Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

kızlar bu kaç gündür hastanedeydim.beyin filmim çekildi temiz çıktı şükür noroloji gördü migren mideye vuruyor dedi ilaçlar yazdı.1 i de antidepresan yaa migrenle depresyon ilacı ne alaka dedim

kızlar bu kaç gündür hastanedeydim.beyin filmim çekildi temiz çıktı şükür noroloji gördü migren mideye vuruyor dedi ilaçlar yazdı.1 i de antidepresan yaa migrenle depresyon ilacı ne alaka dedim
Geçmiş olsun canım cok şükür ciddi bısı yok
Bende anlamadm ne alaka doktorlar ılgınc banada adet duzensızlıgım varken şeker hapı yazmısdı :KK70: ilginç ama şekerim yok hatta düşük yazdysa bi bildigi vardır sen aksatmadan kullan saglık önemli

Kızlar sigara içiyorum şimdi azda yıyorum aceba sigaradanda migdem ağrıyor olabilir mi ac karnına içmekten
Buarada akşam 1tabak yogurtlu tavuk salata yedım kalorisi 90
İçine
Haşlanmış tavuk tuzsuz yagsız
Bol kıvırcık
1 adet salatalık
2 kaşık yogurt
Pul biber ve karabiber
En guzel diyet yemeği bu bence çok severek yıyorum
İsteyen kendine göre düzenleyebilir :)
Keşke sigarayı biraksaydun camım yaa yada az içmeye çaliş sigarda miğde ağrısı yapar

Günaydin kizlar ben yarin aksama Allah nasip ederse 2 -2bucuk hafta yokum bi nevi tatil yapicam sünnet dügünümüz olucak vs.. o yüzden ara vermek istiyorm burayada. Kendinize iyi bakın insallah istediginiz kiloya ulaşirsiniz, ben tatilden sonra 60lara inicem insallah belki gene size katilirm nasip :). Arada bi ugrarim belki naptiniz diye bakmaya.. hadin iyi günler :KK37:
İyi eğlenceler canım bir iki haftanın tadını çıkar dönüşte tam azim başlarsın

Keşke sigarayı biraksaydun camım yaa yada az içmeye çaliş sigarda miğde ağrısı yapar
Evet yapıor canım bırakamıorum denedim ama duramıorum ama azaltmaya calısıcam sıgaranın bana artısı sadece ıstahımı kesıor ve metabolızmayı hızlandırıor ama zararları daha fazla :KK43:

Bende anlamadm ne alaka doktorlar ılgınc banada adet duzensızlıgım varken şeker hapı yazmısdı :KK70: ilginç ama şekerim yok hatta düşük yazdysa bi bildigi vardır sen aksatmadan kullan saglık önemli
bilmiyorum kullanmicam galiba yaa çok sersem oldum çocukla ilgilenemez hale getiriyor.baş ağrım geçene kadar kullanır bırakırım.

napıyorsunuz kızlar.bir duş aldım yemeyi ocağa koydum paşa da uyuyor bakim napıyorsunuz dedim.bugün gözüm açıldı biraz şükür. doğum kontrol hapını da bıraktırdı dr adette oldum.aklınızda bulunsun migreni azdırıyormuş d kontrol hapları.

napıyorsunuz kızlar.bir duş aldım yemeyi ocağa koydum paşa da uyuyor bakim napıyorsunuz dedim.bugün gözüm açıldı biraz şükür. doğum kontrol hapını da bıraktırdı dr adette oldum.aklınızda bulunsun migreni azdırıyormuş d kontrol hapları.
Ben kullanmıorum hap zararı cok
Bende kendime yemek hazırlıorum suan normal yemeğimi yapdm yemekten sonra da egzersiz yapıcam :)

Kilo bildirimi
Geçen hafta cuma: 95.300
Bu cuma(bugün): 91.500
1Haftada Fark: 3.800
İnşallah bayram günü tartıda 85 86 görmek nasıp olur :)
Sızde durumlar nedir

Eklentiler

• 20180810_075453-1.jpg
    20180810_075453-1.jpg
    48 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:

geçmiş olsun canım sinir stres sıkıntı mideye vuruyor malesef sende bayağı stresli günler yaşadın belki o yüzden doktorun antidepresan vermiştir keşke küçük çocuğum var uyku yapmayan cinsinden ver deseydin :KK60:

tatlım şeker ilacını sadece şeker hastaları kullanmıyor adet düzensizliği yumurtlama düzensizliğinde de veriyolar şekerin normal sınırlarındaysa ilaç şekerini düşürmüyor yumurtlamana ve adetini düzene koymaya yarıyomuş bir dönem bende kullanmıştım ordan biliyorum :KK39:

geçmiş olsun canım sinir stres sıkıntı mideye vuruyor malesef sende bayağı stresli günler yaşadın belki o yüzden doktorun antidepresan vermiştir keşke küçük çocuğum var uyku yapmayan cinsinden ver deseydin :KK60:

tatlım şeker ilacını sadece şeker hastaları kullanmıyor adet düzensizliği yumurtlama düzensizliğinde de veriyolar şekerin normal sınırlarındaysa ilaç şekerini düşürmüyor yumurtlamana ve adetini düzene koymaya yarıyomuş bir dönem bende kullanmıştım ordan biliyorum :KK39:
Aynen canım ama pek ise yaramadı kilodan dolayı kılo vermeye başladım düzene girdi 2 aydır düzenli oluorum hatta bu ay 3gun erken gırdım 7 gün sürdü hayatmda ilk defa :KK70:

X