Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

Merhaba Ben de 68 kilo ile başladım
Üç gündür zayıflama takımında deneme sürecindeyim
Yalnız Benim hedefim 57

Napiyorsunuz kızlar. Hani bitter nerde. Eski duzenimi zi bozmayalim kızlar bayram sonu daha fazla aktif olalım.

Yaa arada yemeliyiz çok diyet modunda da sıkılıyor insan. Bence sıkıntı porsiyon azitmadan yersek hiçbişey olmaz

Aynen haklisin ben biraz azittim ama bugun itibariyle toparladm :)

Ben çok yorgundum uyudum biraz akşam yemeği yapicam şimdi yeşil fasulye cacık bulgur pilavı

Güzelmis menü afiyet olsun benimde bulgur pirinc karisik dolma, zeytinyaglu kabak yemegi bise corba yapicam tarhana olabillr :)

Aynen haklisin ben biraz azittim ama bugun itibariyle toparladm :)

Güzelmis menü afiyet olsun benimde bulgur pirinc karisik dolma, zeytinyaglu kabak yemegi bise corba yapicam tarhana olabillr :)
Seninki de güzelmiş cnm afiyet olsun pirinç pilavı yaptım çocuklar için ama ben yemedim fasulye cacık bi tane et kofte

Seninki de güzelmiş cnm afiyet olsun pirinç pilavı yaptım çocuklar için ama ben yemedim fasulye cacık bi tane et kofte

Sagolasin :) baya hafif olmus seninde. Aksamlari bisey yiyormusun meyve veyatta tatli felan?

Kızlar bende yarından itibaren menu paylaşacam inşallah. Öbür gün de spora başlıyorum. 2. Raunt başlasın artık. Eşim baya değişik gördü beni 8 kilo baya baya fark ettirmis demek.kıyafetler yakıştı mutlu oldum.Elhamdülillah emegimin karşılığını almış oldum. İnşallah diğer gelişine 65 altına düşmüş olmayı umut ediyorum.

Inşallah cnm bende yarından itibaren sıkı asılıyorum hedef ağustos tatilde güzel görünmek istiyorum

Tam kendi modumu bulursam o zamanlarda bisey yemiyorum ama salarsam Allah ne verdiyse

Ay iste o Allah ne verdiyse olayi cok bozuyor 2 gündür bende o modaydim aksamlari ama bugun toparladim biraz sükür

8 kiloyu nekadar zamanda verdin tbrk ederm bu arada :)
Esin yurtdisinda falanmi calisiyor özel degilse merak ettim bidhaki gelisine dedigin icin:)

Kızlar ben bugün yatmadan önce yoğurt içine zencefil zerdeçal tarçın ve çörekotu katip yemeye başladım artık hergün yapicam daha önce çok faydasını görmüştüm haftada 2 gün yapıyordum şimdi hergün yapicam

Napiyorsunuz kızlar. Hani bitter nerde. Eski duzenimi zi bozmayalim kızlar bayram sonu daha fazla aktif olalım.
tatlim su bayram arifesi bir duzelse bitse yine aktif ve duzene sokariz zaten dedim misafirimiz var gelen giden de cok okuyor o yuzden hu ay sonuna kadar bitmez bizim duzen o yuzden tam anlamiyla baslayamadim daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…