HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kizlar merhaba ya ben anlamadım ben neredeyse 3 gündür yumurtluyom mu çatlama olmadı gibi.29 yazan 15 dak oldu yapalı oda su alımı filan dikkat etmedim akşam genelde suyu kesip test yapıyorum.cay filan götürdüm işyerinde yani.anlamadjm gitti

Eklentiler

• 17169889777396363049887369225556.jpg
    17169889777396363049887369225556.jpg
    41,3 KB · Görüntüleme: 40
Kizlar merhaba ya ben anlamadım ben neredeyse 3 gündür yumurtluyom mu çatlama olmadı gibi.29 yazan 15 dak oldu yapalı oda su alımı filan dikkat etmedim akşam genelde suyu kesip test yapıyorum.cay filan götürdüm işyerinde yani.anlamadjm gitti
Kizlar sordum çatlatma iğnesi mi oldunuz dedi.yok dedim havuç ye 2 tane çatlaması için dedi testi aldığım yer.

O zaten 1 tane var 2.de uzulmezsın rhat olursun durumu tamamen efsaneymiş hiç bir farkı yokmus degıl mı mesela 1den sonraki çocukları nasıl eşit seviyorsa anne baba ısteme durumu da aynı vallahi eşit istiyorum ve bana da olsun cocugun var zaten diyen arkadasıma kızııyorum. İkısı farklı bireyler olacak 1, 2 cok farklı kı
insanlar başkasına yorum yaparken itinasiz düşüncesiz acımasız. lafını tartmadan konusan o kadar cok ki.... her bir cana senin kattığın farklı onun sana kattığı farklı. ayrıca tek çocukta cekirdek aile iken iki cocukta iki kişini annesi/babası oluyorsunuz ve diğer cocugunuzu abi/abla yapıyorsunuz sayı olarak büyüme olarak bakmak fazlasıyla çiğ düşünce ve tam tersi durumda 2. veya üçüncü olmaması durumunda gönülden isteyen için neyse cocugun var ztn salla demek karşıdakinin gönlüne su serper mi düşünmek lazım. Allah cocuklarımıza sağlık sıhhat versin fakat gercekten isteyen bakabilecek durumda onlara yetecek durumda iken niye bi daha istemesin niye çocuğunun kardesi olmasın.

benim bir kardeşim var. farklı sehirlerdeyiz. bir iki yılda bir görüsebiliyoruz. yalnızız. birimiz gidince ikimiz yalnızız en acısı bu. cok kardes arkadaslarıma hep özenmişimdir. derdi cok belki ama dermanı da cok...

insanlar başkasına yorum yaparken itinasiz düşüncesiz acımasız. lafını tartmadan konusan o kadar cok ki.... her bir cana senin kattığın farklı onun sana kattığı farklı. ayrıca tek çocukta cekirdek aile iken iki cocukta iki kişini annesi/babası oluyorsunuz ve diğer cocugunuzu abi/abla yapıyorsunuz sayı olarak büyüme olarak bakmak fazlasıyla çiğ düşünce ve tam tersi durumda 2. veya üçüncü olmaması durumunda gönülden isteyen için neyse cocugun var ztn salla demek karşıdakinin gönlüne su serper mi düşünmek lazım. Allah cocuklarımıza sağlık sıhhat versin fakat gercekten isteyen bakabilecek durumda onlara yetecek durumda iken niye bi daha istemesin niye çocuğunun kardesi olmasın.

benim bir kardeşim var. farklı sehirlerdeyiz. bir iki yılda bir görüsebiliyoruz. yalnızız. birimiz gidince ikimiz yalnızız en acısı bu. cok kardes arkadaslarıma hep özenmişimdir. derdi cok belki ama dermanı da cok...
Canım demek istediklerimi çok güzel özetlemişsin her şeyin yeri çok ayrı benim de iki tane ablam var hepsinden uzağım birkaç yıllığına çok zor gerçekten kardeş bambaşka evet ilk çocukta tecrübesiz olduğun noktalarda tecrübeleşmeden baştaki zorluklara aldanıp aman yok yok başka çocuk istemem diyebiliyor insan Yani ben bazı durumlarda özgürlüğüme çok düşkünmüşüm sürekli onun uyku saati yemek saati kendimden ödün veriyorum falan yeri geldi eşimin yoğun çalıştığı zamanlarda zaten yardım isteyemedim yani isteyemem zaten bana biri gelip sana destek olayım demeden çağırmam etme m çok tükendiğim durumlar oldu ki gerçekten çocuğum rahat sakinmen bile böyle hissettiğim oldu Ama büyüdükçe gördüm ki hepsi geçti hepsi geçiyor ve kardeş duygusunu tatmasını o kadar çok istiyorum ki yani senin de dediğin gibi bambaşka bir geçiş oluyor. Çok diyen var ne gerek var bu zamanda ikinci çocuğa geçenlerde mesela tam korunmayı bıraktık bir ortamda muhabbeti oldu işte Ben ikinciyi yapanın aklına şaşarım falan bir modum düştü açıkçası ama sonra dedim herkesin hayat tarzı farklı çok şükür şu anda 2'de 3 de çocuk yapabilecek maddiyata sahbim elhamdülillah ama ileride neyin ne olacağını kimse bilemez ki yani bu maddiyat için özellikle sırf çocuk isteme duygusundan vazgeçenler belki bir çocuk bile bakamayacak duruma gelebilir ileride. bunu sadece Allah bilir işin özü bütün hepsinin yeri ayrı cok ayrı ya gerçekten şu anda da ilk gibi heyecanlıym hamıleysem dye ve dikkat etmeye çalışıyorum kendime.

