Helcin10 ' la Sohbet Topiği

[QUOTE="Helcin10, post: 45103416, member: 681498"
oooo
ayy çok güzel şu günler yaa evlenınce azalıyo bunlar ama ben deliyim ya bazen böyle konuşuyorum eşiminde bi hoşuna gidiyo

Ne olacağımız belli değil ama eğer olurda evlenirsek şimdiden anı biriktiriyoruz o zaman anlatıp gülmek için Ne manyak insanlarız yahu
[/QUOTE]
Biriktirin çok güzel oluyo bazen sevgiliyken yaptığımız seylerı düşünüyoruz gül gül ölüyoruz ya :))
Her anınızı fotograflayın ..
Hep bakarız neler yapmışız diye 5000 'e yakın fotomuz var
Başladımı bitmek bilmıyor ama o kadar keyifli ki anlatamam

Ne olacağımız belli değil ama eğer olurda evlenirsek şimdiden anı biriktiriyoruz o zaman anlatıp gülmek için Ne manyak insanlarız yahu
Biriktirin çok güzel oluyo bazen sevgiliyken yaptığımız seylerı düşünüyoruz gül gül ölüyoruz ya :))
Her anınızı fotograflayın ..
Hep bakarız neler yapmışız diye 5000 'e yakın fotomuz var
Başladımı bitmek bilmıyor ama o kadar keyifli ki anlatamam
[/QUOTE]
Ben deli gadir'i görürsem ona şükretcem sen bana bol bol foto biriktirin diyon. Dalga mı geçiyon benle

Ben deli gadir'i görürsem ona şükretcem sen bana bol bol foto biriktirin diyon. Dalga mı geçiyon benle [/QUOTE]
Buluşunca diyorum ya Kızmaaaaaa

Elçin valla ben seni benden 3 4 yaş büyük biri olarak hayal ettiydim gıııı
Dünde biri dedi ben senı mor saçlı biri olarak hayal ettim kapalı olduğunu duyunca şok geçirdim dediydi
Profilimde kocaman 22 yazıyo .. Ayıp ayıp

Dünde biri dedi ben senı mor saçlı biri olarak hayal ettim kapalı olduğunu duyunca şok geçirdim dediydi
Profilimde kocaman 22 yazıyo .. Ayıp ayıp
Profillere bakma gibi bi huyum yok nedense Foruma çok alışkın değilim ondan galibaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…