Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

Bu arada beni tanımıyorsunuz kendimi tanitayim
Ağustosta 40 olucam inşallah evliyim 2 oğlum var 14 ve 6.5 yaşlarında boy 163 cm hemsireyim aile hekimliğinde calisiyorum kendimi bildim bileli diyet ve spor yaparım denemediğim zayıflama yöntemi kalmadı lipo bile yaptırdım üst taraf 50 kg gibi basen yok bacakların maşallahı var memleket ben k.maras eşim osmaniye şuan ankarada yiz görev icabı bu kadar detaylı tanıttım ilk kez kendimi

Hedef kilona ulasirsin onda sikinti yok bence diger konuda da Hadi insallah
Inşallah şubatta 12.takımdan mezun oldum 61 kg ile ama araya bi sürü şey girdi hipotiroidi hastasiyim günlük ilaç aliyorum o yüzden çok zor benim için sporsuz imkansız salınca hemen lank diye aliyorum

Ama en güzel zayıflama ter atarak emek vererek zayıflama sonunda bi sürü paramı döktükten sonra anladım

Azcik yediğinden kis birazda hareket hepsi bu aslında ama biz gözümüzde büyütüyoruz ben bile hipotroidime rağmen veriyorsam herkes verir

Cok geçmiş olsun canim. Gercekten sağlık onemli kendini ayirica tanitman da bize guveninin gostergesi. Cok tatli bir annesindir. Aramizda 10 yas varmis glstn99 canim diyerek hitap etmek sikinti olmaz sanirim degil mi

Bende ekimde 30 olucam 2 oglum var 7 ve 1.5 yaslarinda sigorta elemaniyim hic diyetle ugrasmadim taki 2. Doguma kadar pantolonlar ve gomleklerim olmayinca birde eylule dugun yapacak olunca tak dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…