Helcin10 ' la Sohbet Topiği

Benim alarm (Boncuk) 5 de başladı dönüp dönüp sırnaşmaya. 7 gibi güneşi görünce de balkon kapısı ile yatak odasının camı arasında mekik dokumalar, dedem gibi bıdı bıdı söylenmeler. Açın kapıyı hava alcam ben tripleri. 7 buçukta ancak kalkıp açabildim ona kapıyı. Onu da yatak odasının storunu patisiyle kaldırabildiği kadar kaldırıp bir bırakıyo tak tak vuruyo cama gürültü çıkarıyor. Komşulara gitmesin ses diyerek kalktım. Neyse iyi ki kalkmışım cıvıl cıvıl hava
Bizdede aynı dert var :KK70: Biri sağımda biri solumda saçımı çekıyo yalıyo suratıma surtunuyolar ama uykum ağır bastıgı için kalkamıyorum :)) Eşim hatta sabah gülüyo Elçinin nöbetçileri başında bekliyo diye :)) Eşimin elinden yemıyolr illa ben vercem :KK43:

Bizdede aynı dert var :KK70: Biri sağımda biri solumda saçımı çekıyo yalıyo suratıma surtunuyolar ama uykum ağır bastıgı için kalkamıyorum :)) Eşim hatta sabah gülüyo Elçinin nöbetçileri başında bekliyo diye :)) Eşimin elinden yemıyolr illa ben vercem :KK43:

Ay senin ikisi birden düşünemiyorum ne tatlıdır.
Benim de gece gözümden uyku akıyor takmış patiyi saçıma komidini üzerinden saçımla oynuyor yüzümü dönmeye de korkuyorum kaptırmış ki yüzümü dönsem o pati saçım yerine gözüme gelecek. Neytse bir süre sonra vazgeçti.
Bir de sabah sokulup burnunu burnuma dayıyo nasıl bir güzel his ama bıyıkları gıdıklıyor. O an hiç bozulmasın istiyorum ama dayanamıyorum kaşınıyorum. Eşim de bıyıklı sakallı adam. Nedir hayatımdaki bıyıklılardan çektiklerim diyorum

Benim de gece gözümden uyku akıyor takmış patiyi saçıma komidini üzerinden saçımla oynuyor yüzümü dönmeye de korkuyorum kaptırmış ki yüzümü dönsem o pati saçım yerine gözüme gelecek. Neytse bir süre sonra vazgeçti.
Bir de sabah sokulup burnunu burnuma dayıyo nasıl bir güzel his ama bıyıkları gıdıklıyor. O an hiç bozulmasın istiyorum ama dayanamıyorum kaşınıyorum. Eşim de bıyıklı sakallı adam. Nedir hayatımdaki bıyıklılardan çektiklerim diyorum
Sakal biyik candir can :KK8::KK8:

Güzel olmazmı süper bi duygu ama şunuda söylım benım oğlan benım göz altımı tırmalamıştı küçükken hala izi var :) Ama sevıyorum onu gördukçe o aklıma gelıyo :KK200: Yüzümü tırmaladığı halde çok güveıyorum ama oda sağolsun o gunden sonra hiç böyle bişeye kalkışmadı ama o gun resmen hıssettı bılıyomusun kanlar akıyodu suratımdan ve o geçmiş bir köşeye üzgün üzgün benı ızlıyodu :KK43: Bide benı kan tutuyo fenalaştım tabı şapır şapır akınca :KK48:

Değişik bakış açısı:KK53: asıl evlenince tek kocasına yönelmezler mi:KK64:
Oyle degil kiz. Anlatamadim ben. Bekarken ben erkek fatma gibi biseydim. Erkek dusmani. Erkek gorunce :KK67: bunu yapasim gelirdi. Ara sira yapmisligim da var :KK70:
Evlendikten sonra ne bilim, boyle tv de falan hos birini gorunce :KK8: boyle yapiyorum :KK70::KK70::KK70:

Aynen canim. Oz kizim olsa, bu kadar sevemezdi beni herhalde. Cok duskun bana. Cok uslu bir cocuk. Ne desem yapar, hic yok demez. Kizimla sorun yasamiyorum. Seviyoruz birbirimizi.
Ay ne guzel ya Allahım böyle devam ettirsin ve inşallah bı kardei gelsin yakın zamanda :KK200:
Küçük ya ondan alışması kolay olmuştur

COLIN COLIN Maşallah canım Allah muhabbetinizi arttırsın. Nazarlardan korusun inşallah.
H E H E geçmiş olsun canım. Bizimkinin de yanlışlıkla boynumu sırtımı kolumu kanatmışlığı oldu. Her gün çiziyor da derin olarak birer defa yaptı ama dediğin gibi suçlu suçlu bir köşeye geçip korkarak boynunu bükerek izlemesine dayanamıyorum.

Ay bir de geçen akşam diğer kanepenin üzerinde yatıyordu. Geldi bir an kucağıma çıktı gözlerini dikti gözlerime mırlamaya başladı. Bende biraz sevmeye başladım. Sonra başka başka duygulara geçtim ve tutamadım kendimi hem onunla konuşuyorum hem ağlıyorum. Gözlerini kıstı anlıyorum seni der gibi patisini koydu yanağıma o kadar hoşuma gitti ki. Heyt be dedim erkekim var benim oğlum var dağ gibi arkamda dedim bir anda mutlu oluverdim.

COLIN COLIN Maşallah canım Allah muhabbetinizi arttırsın. Nazarlardan korusun inşallah.
H E H E geçmiş olsun canım. Bizimkinin de yanlışlıkla boynumu sırtımı kolumu kanatmışlığı oldu. Her gün çiziyor da derin olarak birer defa yaptı ama dediğin gibi suçlu suçlu bir köşeye geçip korkarak boynunu bükerek izlemesine dayanamıyorum.

Ay bir de geçen akşam diğer kanepenin üzerinde yatıyordu. Geldi bir an kucağıma çıktı gözlerini dikti gözlerime mırlamaya başladı. Bende biraz sevmeye başladım. Sonra başka başka duygulara geçtim ve tutamadım kendimi hem onunla konuşuyorum hem ağlıyorum. Gözlerini kıstı anlıyorum seni der gibi patisini koydu yanağıma o kadar hoşuma gitti ki. Heyt be dedim erkekim var benim oğlum var dağ gibi arkamda dedim bir anda mutlu oluverdim.
Bende küçük erkeğim diyorum :KK70: Kocamı kıskandırıyorum :KK70:
KEdi sahibi olmayanlar bu konustuklarımızı ınan anlıyamazlar . Herşeyı hıssedıyorlar genellikle ağlarken ikiside gelip kucagıma çıkarlar yatarlar üstümde ve ben ağlamayı bırakıyorum çünkü resmen bana enerji veriyorlar..

X