Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

Kızlar ben çok yoğundum bugün bakabildim şimdi diğer sayfada bildirim yapmayacak miyiz artık anlamadım :KK64:

Günaydın ,
Az önce eski konuya girdim . Son mesajda yeni günlük açtığınızı gördüm. Sadece katılım yapanlar katılsın yazısını görünce beni almazlar diye düşündüm.
Sonra beni etkitetlediginizi görünce çok sevindim . Teşekkürler.
Teveccühünüze layık olmaya çalışacağım.

Ben 75 kg oldum malesef .
18 .06.2018 75.4kg
Sabah : Türk kahvesi , 2 bardak su .

Günaydın ,
Az önce eski konuya girdim . Son mesajda yeni günlük açtığınızı gördüm. Sadece katılım yapanlar katılsın yazısını görünce beni almazlar diye düşündüm.
Sonra beni etkitetlediginizi görünce çok sevindim . Teşekkürler.
Teveccühünüze layık olmaya çalışacağım.

Ben 75 kg oldum malesef .
18 .06.2018 75.4kg
Sabah : Türk kahvesi , 2 bardak su .
ama burda aktiflik istiyoruz lütfen hergün sayfaya girip bildirimlerinizi yazın bugün itibariyle sıkı bi şekilde başladık herkese bol kalori yakmalar diliyorum

Ay iste o Allah ne verdiyse olayi cok bozuyor :KK43: 2 gündür bende o modaydim aksamlari ama bugun toparladim biraz sükür

8 kiloyu nekadar zamanda verdin tbrk ederm bu arada :)
Esin yurtdisinda falanmi calisiyor özel degilse merak ettim bidhaki gelisine dedigin icin:)
40 gunde falan verdim canım. Ve bayram da kendime sürekli kilo vermekle ne kadar doğru bişey yaptığımı söyledim durdum. Elbiseler daha bir yakıştı. Eşimi hep beni suzerken yakaladım.eşim asker canım bu arada. Kısa dönem.

Merhaba kizlar eşim akşam 11 de gidiyor son hazırlıkları yaptık. Sabah biraz peynir koz patlıcan domates salatalik 3 dil salam çeyrek pide çay. Aslında fazla oldu da bunların cogunu eşim tikiyordu ağzıma. Spor a yarın başlıyorum inşallah

X