Helcin10 ' la Sohbet Topiği

Ay ne ayıp abisinin hanımına :/
Boşver canım Allaha havale et.
abisşni kıskanıyor onlardan uzaklaşmış benle evlenince onlara vakit ayırmıyormuş içindeki dert bu ama başka şeyleri bahane edip bana g*tveren adı şerefsiz gerizekalı ,Kendini kim sanıyon dış kapının dış mandalı dedi:KK61:
Artk konuşmuyor görüşmüyorum mecburi durumlarda aynı ortamamgiriyoruz ama muhattap değilim.
Burdaki yorumlarda eşime karşı bahsettiğim soğukluğun sebebi de bu eşim tepkisiz kaldı bu duruma kardeşine de yakın davranınca çok ağladım değerim yok diye :KK42:

:KK70::KK70::KK70:
Ben senden büyüğüm de oturt yerine :KK70:
AAA kocaya öyle şey olur mu çok ayıp :63:
Profillere bakma gibi bi huyum yok nedense :oops:Foruma çok alışkın değilim ondan galibaaa
2010 yılından beri üye olcan bideee tüüü :KK48:
Fıstıkkk hoşgeldinnnnn
yaş 17 amma dil pabuç mübarek aslında takmıyordum taa ki bana küfür edip evden kovmaktan beter edene kadar :KK62:
Terbiyesiz ağzının ortasına bir tane vucan !

abisşni kıskanıyor onlardan uzaklaşmış benle evlenince onlara vakit ayırmıyormuş içindeki dert bu ama başka şeyleri bahane edip bana g*tveren adı şerefsiz gerizekalı ,Kendini kim sanıyon dış kapının dış mandalı dedi:KK61:
Artk konuşmuyor görüşmüyorum mecburi durumlarda aynı ortamamgiriyoruz ama muhattap değilim.
Burdaki yorumlarda eşime karşı bahsettiğim soğukluğun sebebi de bu eşim tepkisiz kaldı bu duruma kardeşine de yakın davranınca çok ağladım değerim yok diye :KK42:
Senın yine görümcen demiş benim kayınvalidem dedi :KK70:

Hoşbuldum
bi bakınıyım ne var ne yok demiştim de kendimi pek bi yaşlı hissettim örgümü aldım oturdum burdan izliyom sizi :KK69:

Kız ben 2015 itibariyle daha sık foruma bakmaya başladım ama pek karıştırmam. Daha çok BDV bölümünde takılıyorum, psikopata bağlayacağım az kaldı :KK17::KK53:

Kız ben 2015 itibariyle daha sık foruma bakmaya başladım ama pek karıştırmam. Daha çok BDV bölümünde takılıyorum, psikopata bağlayacağım az kaldı :KK17::KK53:
Bende hep ordaydım ama artık pek aktif değilimm çünkü Ban yiyorum sonra ..
Kendıme hakım olamıyorum :KK70:

Hoşbuldum
bi bakınıyım ne var ne yok demiştim de kendimi pek bi yaşlı hissettim örgümü aldım oturdum burdan izliyom sizi :KK69:
Aaaa Olurmu öyle gel karış arammızaaa sen nerdendın yaş kaç isim ? :KK70:
Her an biryerden komşun çıkabilir bilgine :KK70:

Çanakkale'de gittim çok güzel bi yer, En azından gezilecek yerleri çok güzel sürekli yaşamak nasıldır bilemem ama.

Harika bir yer burası. Keşke imkan olsa ömrümün sonuna kadar burada yaşamak isterim. 6 ay olduk evi taşıyalı ama ilk 2 ay kalamadık İstanbulda idik. Şimdide iş için şehir dışına çıkıyoruz çok sık ve nereye gidersem gideyim çok özlüyorum.

X