Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

Kızlar kilo vermeyi basaranlari tebrik ederim müthişsiniz tatil dönüşü darısı bana inşallah bildirimlerinizi ilk sayfaya not ettim kupaları teslim ettim öpüyorum hepinizi

Kızlar kilo vermeyi basaranlari tebrik ederim müthişsiniz tatil dönüşü darısı bana inşallah bildirimlerinizi ilk sayfaya not ettim kupaları teslim ettim öpüyorum hepinizi
Çok tesekkur ederım :) beklıoruz buralar boş kaldı herkez tatilde

merhaba kızlar.evi toparladım birazdan pazara gidicem.daha bayram temizliği yapmadımsiz napıyorsunuz?
Merhaba cnm
Bende evi topladım ufak temızlık yapdım
1saat kadar biraz dınlenıorum egzersiz yapıcam 2 saat sonra ondan sonra yemek yıcem akşama bisiklet öyle aynı şeyler

Bugünkü menü bildirimi
*Sabah 2 bardak ılık su 1 i elma sirkeli
*Sabah bulut yumurta sarısı olmadan ve yeşil çay
*akşam 16.50:1 adet yeşil ekşi elma
*gecede 2 kaşık yogurt yarım limon ve pul biber yıcem
Su miktarını akşam sporla paylasıcam

Dün Akşam (12.08.2018)
67dakka eliptik bisiklet
60dakka ev işi
20dakka egzersiz
2bin 3bin falan adım attım
3.ltr şu içtim

Bugünkü menüm
Sabah 3 bardak ılık su 1 i elma sirkeli
Bulut yumurta 2 yumurtanın sadece beyazı ile tuzsuz yagsız lor peyniri ile bol pul biberli
Yanında 1 adet salatalık
Akşam 1 nektari
Gece yogurt kürü
Spor
70dakka eliptik bisiklete bindim
20dakka egzersiz yapdım
30dakka ev işi yapdım
250adet ip atladım
3ltr su içtim

Kilo bildirimi
Cuma:91.500
Bugun (pazartesi):89.400
Fark: -2.100gr
Sızde ne var ne yok kızlar
Benim keyifler süper

Eklentiler

• 20180813_085714-1-1.jpg
    45 KB · Görüntüleme: 43
bulut yumurta ne demek

bulut yumurta ne demek
Bulut yumurta fırında yapılıyor ben tarifi azcık deısdırdım şekli normalde buluta benziyor
2 yumurtanın sadece beyazı çünkü ak olan kısmı protein açısından zengin hemde 1 yumurta akı 15 kalori
2tanesi ile hazırlıorum önce cırpıyorum bi kapta krema kıvamına gelınce içine peynır veya lor peyniri pul bıbe karabiber atıyorum yağ ve tuz koymadan kaşıkla karıstırıp fırın tepsısıne koyuyorum 3 4 parça şeklinde 5 dakkada pişiyor yanına salata ile harika gidiyor :) kaloriside cok cok dusuk 55 kalori tarif :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…