Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

Kizlar oglen herkes pizza yedi
ben avuc ici kadar pizza
yaninda salata, domates bir de peynir yedim
1 cay bardak ev yapimi erik hosafi
Simdilik iyi ara ogun yapicam az findik ve sutlu kahve icicem
Afiyet olsun canim benim için arada yenen şeyler sıkıntı olmuyor.hani fasfood tarzı. Dengeleniyor. Yoksa bir süre sonra diyet sıkıyor insan aburcubura düşüyor

Oglenki kumpir dışında günüm iyiydi başka kaçamak yok aksamasa bi kase zencefili zerdecalli tarçınlı çörekotlu yoğurdumu yiyecem suyunuda tarçınlı içiyorum spor yapamadım belki biraz bölgesel hareket yaparim

Bende b aya bi bölgesel egzersiz yaptım bugünlük böyle olsun yarın cardio yapicam inşallah bu arada eşine kokoreç yaptım miss gibi koktu ayriyette çok severim ama yemedim afferin bana

Bende bitürlü dizginliyemedm icimdeki tatli canavarni bu aralar hep abartilardaym gene birsürü aburcubur cikolata yedim :KK43: napmaliyim su huyumu atabilmek icin aksama kadar iyi sonra patlak veriyor biyerde tutamiyorm kendmi

Valla bazen motive düşüyor ne yalan söyleyim.

Aynen haklisin bende bitürlü olamadm motive :KK43:

Küçük beden aldigim gömlek bana bakıyor suan :cry:heycanla içine gireceğim günü bekliyorum :işsiz:

Oda cok motive eder insani bende yapmistm bikeresinde :) hadi insallah tez zamanda girersin icinee

bu ihe nin organik tam buğday ekmeği var ulaşabilen varsa , petibor büskivi ebatında ince dilim ama sabah tost yapıp yemiştim düşünün iki petibor arası kaşar gibi bişi oldu öğlen çok acıkmadım acayip tok tutuyor bilginiz olsun

Arasdircam merak ettim bunu

Bende bitürlü dizginliyemedm icimdeki tatli canavarni bu aralar hep abartilardaym gene birsürü aburcubur cikolata yedim :KK43: napmaliyim su huyumu atabilmek icin aksama kadar iyi sonra patlak veriyor biyerde tutamiyorm kendmi
bol bol su iç hatta çubuk tarcin at suyuna ki tatli krinizini atlabilesin canm su cok icince bisey yeme istegin gider hergun daha tatli seyler yememeye başlarsin

kizlar diyete basliycam die başlamayin yoksa adapte olamassıniz kendinizi kitleyin ve verme isteğiniz olsun hergun daha cok kendinize kizip ugraşin ve hergun azar azar dikkat ettikce kiloda gider

Ben sorunsuz atlattım günümü sadece öğlen kaçırdım akşam karışımlı yoğurt ve iki kaysi yedim bardakları calistirsin diye sabah bisey yemedim iki yeşilçay ictim bol su ve egzersiz çok şükür darısı diğer günlere inşallah herkese iyi geceler

Ben sorunsuz atlattım günümü sadece öğlen kaçırdım akşam karışımlı yoğurt ve iki kaysi yedim bardakları calistirsin diye sabah bisey yemedim iki yeşilçay ictim bol su ve egzersiz çok şükür darısı diğer günlere inşallah herkese iyi geceler
iyi geceler tatlim

X