Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

aynen bizim bi akrabada 58 kg ile hamile kaldı 90 kiloya çıktı 80 suan ve 5 yıllır diyette veremiyor yapıştı gitmedi diyor o yüzden haklısın fren yapmak lazım akşamı es geçme derdindeyim

aynen bizim bi akrabada 58 kg ile hamile kaldı 90 kiloya çıktı 80 suan ve 5 yıllır diyette veremiyor yapıştı gitmedi diyor o yüzden haklısın fren yapmak lazım akşamı es geçme derdindeyim
Senın benim kadar sıkmana gerek yok sadece ekmegı az abur cuburu nadır yesen ve agır bı gun gecırdıysen telafisını spor ıle gıdersen yıne almazsın ben cok sukur kılo verebılıorum güzelce o yönden sıkıntım yok metabolızma calısıor desteklıcek acı lifli ve sirke gibi şeyler yıyorum ogunlerım yanlış Sabah ve akşam Gunde tukettıgım kalori 250yi gecmıor ama anlamsızca tok tutuyor sanırım tamamen alısdım 1 de sigara iciorum onunda etkısı var yemek yıyemıorum fazla birde özendirmek olmasın asla baslamayın ama sigara kılo verdiriyor ben
Ben 55 e dussemde diyetı tamamen bırakmıcam mesela suan 250 kalori alıosam günlük hedefe gelınce 800 900 alıcam gunluk bu bana rahat yeter arada ödülde yapıcam ama sporu asla bırakmıcam havuza yazılıcam seneye egzersızede devam edicem böylelikle kilo korurken bi yandan vermeye devam ederim ve 52 53 de durmayı dusunuorum cunku 1.56boya 52 53 ideal
Buarada göbek basen yanlardakı yağlardan şikayeti olan kesinlikle
Yogurt lımon ve pulbıber kürünü denesın

acı yiyemiyorum yoğurt limon yisem olur mu bende 167 boy 53 e insem yeter .eskiden haftasonu yerdim hafta içi dengelerdim son 2 haftadır haftasonu yemiyorum hafta içi yiyorum sanırım işten kaynaklı stresım var birde ay sonunda işten ayrılıyorum oda etken sanırım burda hakkımızda hayırlısı

Acıyı cok az koyabılırsın hiç yıyemıorsan da o sekılde ye ama acı azda olsa katman daha ıyı sonuc verir
Amin İnşallah kendimizi tutmasını bilirsek herşeyi basarıcaz :)

kesinlikle diyet menüsü değil ama senin kilon bir çoğumuzun olmak istediği kilo olduğu için yemende de bir sakınca yok
Bence sureklı yemek sakıncalı zayıf olan ınsan için bile nedeni içinde zararlı yag bulundurması vıcuda buyuk zararları var oyuzden arada yemek daha ıyı olur sahsen ben 55 de olsam cips veya bakkal urunlerı yemeği dusunmuorum yersemde çok nadir dengeli şekilde yemek onemlı herseyın fazlası zarar sonucta

Canım azminden dolayı kutlarım. Sen bilirsin tabi ama günlük aldığın kalori çok fazla düşük . 800-900 yap bari hasta olma sonra

Canım azminden dolayı kutlarım. Sen bilirsin tabi ama günlük aldığın kalori çok fazla düşük . 800-900 yap bari hasta olma sonra
Cok teşekkürler canım :)
Evet farkındayım ama suan bole alısdım güzel gidiyor zorluk cekmıyorum sabah belkı biraz ama akşam yemeği çok doyurucu kendime getiriyor beni hedefıme yolum cok ulaşana kadar dişimi sıksam sonrasında 800 900 lere cıkıcam suan yukseltsem kendımı kotu hıssedıcem bılıorum pısman olucam yedıgım lokmalardan ben bısı yapıorsam abartmayı severim :)

Haklısın herşeyin fazlası zarar senin yaptığın diyet gibi seninki diyetten ziyade açlık grevi gibi yağsız tuzsuz 200 300 kalorilik diyeti hicbir uzman tavsiye etmez farkında mısın bilmiyorum ama kas yapayim derken göz cikaricaksin

Evet farkındayım çok yanlış ama ben her ışte abartıorum yani şimdi bundan fazla yesem pısman oluorum kendimi kötü hissediyorum bu benim için daha kötü böyle alısdırdım hedefe ınene kadar devam edicem kimseye onermıorum bole bir dıyetı
Uzmanlara gelince dıyetısyenede gittim geçen sene onun verdiği diyetle 2 senede giderdi kilolar onlarda abartıor sonucda nekadar yavaş zayıflarsak okadar para kaznıorlar

Belki iki senede zayıflardın ama sağlıklı ve kalıcı olurdu bence ama tabiki yinede sen bilirsin dilerim sağlığına zarar vermeden zayıflarsın canım

Belki iki senede zayıflardın ama sağlıklı ve kalıcı olurdu bence ama tabiki yinede sen bilirsin dilerim sağlığına zarar vermeden zayıflarsın canım
Çok uzun bi süre ben kendime 10ay verdim ve bunun 42 günü doldu kalan zamanda 55e duseyım koruması sıkıntı deıl zaten alısdım az yemeye bundan brazdaha fazla yiyerek sporla korumayı yaparım
İnşallah canım Amin
Hepimiz ideal kılomuza gelırız ınsallah

Kahvaltıda 2 h.yumurta, zeytin peynir.
Küçük bir parça pide ile yine tereyağ ve reçel. Ama pide bitti artık yok:)

Öğlen bir dilim karpuz.
1 türk kahvesi ile 1 tane bayram cikolatasi.

Bu saatte de 2 kaşık y.fasulye ve 2 tane salatalık turşusu

Güle güle cnm kib

günaydın kızlar sabah işyerindekilerle kahvaltıya gittik bir porsiyon kıymalı yidim 2 çay vala öğleni geçiştirmem lazım gerçi işede yürüyerek gittik sonra 20 dk yürüyüş yaptık

günaydın kızlar sabah işyerindekilerle kahvaltıya gittik bir porsiyon kıymalı yidim 2 çay vala öğleni geçiştirmem lazım gerçi işede yürüyerek gittik sonra 20 dk yürüyüş yaptık
Haraket varsa çok sıkıntı deıl canım ama öglenı hafif tut sabah metabolızma çok hızlı çalıştığı için yürüyüş varsa yakarsn onu :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…