Helcin10 ' la Sohbet Topiği

Ay ne ayıp abisinin hanımına :/
Boşver canım Allaha havale et.
abisşni kıskanıyor onlardan uzaklaşmış benle evlenince onlara vakit ayırmıyormuş içindeki dert bu ama başka şeyleri bahane edip bana g*tveren adı şerefsiz gerizekalı ,Kendini kim sanıyon dış kapının dış mandalı dedi
Artk konuşmuyor görüşmüyorum mecburi durumlarda aynı ortamamgiriyoruz ama muhattap değilim.
Burdaki yorumlarda eşime karşı bahsettiğim soğukluğun sebebi de bu eşim tepkisiz kaldı bu duruma kardeşine de yakın davranınca çok ağladım değerim yok diye

Ben senden büyüğüm de oturt yerine
AAA kocaya öyle şey olur mu çok ayıp
Profillere bakma gibi bi huyum yok nedense Foruma çok alışkın değilim ondan galibaaa
2010 yılından beri üye olcan bideee tüüü
Fıstıkkk hoşgeldinnnnn
yaş 17 amma dil pabuç mübarek aslında takmıyordum taa ki bana küfür edip evden kovmaktan beter edene kadar
Terbiyesiz ağzının ortasına bir tane vucan !

Senın yine görümcen demiş benim kayınvalidem dedi

Hoşbuldum
bi bakınıyım ne var ne yok demiştim de kendimi pek bi yaşlı hissettim örgümü aldım oturdum burdan izliyom sizi

Kız ben 2015 itibariyle daha sık foruma bakmaya başladım ama pek karıştırmam. Daha çok BDV bölümünde takılıyorum, psikopata bağlayacağım az kaldı

Kız ben 2015 itibariyle daha sık foruma bakmaya başladım ama pek karıştırmam. Daha çok BDV bölümünde takılıyorum, psikopata bağlayacağım az kaldı
Bende hep ordaydım ama artık pek aktif değilimm çünkü Ban yiyorum sonra ..
Kendıme hakım olamıyorum

Hoşbuldum
bi bakınıyım ne var ne yok demiştim de kendimi pek bi yaşlı hissettim örgümü aldım oturdum burdan izliyom sizi
Aaaa Olurmu öyle gel karış arammızaaa sen nerdendın yaş kaç isim ?
Her an biryerden komşun çıkabilir bilgine

Çanakkale'de gittim çok güzel bi yer, En azından gezilecek yerleri çok güzel sürekli yaşamak nasıldır bilemem ama.

Harika bir yer burası. Keşke imkan olsa ömrümün sonuna kadar burada yaşamak isterim. 6 ay olduk evi taşıyalı ama ilk 2 ay kalamadık İstanbulda idik. Şimdide iş için şehir dışına çıkıyoruz çok sık ve nereye gidersem gideyim çok özlüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…