Helcin10 ' la Sohbet Topiği

[QUOTE="Helcin10, post: 45103416, member: 681498"
:rolleyes:oooo
ayy çok güzel şu günler yaa evlenınce azalıyo bunlar ama ben deliyim ya bazen böyle konuşuyorum eşiminde bi hoşuna gidiyo :KK22:

Ne olacağımız belli değil ama eğer olurda evlenirsek şimdiden anı biriktiriyoruz o zaman anlatıp gülmek için :KK53: Ne manyak insanlarız yahu
:cool:[/QUOTE]
Biriktirin çok güzel oluyo bazen sevgiliyken yaptığımız seylerı düşünüyoruz gül gül ölüyoruz ya :))
Her anınızı fotograflayın ..
Hep bakarız neler yapmışız diye 5000 'e yakın fotomuz var :-)
Başladımı bitmek bilmıyor ama o kadar keyifli ki anlatamam

Ne olacağımız belli değil ama eğer olurda evlenirsek şimdiden anı biriktiriyoruz o zaman anlatıp gülmek için :KK53: Ne manyak insanlarız yahu
:cool:
Biriktirin çok güzel oluyo bazen sevgiliyken yaptığımız seylerı düşünüyoruz gül gül ölüyoruz ya :))
[/QUOTE]
Ben deli gadir'i görürsem ona şükretcem sen bana bol bol foto biriktirin diyon. Dalga mı geçiyon benle :KK62::KK48:

Ben deli gadir'i görürsem ona şükretcem sen bana bol bol foto biriktirin diyon. Dalga mı geçiyon benle :KK62::KK48:[/QUOTE]
Buluşunca diyorum ya Kızmaaaaaa :mad:

Elçin valla ben seni benden 3 4 yaş büyük biri olarak hayal ettiydim gıııı :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
Dünde biri dedi ben senı mor saçlı biri olarak hayal ettim kapalı olduğunu duyunca şok geçirdim dediydi :KK48:
Profilimde kocaman 22 yazıyo .. Ayıp ayıp :mad:

Dünde biri dedi ben senı mor saçlı biri olarak hayal ettim kapalı olduğunu duyunca şok geçirdim dediydi :KK48:
Profilimde kocaman 22 yazıyo .. Ayıp ayıp :mad:
Profillere bakma gibi bi huyum yok nedense :oops:Foruma çok alışkın değilim ondan galibaaa

X