HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Aminn inşallah kimyasal gebelikten sonra hamile kalmak kolay diyorlar artık nasip geçen ayın 17 sinde adet oldum 26 günde bir adet olan biriyim bu ay hamile kaldım adet görmedim yumurtlama günüm ne zaman bilmiyorum ne zaman âdet görürüm bilmiyorum

Haklısınız aslında teşekkür ederim peki beta HCG sıfırlanmadan birliktelik yaşayabilir miyim sorun olur mu

Eşim Haziran ayından sonra çalışmaya gidicek 2 3 ay kalacak o yüzden de çok istiyorum

aminn. bn de öyle düşünüyorum insan enerjisi varken , cocukların yaş arası cok acılmadan kalabalık bi aile olmak ne güzel olurdu. sizin yaş kaç acaba?

O zaten 1 tane var 2.de uzulmezsın rhat olursun durumu tamamen efsaneymiş hiç bir farkı yokmus degıl mı mesela 1den sonraki çocukları nasıl eşit seviyorsa anne baba ısteme durumu da aynı vallahi eşit istiyorum ve bana da olsun cocugun var zaten diyen arkadasıma kızııyorum. İkısı farklı bireyler olacak 1, 2 cok farklı kı

Haklısınız aslında teşekkür ederim peki beta HCG sıfırlanmadan birliktelik yaşayabilir miyim sorun olur mu
Birliktelik yaşayabilirsiniz ama gebelik şansı olmaz diye düşünüyorum çünkü beta hcg gebelik hormonu ve sıfırlanmadıkça vücut hala kendini gebe sanıyor olacak. Sıfırlandıktan sonra vücut normal düzenine geçmeye başlayacak.

Üstüne 1 adet dönemi geçirmeden hamile kalanlar var evet ama onların beta hcgsi muhtemelen sıfırlanmış ve yumurtlamayı o bozulmuş düzende de (düşük kanamasıyla normal regl düzenin bozulmasından bahsediyorum) bulmuşlardır.

Dün mesajımda da yazmıştım, ben düşük kanaması sonrası 33 gün sonra ilk reglmi oldum. Benim beta hcg’m 627’ydi. Sıfırlanması yaklaşık 10 günü bulmuştu. O yüzden siz de kanamanız bittikten bi 10-12 gün sonra beta hcg baktırın isterseniz tekrardan.

Ama 2. çocuk olmasa da sarılabileceğimiz şükredebileceğimiz sağlıklı birer evladımız var çok şükür. Bu çok kıyaslanabilir bir durum değil bence. Sanırım arkadaşın da onu demek istiyor. Tabiki düşükte vs aynı derecede üzülürsün ama yıllarca deneyip hiç olmamasıyla ya da sürekli kayıplar yaşamakla aynı şey değil ikinciyi isteyip de olmaması.

Yok kıyaslamıyorum ben ısteme boyutunu söyledım neden bu kadar istiyorsun olmazsa üzülme diyenlere sözüm. Kayıpla da karşılaştırmadım tabiki kuzum. Dediğim gibi üzülmemizi önemsemeyene. Sadece boyut değişiyor burda bir kaç arkadaşım da bilir özelden msjlasmıştık. İnan bana ki hep evladı olmayanlara daha önce nasip et Allahım diyorum belki yanlış bir dua kendim için olan kısımda ama tadamayanlara Allahm tez vakıt nasıp etsin o cok ayrı bir konu. Benımkı de kızıma kardes isteme durumu ıkısı ayrı kategoride

merhaba, ben bir gebelik geçirdim, onda da yerleşme kanaması yaşamadım hiç. Gönlünüze göre olsun :) umduğumuz gibi bir ay geçer inşallah :)

Ben düşük yapmıştım da BAT tarihimi bilmiyorum nasıl anlıycam normal de SAD 17 Nisan 26 günde bir adet oluyorum şuan düşüğün 4. günü
Canim bu ay adet olmani bekle korunma ama akisina birak. Bu ay rahmin kendine gelsin. Yumurtlarsanda akintini takip et

Kizlar ben bugün pertim basım zonkluyor resmen.aksilik değerlendirme günlerim ama işten geldim bildiğin kafamın içinde dawul çalıyorlar sanki

Sen yine dusuk yaptigin tarihi adet tarihi olarak hesapla

Çok geçmiş olsun, inşallah yine güzel haberlerini duyarız

Ben düşük yapmıştım da BAT tarihimi bilmiyorum nasıl anlıycam normal de SAD 17 Nisan 26 günde bir adet oluyorum şuan düşüğün 4. günü
Düşükten sonra ne zaman döndünüz başlar bilemiyorum isterseniz şöyle yapalım döngünüz basladıgında sizin tarihlerinizi yazalım tabloya hem daha sağlıklı olur

Eşim Haziran ayından sonra çalışmaya gidicek 2 3 ay kalacak o yüzden de çok istiyorum
Ben de benzer bir durumdayım, ikimiz nisan ayından beri farklı illerdeyiz Aralık ayına kadar. Ben şu an Hakkarideyim, eşim Malatya'da. Her zaman çıkıp gelemiyor arada bir. Nasip kısmet artık. 2-3 ay çabuk geçer inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…