yine de sorunlar varsa evde haklısın cnm.
zaten canım efkar dol şiirler şarkılar hep akşam yazılmaz mı... seninki de öyledir belki canım...

Çorba + salata belki öğle yemeği için az gelebilir şuanda...
Ama brokoli karnıbahar yemeği doyuruyor gerçekten.
Hadi onları geçtim bunlar uç şeyler. Ev yemeği yemelisin, hem bağırsakların da senin az çalışıyor.
Hamburger yersen hem bağırsakların kurur, hem de asla kilo veremezsin benden söylemesi.
Dost acı söyler.
BURGER KİNG Hamburger ADET 358 kalori diyor. Bir de onun mayoneziydi bilmem nesiydi ...
Yani belki hiç dayanamıyorsan haftada 1 defa yersin ama bana kalsa hiç yeme zaten çok zararlıymış onlara özel bir tuz koyuyorlarmış o çok zararlıymış.
Herşeyin kalorisini öğren bence o yöntemi uygula sen. Çok yararı olur...
Dışarda kesinlikle adana kebap felan yeme.. Tüm gün yediklerine bedel onlar. En kötü ihtimal et döner ye, pilavsız, patatessiz, ekmeksiz.
Üzgünüm kilo verebilmen için bunları yapman lazım.
Yavaş yavaş azaltarak başla porsiyonlarını sonradan da kes ekmeği, pilavı, makarnayı vs.

İnan ben de diyete başlamadan önce sanki açlıktan ölüverecekmişim gbi oluyordu. Bişeyler atıştırıyordum hemen elimin altında olurdu...
Arkası gelmezdi...
Hepsi vücudu alıştırmakla ilgili. Bir de kafaya koymakla.
Benim şansım biraz da işyerinde ev yemeği çıktığı için seçeneğim fazla oluyordu.
Mesela yemeğin yanında yoğurt varsa mutlaka yiyordum pul biber atıp çünkü tok tutuyor hem de kası koruyor vs.
Yeşil salatayı bol alıyordum üzerine de sirke döküyorum. O çok tok tutuyor.
Sabahları da ılık ballı sirkeli su iç bak o da tok tutuyor.

Abboww burgerkingte ki kaloriye bakın hele :KK53:
Yemesem iyi olucak ya da azaltsam dediğin gibi hafta 1 yesem yine yeticek.

Şuan aynen bende öyleyim açlıktan ölcek gibiyim ama zamanla sabretsem alışır biliorum da sabırsızım işte çokk

Şu ballı sirkeyi akşam içsem olmaz mı çok fena onun tadı sabah sabah nasıl içilir :KK30:

Sen beni bir görsen gülincim o kadar çok şeyi yememki:)
Eskiden arkadaşlar sen ne yiyorsun onu say derlerdi.
Ona rağmen kilolar geldi yapıştı.Dengesizlik çok kötü yani.
Dengeyi tutturmak için yiyeceksin tatlım yavaş yavaş başla:)
Mesala önceden hiç yemediğim iki yemekten birini yapmayı
planlıyorum bugün.Bamya veya kabak :)

Ohh ne güzel sağlıklı besleniyosun

Aslında gülincim bir vermeye başlasan arkası gelir. O tadı bir alsan...
Ağzına bişey koyasın gelmez :)

Ah bi başlasam vermeye ama azim yok bende en başta azim :KK57:

Gulincim inan ne seker ne ekmek var hayatimda. kirk yilda bir. Oglenleri corbanin yarisini bile yemiyorum yaninda yemek ne varsa o. yaninda Salata varsa yiyiyorum tatli varsa hic almiyorum meyve varsa yanima aliyorum ara ogun yapiyorum aksam en cok yedigim 1 tane lahmacun. Onu da cok seyrek. Mesela dun disarda kfcden tavuk but menu aldim ekmegini ve patatesini yemedim. 1-2 patates yemis olabilirim. Ve kolayi diyet kola aldim. Yani her zaman bi cizum var:) bak ben buna ragmen gidim gidim veriyorum. Sen bence kilo almadigina sukret ve kilo vermek istiyorsan biseyler yapman gerek. Yok iste sporla olmuyo az yesem de degismiyor dersen asla kilo veremezsin.
Bu kiloda da cok guzelsin ama versen super olur:)

Teşekkür ederim canım benim :KK19:

Ne güzel dengeliyosun kendini bende başarabilsem bunu.Allahtan dediğin gibi kilo almıyorum :KK9:

Canlarım 4 dk.ya çıkıyorum.

Bugün sevdiceğimin doğum günü.
öğlen hediyesini verdim ve pasta falan kesmedik ama tabi ki de sürprizim var ona :KK16:

Ben akşamları çıkamadığımdan şimdi eve gidicem sanıyo ama ben pasta alıp iş yerine gidicem şok olucak :21:

Sağolsun babacığım 9'a kadar izin verdi :KK19:

Seviyorum sizleri iyi akşamlarr :KK16:

Ben de o meretin kokusunu sevmiyorum ya:KK43:
Tadı yavan falan demiyip yiyeceğim ama olmuyor:)

cok severim brokoliyi ama bu kış hiç yemedim hiç pazara çıkamadım ki işten güçten...
ama canım çekti:KK39:

Hımm denenebilir gözüktü:) İnsan ne yiyeceğini şaşırıyor valla.
Kızartmadan kaç, hamurdan kaç kış olsa çorbalar kurtarıcıydı.

aynen öyle canım ama yine de yazı ve yaz yiyeceklerini tercih ederim:)))

Abboww burgerkingte ki kaloriye bakın hele :KK53:
Yemesem iyi olucak ya da azaltsam dediğin gibi hafta 1 yesem yine yeticek.

Şuan aynen bende öyleyim açlıktan ölcek gibiyim ama zamanla sabretsem alışır biliorum da sabırsızım işte çokk

Şu ballı sirkeyi akşam içsem olmaz mı çok fena onun tadı sabah sabah nasıl içilir :KK30:

Ohh ne güzel sağlıklı besleniyosun

Ah bi başlasam vermeye ama azim yok bende en başta azim :KK57:

Teşekkür ederim canım benim :KK19:

Ne güzel dengeliyosun kendini bende başarabilsem bunu.Allahtan dediğin gibi kilo almıyorum :KK9:

canım sen burger king'deki küçücük hamburgerin kalorisine aboww diyorsan. ben sana söyleyim senin bugün yediğin börekler en az 700 kaloridir:KK14:

öğlen hediyesini verdim ve pasta falan kesmedik ama tabi ki de sürprizim var ona :KK16:

Ben akşamları çıkamadığımdan şimdi eve gidicem sanıyo ama ben pasta alıp iş yerine gidicem şok olucak :21:

Kızlar ben çıkıyorum görüşürüz öptüm

görüşürüz kızlar...
siz de öpüldünüz...:KK54::KK54::KK54:
ben de birazdan cıkcam zaten arkadaşları uğurlama yemeğine gitcez. ama ben arada cepten de yazarım:KK1:

canım siz cok tatlı bi çiftsiniz maşallah:nazar::nazar::nazar:
birbirinizin kıymetini bilin.
inşallah güzel bi akşam geçirirsiniz:KK16::KK16::KK16:

biz de seni seviyoruz kuzucum...

X