Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

40 gunde falan verdim canım. Ve bayram da kendime sürekli kilo vermekle ne kadar doğru bişey yaptığımı söyledim durdum. Elbiseler daha bir yakıştı. Eşimi hep beni suzerken yakaladım.eşim asker canım bu arada. Kısa dönem.

Süpermis 40 günde masallah :)
O azimle bidhaki gelisine istedigin gbi 65lere de düsersin:KK76:

Merhaba kizlar eşim akşam 11 de gidiyor son hazırlıkları yaptık. Sabah biraz peynir koz patlıcan domates salatalik 3 dil salam çeyrek pide çay. Aslında fazla oldu da bunların cogunu eşim tikiyordu ağzıma. Spor a yarın başlıyorum inşallah
bidaha ki gelişinde daha guzel zayiflar ve aşk tavan yapar inşallh :))

Kizlar gunaydin bende bugun basladim 82 kilo ile yolum uzun nhedefim 62 kilo20 kilo dogumdan oturu fazlam var ama ekime kadar kendime zaman verdim yaklasik 4 ayutopik belki ama ben hedefimi koydum
Sabah; peynir domtaes salatalik yesilli 2 cay kasigi recel
Ara;1 fincan sekersiz turk kahvesi ve 2 adet hurma
Leslie ile 3 mil simdilik bu kadar

Bayramda bitti pes etmeyelim lutfen ben glutensiz beslenecegim daha once hamile kalmadan deneyip 17 kilo vermistim cunku bana dokujuyor
Hepimiz ins citir cubuk kraker oluruz
Oluruz tabisi Hepbirlikte azimle devam edecez. Ne pes etmesi asıl şimdi basliyoruzzz :halay:

Kizlar gunaydin bende bugun basladim 82 kilo ile yolum uzun nhedefim 62 kilo20 kilo dogumdan oturu fazlam var ama ekime kadar kendime zaman verdim yaklasik 4 ayutopik belki ama ben hedefimi koydum
Sabah; peynir domtaes salatalik yesilli 2 cay kasigi recel
Ara;1 fincan sekersiz turk kahvesi ve 2 adet hurma
Leslie ile 3 mil simdilik bu kadar
verirsin canm merak etme versikce azme gelirsin

X