Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

olsun bugunden baslar devam edersin sikinti yapmaya gerek yok zaten kilo vermek bir gunluk iş değil

ayyy bende oo yaşa gelene kadar senin gibi istekli ve azimli olabilecekmiyim bilemeiyorum ama seni tebrik ediyorum canm cok azimli ve istikrarlisin şuan seni daha çok merak ettim

aslinda sabah kahvaltini iyi yapsan oglen neysede aksami az dengelesen daha iyi olur çunki sabah az yiyince gunun ilerleyen sattlerinde gozun donuyor ve yemege saldiriyosun

Gunaydin kizlar kahvalti ve oglen yemegi icin yanimda 2 salatalik 1 yesil elma var hangisini ne zaman yesem karar veremedim son gunlerde manavi zengin ettim habire yesil elma aliyorum
Siz kahvalti ettiniz mi :)
sana boll boll duaci olmuştur şimdi desene belki zayiflamanda yardimci olur

Bende k.maraşlıyım canım ama doğma büyüme ankara her yıl köyüme giderim eşimde maraşlı

Bugünkü egzersizleriniz hadi bakalım
Topuğa Dokunma x 20

Kalçadan Tekme
Sol x 20
Sağ x 20

Koşu Mekiği x 20

Kelebek Tekmeler x 20

Bisiklet Egzersizi x 20

Plank 30 Saniye
canim ben telofonuma kalca bacak egzersizleri ve karin kasi egzersizleri uygulamalrini indirdim leslie de indirdim ordan gunde iki defa veya birer defa yapiyodum suan degil ama ay sonunda basliycam insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…