Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

günaydın kızlar sabah evden çıkmadan limonlu suyumu içtim biraz egzersiz yaptım işe geldim türk kahvesiyle günü açıyorum herkeste bi sessizlik nedenki

günaydın kızlar sabah evden çıkmadan limonlu suyumu içtim biraz egzersiz yaptım işe geldim türk kahvesiyle günü açıyorum herkeste bi sessizlik nedenki
Günaydın canim. Su tutulmayi bi atlatsaydik bence onun rehaveti var uzerimizde. Ben bugun oruca basladim. Hafta ici tutup hafata sonu tutmamayi dusunuyorum. Sahurda 3 dilim karpuz 2dilim ekmek peynir ve helva kibrit kutusu kadar

sabah klasik kahvaltım şimdi de kahvemi içiyorum.kızlar bide biey düşünüyorum ben nazara geliyorum sanki yaa.kilo verdiğimi görenlerin bakışı değişiyor bizim akrabaların daha çok değiyor şu haset olanların.onlar ın bana bakışını yakalayım bişeyler oluyor ya bn ya çocuğum hastalanıyor ya ben diyeti bozuyorum.temmuz ayın da yerimde saydım öylece

tunaydın kızlar bu sabah 58,50 çıktım geçen cumayla aynı nerdeyse, cumaya kadar 58 olmam gerek bari 600 gram gitsin ama regl bitmedi hala inş şişliktir.sabah kahvaltımı normal bir dilim Trabzon ekmeği orta ebat peynir salata süt domates oğlen çorba bir dilim ekmek olcak akşama menemen menü dun tabi mısır yidim bir orta boy sinema boyutu

Merhaba bayanlar ,
Acil kilo vermem lazım :)
3 gündür diyete başladım
Başlangıcım 76.6
Bugün 74.6 çıktım ama ödemlerim gidiyor sanırım
Sabah : bir dilim kepek ekmeği
Çeri domates bir adet
Lor peyniri bir kaşık
3 adet zeytin
2 adet sivri biber
Şekersiz çay
Öğlen : bir kase çorba 4 kaşık yoğurt
Akşam : incir 1 adet , 1 adet muz , 1 adet armut
Akşam atıştırması olarak da eti form kepekli
Hiç tuz , şeker kullanmıyorum
Açım :)

Hg
Hg cnm herkes bu aralar durgun inşallah verirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…