Helcin10 ' la Sohbet Topiği

Bende küçük erkeğim diyorum :KK70: Kocamı kıskandırıyorum :KK70:
KEdi sahibi olmayanlar bu konustuklarımızı ınan anlıyamazlar . Herşeyı hıssedıyorlar genellikle ağlarken ikiside gelip kucagıma çıkarlar yatarlar üstümde ve ben ağlamayı bırakıyorum çünkü resmen bana enerji veriyorlar..
Aynen öyle. Bazen arkadaşlarım soruyor boncuk nasıl diye anlattıklarıma ayy ıyyy diye karşılık veriyorlar kızmıyorum bende boncuk hayatımıza girmeden önce öyle düşünürdüm herhalde.
Hiç evcili olan bir arkadaşım olmadı kuşu balığı olan oldu da onlar sanki böyle bir iletişimden bahsetmezdiler. Ya da ben olur olmaz herkese anlatıyorum bilemiyorum. Ama bu kadar kuvvetli bir bağı köpekle kurabilirdim de kedilerle kurabileceğime inanamazdım.

Aynen öyle. Bazen arkadaşlarım soruyor boncuk nasıl diye anlattıklarıma ayy ıyyy diye karşılık veriyorlar kızmıyorum bende boncuk hayatımıza girmeden önce öyle düşünürdüm herhalde.
Hiç evcili olan bir arkadaşım olmadı kuşu balığı olan oldu da onlar sanki böyle bir iletişimden bahsetmezdiler. Ya da ben olur olmaz herkese anlatıyorum bilemiyorum. Ama bu kadar kuvvetli bir bağı köpekle kurabilirdim de kedilerle kurabileceğime inanamazdım.
Aynen aslında ben köpek delisiydım ama evde besleyemeceğim için kedı aldık ama şuan hayatım onlar :KK200:

H E H E kesinlikle katılıyorum.
Bu arada önceki mesajlarından anladığım kadarıyla epilasyon aleti mi aldın? İlk defa mı kullandın? Ne aldın?

H E H E kesinlikle katılıyorum.
Bu arada önceki mesajlarından anladığım kadarıyla epilasyon aleti mi aldın? İlk defa mı kullandın? Ne aldın?
Philis aldım canım pazar guunu bacaklarıma koltuk altıma ve bıyıklarımı yaptım..
Dündede özel bölgeme yaptım bakalım ilk yapılmada bır şey farketmıyormus 2 hafta sonra tekrarlıcam ozaman işe yaramaya baslıcakmıs ozaman size deneyımlerımı aydınlatırım ama çok uygun fıyata aldım yaa

jiletleyip hemen üzerine mi yaptın? Bir kaç gün bekledin mi?
Jiletleyıp hemen üstüne yaptım ama bıyıklarımı jıletlemedım tabıkı :KK70:
Onu zaten aldırmıstım 3 gun once köklerı olduğu için direk yaptım..

Jiletleyıp hemen üstüne yaptım ama bıyıklarımı jıletlemedım tabıkı :KK70:
Onu zaten aldırmıstım 3 gun once köklerı olduğu için direk yaptım..
Geçen sene Nisan da aldım bende. Çok çok düzenli kullanamadım ama yarısı gitti benim. Ama şöyle bir durum var ki bazı yerler de 0 tüy bazı yerler seyrek. Seyrek olanlarda aslında normal ama ben o kadar çok tüylü biriydim ki bir kıl kökünden 2 tane hatta 3 tane çıktığı için 1 e inmiş gibi.
Sanki bazı bölgelere iyi etki ediyor bazı yerleri görmüyor gibi hissettim.
Ben de jiletleyip üzerine yapardım. Biraz tüylerin görünmesi mi gerekir diye bu ay jiletledikten 2 gün sonra yaptım. Pek bir fark göremedim. O yüzden sordum.
Yüzümde denemedim henüz. Tüm bacak bikini ve koltuk altına yapıyorum. Bunlardan en zoru koltuk altı oldu. Başta neredeyse bi kaç döküldü şimdi şimdi biraz daha seyrelmeye başladı

Geçen sene Nisan da aldım bende. Çok çok düzenli kullanamadım ama yarısı gitti benim. Ama şöyle bir durum var ki bazı yerler de 0 tüy bazı yerler seyrek. Seyrek olanlarda aslında normal ama ben o kadar çok tüylü biriydim ki bir kıl kökünden 2 tane hatta 3 tane çıktığı için 1 e inmiş gibi.
Sanki bazı bölgelere iyi etki ediyor bazı yerleri görmüyor gibi hissettim.
Ben de jiletleyip üzerine yapardım. Biraz tüylerin görünmesi mi gerekir diye bu ay jiletledikten 2 gün sonra yaptım. Pek bir fark göremedim. O yüzden sordum.
Yüzümde denemedim henüz. Tüm bacak bikini ve koltuk altına yapıyorum. Bunlardan en zoru koltuk altı oldu. Başta neredeyse bi kaç döküldü şimdi şimdi biraz daha seyrelmeye başladı
Senınkıde mı phılıps ?

Bakalım yaa ben çok kıllı değilidm ama jiletle ala alaaa :KK70: Aynen dediğin gibi 1 yerden 3 tane çıkyo :KK70:
Polikistik overle benim üst bacak coştu. Polikistik overle benim kilolar arttı. Üst üste başarısız tüp bebek denemeleri o yediğim hormon iğneleri hepsinin etkisiyle şiştim zaten metabolizma zayıf müsait yani kilo alımına. Neyse sonuçta göbeğimden aşağıyı görememeye başladım. Çok iyi yaptım almakla pişman değilim.
Azalması ve geç çıkması bile yeterli.

Polikistik overle benim üst bacak coştu. Polikistik overle benim kilolar arttı. Üst üste başarısız tüp bebek denemeleri o yediğim hormon iğneleri hepsinin etkisiyle şiştim zaten metabolizma zayıf müsait yani kilo alımına. Neyse sonuçta göbeğimden aşağıyı görememeye başladım. Çok iyi yaptım almakla pişman değilim.
Azalması ve geç çıkması bile yeterli.
Ayneeennnn .. Ben ağdayla falan dayanamıyorum ve alanları ayakta alkışlıyorum :) Benım için jletle aldıktan sonrakı gıbı serts sert çıkmasın yeterrr :))

Ayneeennnn .. Ben ağdayla falan dayanamıyorum ve alanları ayakta alkışlıyorum :) Benım için jletle aldıktan sonrakı gıbı serts sert çıkmasın yeterrr :))
Helçinim bu a101 lerde satılan kadınlar için pembe jiletler var inlardan kullan benimde 1 yerde 3 tane çıkıyordu üçüz gib :KK70: her banyoda duşta olsada olmasada alıyorum baya incelme var

X