Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

gecen cuma 58 bu cuma 57,70 -300 gram almadıgımada şükür lakin kızlar gecen pazartesiden beri kabızım 5.gün olcak ondan once cumartesi gece para sabah afedersiniz ishaldim vücut değişti sabah sadece kefir içtim şimdide meyve suyu

Onun etkısıde vardır canım metabolızmayı bozmussun bi kac gun düzenli vc çık asıl kılo belli olur

çıkamıyorum ne yaptıysam olmuyor kayısı yiyorum su içiyorum ceviz suyu 5.gün olcak bugün çay içiyorum patlıcak öğlende sade salatalık ve kavun yicem
Bolca sulu şeyler ye birde sana öneri verim istersen dene
Sabah aç karnına 2 bardak ılık su 1 ine elma sırkesı kat
2 bardak yeşil çay iç günlük
Akşamda yoğurt kürü yap
Birde pul biberi biraz fazla kullan
Çok rahatlıcaksın emınım

Evet kahvaltı hazır :)
Tarif 2 yumurtanın sadece beyazı bi kapta cırpılır
İçine ben sadece az peynır yarım dış sarımsak be pul bıber attım isteyen ekstra bısıler koyabilir
Malzemeleri çırptıktan sonra koyun kı sulanmasın fırında 5 6 dakka pişirin bukadar basit :)
Salatalıkda yıyorum yanında suan onu cekmeyı unuttum
Yeşil cayda tabıkı olmazsa olmaz
Salatalıkda dahil hepsi 70 kalori
Deneyenlere afıet olsun :)

Eklentiler

• 20180810_105044-1.jpg
    51,4 KB · Görüntüleme: 38
Günaydın

Geçen cuma 55.9
Bugün 55.3
Fark -600 gram
Şu 3 kiloyu vermem lazım artık aaaa
Regl olacam olacam bikaç gün sonra. Umarım onun ödemi de vardır.
Tek öğün beslenecem ben de bundan sonra. Kahvaltıda çökelek salatası yedim. (Kapya biber, domates, salatalık, yeşil biber, kuru soğan, çökelek, 1 çay k. kadar z.yagi) bide zeytin yedim, siyah çay.
Bütün gün soda ve kahve icecem sadece.

Akşama da düğün var he.

İyi vermıssın canım bu kilolarda normal
Maşallah :) afıet olsun

öyle tabi yavrum küçük daha benden başka kim ilgilenecekonla ilaç resmen uyuştrdu beni.şuan baygın şekilde yim.ben bilmiyordum antidepresan verdiğini eve gelince açtım okudum öyle anladım.her gelene antidepresan veriyorlarsa oooo yanidepresan ilacı kullanacak kadar kötü hissetmiyorum kendimi.sadece migren çok kötü vurdu mideme de 3 kere acillik oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…