Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

Kızlar kilo verenleri tebrik ederiiim :)
Veremeyenler de inşallah gelecek hafta Harika verirler :)

Ben geçen cuma 59.1 dim yazmamışım :)
Bu hafta 58,6
glstn99 canım istersen listeden çıkarabilirsin beni ben ara ara merak edip bakıyorum size

Günaydın kızlar erken kalktım bir bardak limonlu suyumu içip gol kenarında bi saatten fazla yürüdüm 6500 adım atmışım eve gelince de bol domates salatalık peynir kibrit kutusu kadar simit almıştım bizimkilere ucundan minnacık tadına baktım tahin pekmeze bandım onuda :)

merhaba kızlar.sade kahvemi içiyorum evi toparladım pazar alışverişi bitti şükür.kızlar dün kuafördeydim akşama kadar uzun sürdü.ombre yaptım efsane olduuözüme döndüm bana sarı yakışıyor yabugün kendime bir reset attım inşallahh hedefe ulaşana kadar durmak yok

Mrb kizlar sabah ac karnina yarim armut bagirsaklar icin bide limonlu ilik su ictim ve kahvaltida 2 dilim ekmek 6zeytin 1kk peynir 1 tk tereyag 1 tk salca 2 fincan sekersiz limonlu cay az sonra türk kahvwsi yanina 2 kare bitter cikolata yemwyi planlyiorm

Güle güle kullan saçlarını canım

Hayırlı olsun canım ne güzel :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…