Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

Diyet Grupları bölümünde halihazırda mevcut olan bir yarışmamız var ve 11 yıldır devam etmekte.
Bu bölümde yeni bir oluşuma gidilmemekte, bu nedenle konunuzu Diyet Günlükleri bölümüne taşıyorum.

Yine de mevcut oluşumlar içinde yer almak isterseniz; bölüm açıklamasını okuyunuz:
https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/bolum-aciklamasi-lutfen-okuyunuz.245968/

Sağlıklı ve keyifli zayıflamalar dilerim.

Günaydın kızlar iyi bayramlar.Hastaneden oğlum ateşte yanıyor 2 gündür noldu boyle bizim topiğe. Neden bıraktı liliyaa.

Tamam tesekkurler

bende leslie ve kalca bacak egzersizleri ve karin kasi hepsi karişik yaptim cok iyi yaradi bana

Kızlar eşim geldi.adam otogar dan direk hastaneye yanımıza geldi sonra hastaneden çıkınca oglus iyi oldu biraz.söyle kendimize geldik bir bana sen nasıl zayiflamissin böyle gülüm dedi. Ben bu moda geçtim hemenbu bayram ilk hedef tuttu öbür bayrama ikinci hedef inşallah.temmuz 2 sine bişey kalmadı unutmayalım hedefleri.

Kızlar bayram sonu aha fazla aktif olalım.tam gaz kurban bayramı na hazirlanalim

Ayy ne kadar güzel senin adına sevindi
sevindimcnm aynen asilacam bende ağustosa kadar tatilde güzel gorunelim dimi

Harbi kendimi hazırlıyorum pazartesiden itibaren tam gaz diyet ve spor hedefime ulaşmalıyım ramazanın rehavtini atmaliyim

Ayy ne kadar güzel senin adına sevindi

sevindimcnm aynen asilacam bende ağustosa kadar tatilde güzel gorunelim dimi
Birde kurban bayramı na gelecek ya eşim 1 hafta lik iznide o zaman kullanacak o yüzden ikinci hedefi o zaman a koydum bende. Kesinlikle düzenli devam etmemiz lazım.

Harbi kendimi hazırlıyorum pazartesiden itibaren tam gaz diyet ve spor hedefime ulaşmalıyım ramazanın rehavtini atmaliyim
Tabi mutlaka spor yapmamız lazım.eşim pazartesi gidiyor Sali ya pazara gidip sebze alicam bamya fasulye falan. Bayram da ne kadar olsa odem tutuyor insan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…