Kizlar ben bugün pertim basım zonkluyor resmen.aksilik değerlendirme günlerim ama işten geldim bildiğin kafamın içinde dawul çalıyorlar sanki
Kendini rahatlat zorunda hissetmemeye çalış muhtemelen gerginlikten ağrıyor başın, eşinle tartışma sebebin de belki o. Ben de yumurtlama zamanı yaklaştıkça gerildim bu ay ve bil bakalım ne oldu tam yumurtlama zamanı eşimle tartıştım saçma bir sebepten🙈

Hiç böyle bir şey yaşamadım daha önce kasık ağrın ve yumurtlama akıntın olduysa çatlamış olabilir aslında. Neden silikleşmedi acaba🤔

Kendini rahatlat zorunda hissetmemeye çalış muhtemelen gerginlikten ağrıyor başın, eşinle tartışma sebebin de belki o. Ben de yumurtlama zamanı yaklaştıkça gerildim bu ay ve bil bakalım ne oldu tam yumurtlama zamanı eşimle tartıştım saçma bir sebepten🙈
Sen de mi değerlendirmedin kız 🙊

Hiç böyle bir şey yaşamadım daha önce kasık ağrın ve yumurtlama akıntın olduysa çatlamış olabilir aslında. Neden silikleşmedi acaba🤔
Canım kasık ağrım oldu hatta söylemesi ayıp genital bölgede öle bir basınçlı ağrı olustu ki anlatamam ama. Bugünde ağrım var entresan şekilde belimde ve kasıklarımda.akintim da pazartesi günü olmuştu.dunde belirgin çıkınca kocayla arayı düzelttim değerlendirdik.anam bugünde böyle olunca şaşırdım kaldım. Söylesem gülersin zıkkım olayimiz vardı ya bizim baktım adam pas vermiyor yürürken karnımı tuttum ne oldu dedi kasıklarıma ağrı vurdu dedim.agzi yayılmaya başladı kesin yumurtluyosun dedi.sanane dedim.ah gülüm vah canım diye diye paşa paşa özür diledi.😂😂😂

Canım kasık ağrım oldu hatta söylemesi ayıp genital bölgede öle bir basınçlı ağrı olustu ki anlatamam ama. Bugünde ağrım var entresan şekilde belimde ve kasıklarımda.akintim da pazartesi günü olmuştu.dunde belirgin çıkınca kocayla arayı düzelttim değerlendirdik.anam bugünde böyle olunca şaşırdım kaldım. Söylesem gülersin zıkkım olayimiz vardı ya bizim baktım adam pas vermiyor yürürken karnımı tuttum ne oldu dedi kasıklarıma ağrı vurdu dedim.agzi yayılmaya başladı kesin yumurtluyosun dedi.sanane dedim.ah gülüm vah canım diye diye paşa paşa özür diledi.😂😂😂
İyi bari arayı düzeltmenize sevindim😍😄

2 havuçla oluyor muymuş o ya deneyip sonucunu yazar mısın merak ettim☺️
Canım ben onu okumuştum biyerde havuç çatlamaya erki ediyoe diye o demeden yedim bitane zaten ama 2.yoktu evde söyledim eşime gelirken al dedim.deneyip gorucez canım herşey tecrübe olucak bize

Canım ben onu okumuştum biyerde havuç çatlamaya erki ediyoe diye o demeden yedim bitane zaten ama 2.yoktu evde söyledim eşime gelirken al dedim.deneyip gorucez canım herşey tecrübe olucak bize
Ay hemen işe yarar inşallah o zaman😍

Akşam bir test daha yapıcam bakalım ki bugün ki testim sıvı alımı vardı çay kahve filan.

Ayyy kizlar şimdi aklıma geldi incir etki eder dimi bu yumurtlamaya ben zeytinyağlı incir yedim.🙈🙈🙈

X