Helcin10 ' la Sohbet Topiği

Günaydın
Kahvaltı hazırladım bende, içim içime sığmıyor bugün benim de, hava harika.
Keşke erken kalkabilseydim de isten önce
Ay mümkün mü o alarm benden neler çekıyo :) Saat 7 ye kurulu buçuğa kadar ertelıyorum :) Bide bugun sabah leon filminden etkilenıp süt içerek kalktım onun enerjisi heraldeee :))
Karga şee etmeden kalkıyor benim kız ya gece de 1 de uyuyor. İsyanlara giricem:KK43:
Günaydın balım,nasılsın?
Bide bize çocuk yap diyosun :)
İyim canım napayım küçük patronu yolladım geçtım odama sizinle konusuyorum bir yandanda talımatları hazırlıyorum :))
Günaydın güzeller güzeli :KK200:
:oops: Bunlar ne güzel sözlerrrrr :KK23:

Ay mümkün mü o alarm benden neler çekıyo :) Saat 7 ye kurulu buçuğa kadar ertelıyorum :) Bide bugun sabah leon filminden etkilenıp süt içerek kalktım onun enerjisi heraldeee :))

İyim canım napayım küçük patronu yolladım geçtım odama sizinle konusuyorum bir yandanda talımatları hazırlıyorum :))

Sen ne işle meşguldün gülüm?
Valla insan hazır olunca yapmalı bebiş. Analık zor iş vesselam.annem "anne olunca anlarsın"derdi. Anlıyorum şimdi:)

O senin guzelligin kiZ :KK60:

X