HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Tabi ki eder incir etki havuç ve kırmzıı bitkiler tüketin mor lahana havuçlu falan bi salata yapın kendinize
Havuç yedim su bakalım saat 10 gibi gerçek test zamanım bakicam inşallah catlar aman olsun diye yirtiyoz kendimizi sonra çatla diye yirtiyoz kendimizi.kadin olmak ne zor yaaaaa.

Canım ben onu okumuştum biyerde havuç çatlamaya erki ediyoe diye o demeden yedim bitane zaten ama 2.yoktu evde söyledim eşime gelirken al dedim.deneyip gorucez canım herşey tecrübe olucak bize
Kız ben incir yedim adetliyken hem de bir sürü adetin 5 günü yumurtalığım ağrımaya başladı 9. günü yıkandım 11 gecesi çatladı

Çok şükür okullar tatil oluyor güneydoğu'dan batıya gidiyoruz evimi çok özledim kızlar eşyalarımı falan burada da bir düzen kurduk ama insanın kendi evi gibsi olmuyorYalnız 17 saat yolumuz var ve tam yol zamanı çatlama dönemi benim bu yüzden yine bir sürü incir yesem mi diye düşünüyorum eğer şimdi hamile değilsem yoksa değerlendiremem muhtemelen sonra da bayram zaten

Ye canım ye uzat döngüyü

Walla ye canım koca koca yumurtaların olur.sonrada benim gibi catlatmaya ugrasiriz

Son düzenleme:
Kizlar 2 saat oldu havucu yiyeli ya denk geldi yada gerçekten işe yariyor şuan sanciya ölüyorum kasıklarım patlayacak gibi.belime vuruyor ağrısı.

Walla ye canım koca koca yumurtaların olur.sonrada benim gibi catlatmaya ugrasiriz
Neden kız Yani ben inciritüketirim zaten sadece adet dönemine denk gelmemiş olabilir daha önce bazen dikkat ediyordum böyle bir sorunum olmuyor maşallah hiç çatlama problemim olmadı bugüne kadar benım

Neden kız Yani ben inciritüketirim zaten sadece adet dönemine denk gelmemiş olabilir daha önce bazen dikkat ediyordum böyle bir sorunum olmuyor maşallah hiç çatlama problemim olmadı bugüne kadar benım
Kız ye diyorum yumurtlama döneminde catlatmayi geciktirip yumurtayi buyutuyormus kaliteside güzel oluyormus.sonra 2 havuç yersin catlatiriz.gunu kaçırma diyorum

Canim sen isini garantiye al bugunu de degerlendir. Silik sordugun zaman tekrar degerlendir belkide cift yolumurtlama oluyodur

Benm uzamadı 11. Gun catladı erken olgunlasınca bence catlamaması incırden olmaz incirden olgunlaşır ama çatlamama nedeni başkadır bence benim de erken olgunlaştığı için her zamanki gibi çatladı yaa

Canim sen isini garantiye al bugunu de degerlendir. Silik sordugun zaman tekrar degerlendir belkide cift yolumurtlama oluyodur
Öyle yapıcam canım zaten eşim şimdi geldi baktı ki iki büklüm yürüyorum nene nene bu akşam erkenden uyucan gibi geliyor belin iki büklüm diyo.dedim benim ölüm bile yeter sana beee hadi oradan dedim.

Benm uzamadı 11. Gun catladı erken olgunlasınca bence catlamaması incırden olmaz incirden olgunlaşır ama çatlamama nedeni başkadır bence benim de erken olgunlaştığı için her zamanki gibi çatladı yaa
Belki benim vücuduma böyle etki yaptı canım 3 gün yumurtlama görünce başka ekstra birşey aklıma gelmedi.

Kız ben incir yedim adetliyken hem de bir sürü adetin 5 günü yumurtalığım ağrımaya başladı 9. günü yıkandım 11 gecesi çatladı
Ayy ciddi misin bende bi adet olaydim yaaaa koye gitmeden catlatip da gitsem ne iyi olurduu bende incir yiyeyim. Buyuk bi ihtimal benimde catlama sorunum var cunku yumurtlama zamani yogun akinti yasiyorum akinti bittikten sonrasini 14 gun olarak baz aliyorum (eskiden hep osekilde 14. Gun adet olurdum) ama simdi ben 5 gun 6 gun hatta 10 gun sonrasi adet oldugum oluyor ya catlamadan atiliyo ya da kistte ceviriyoo. Ogluma hamileligim o kantinin oldugu gun tek sefer iliskide hamile kalmistim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…