Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

Sen çok güzel gidiyordun hiç kaçamak yapmazdın. Toparla kendini
evet çokk saldımeşim bayram dan 1 hafta sonra geliyor bugün başlasam 5 kilo veririm o gelene kadar ama etrafımda o kadar dengesiz varki eşimin ailesi bir tarafa bizim taraf abuk subuk hareket ediyor.modum düşüncede ipin ucu kaçıyor.

günaydın kızlar sabah kahv bir dilim kızarmış ekmek peynir beyaz ,domates salata ve üçgen peynir bir tanede içecek beyaz çay 4 gündürde sabahları cevizli su içiyorum,yarın büyük günnnn bugun açızzzzzzz

kızlar burdan uzak kalmak hiç iyi gelmiyor bana.buraya yazınca daha kotrollu oluyorum.şimdi kahvemi yaptım içiyorum.evi toparlicam öğleden sonra arkadaşımla avm ye götürücem paşayı.

bende bitki çaylarını karıştırıp içiyorum gün içinde akşamları ve sabahları balın içine zencefil zerdeçal tarçın ve limon sıkıp bi tk onu yiyorum bir haftadır düzenli yapıyorum bakalım az kaldı izne benim izinde hiç sıkmicam kendimi dönüşte 4 ve ya 5 kg artıyla gelirim :)

ben vala 1 kg almıştım geçen haftalarda çok şükür gitti o balayına giderkende 2 3 kg alır gelirim dedim ondada 1 kg almıştım ama bol bol yüzdük gezdikte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…