Helcin10 ' la Sohbet Topiği

Değil yalan mı sert sert çıkıyor diken diken bi kök 4 kıl veriyor bea
aboo 3 e kadar gördüm 4 kıl olanı da varmış bir kökten yok mu arttıran?

Cidden korkunç yapıyo ama ben çok beyazım ağda hem kanatıyo hem morarıyo yoksa acısına dayanırım.
Şiddet mağduru gadın gibi dolanıyorm

Ya gerçekten mi ben işe yaramaz sanıyordum reklamlarda görünce.. O kalın kıllar birdaha çıkmıyor mu? Nekadar süre yapmak gerekiyor?
Çok azaldı diyen de var hiç bir işe yarmaadı diyen de var.
Nisan ayında aldım ben ama çok düzenli yapamadım. Yarısı gitti diyebilirim. En azından bir kökten 3 tane gelmiyor şimdilik. Oldukca seyrek bazı yerlerde çıkmıyor bazı yerlerde işe yaramamış gibi görünse de dediğim gibi bir kökten 1 tane çıkması bile iyi bir şey.
Benim acı eşiğim yüksektir biraz acı konusunda ben bişey hissetmiyorum 5 de kullanıyorum her yere ama acısız diyebilirim. Eltim denemek istedi çok acıttığını söyledi. O da kişiye göre değişiyor ama ağda gibi acıtmyordur

Hahaha şimdi o aldığın yaparken canını acıtıyor mu? Bide hiç çıkmıcaknmı bundan sonra?
Çıkıyomus ama eskısı gibi değil. Ve seyrek seyrek mesela bı tanıdım var 6 aydır kullanmıyor ve çok seyrek syrek çıktıgını soyluyoo :)
Valla bacaklarımda 5 yapıyorum ama özel bölgemde 3 Hassaım bıraz napimm
İlk seansı yaptım ben ilkınde normal çıkıyomus 2 hafta sonra tekrar yapıcam mesela ozaman değişim başlıcakmısss

Evet H E dökülmeleri görmek çok keyifli oluyor
Epilasyon aleti bende batık yapıyordu çok zor oluyordu. O yüzden onu kullanacağıma bunu kullanırım batık yapmaz dedim. Beklentimi yüksek tutmadım. Biliyordum kesin çözüm olmayacağını ama azlatması bile yeterdi almam için.

Neyse bugün çenem düştü az çalıştım. Biraz işe konsantre olayım 1 saat sonra çıkıcam pazara markete uğrarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…