HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

inşallah biz hayal kırıklığı yaşayanlar sevinmeye bile korkuyoruz :)
Canım bence var baya koyu gibi shoplu hali de batına kac gunn vardı benim de göğüs sazım var sanki damarlarım belli oluyor gibi Yani normalde zayıf biriyim kol damarlarım falan da belli olur bazen ama göğüs damarlarım hiç böyle belli olmuyordu yem yeşil bana bakıyorlar. Sende damar belırgnlıgı varmı

ya ben normalde 28 günde bir oluyorum
düşükten sonra ilk reglimi 24. gün
2. reglimi 32. günde oldum
şuan 3. için 29. gündeyim eski düzenime göre 1 gün gecikmedeyim ama bilmedim

ya ben normalde 28 günde bir oluyorum
düşükten sonra ilk reglimi 24. gün
2. reglimi 32. günde oldum
şuan 3. için 29. gündeyim eski düzenime göre 1 gün gecikmedeyim ama bilmedim
Yumurtlama günü önemli burada yumurtlama gününün üstüne 14 gün koy canım adetsin demektir benim de son 3 ayda çok değişti 3 ay önce 16 gün yumurtladım geçen ay ilk denemeyi yaptık yine 16 gün yumurtladım ama bu ay 12 gün yumurtladım sen de bir 10.gün bir 18. gün yumurtlamışsın bu ayki akıntı gününü vesaire biliyorsan yumurtlama odur işte ona bak belki de çok erken yumurtladın yne ve şu anda gecikme yaşıyorsun

14-15 mayıs gibi yoğun yumurtama akıntısı yaşadığımı anımsıyorum

Canim iliski sonrasi boyle oluyo. Benim dun aksam iliski oldu bugun ayni sekilde saydam akinti var. Bu arada ben daha adet olmadim. Cocuklari almaya gittigimde test alip denesem mi diyorum. eczaneciden de utaniyorum artikk

Canim iliski sonrasi boyle oluyo. Benim dun aksam iliski oldu bugun ayni sekilde saydam akinti var. Bu arada ben daha adet olmadim. Cocuklari almaya gittigimde test alip denesem mi diyorum. eczaneciden de utaniyorum artikk
internetten toplu sipariş edin

Kız senin kaç çocuğun vardı 2mi dimi ya basta su gb de geldı 1saat sonra uzayan gb. Ben de arkadaşım alalım deyip duruyor ama i onu eşi bırakacak anlamasın adam akşama Ben de kızımı ona bırakır giderim belki buradaki eczaneden Ben de almaya çekiniyorum gecen ay aldım 4,5 tane keske bu aya braksaymısım biraz uzaktakıne giderm

Ben normalde 26 günde bir adet görüyorum geçen ay nisan17 de adet oldum hamile kaldım ve düşük yaptım bugün düşüğün 4. günü yumurtlama günüm ne zaman aklım alak bullak

Iki taneydi canim kizim 10 oglum 7 yasinda. Bide düşük vardi.3 hamilelik gecirdim 3 de birbirinden fakliydi. Hele dusuk olan da bambaskaydi. Once iki hamileligimde aserme nedir bilmedim. Ama onda hic hamile olma ihrimalo vermiyodum ama canim surekli aci biber turşusu istiyo ozellikle makarnayla birlikte aci aci yiyodum bide uyku yapmisti kanepe basimi koydugum an uykuya daliyodum. Hatta bi arkadas kiz hamilemisin yoksa dedi bende aman ne hamilesi ohtimal yok diyodumm. Adetten 2 gun sonra silik çizgiyle ogrenmistim

Allah bağışlasın acılarını göstermesin bende bu hamileliğimde turşu ve makarna çok aserdim sizin gibi ama hamile değilimdir falan diyordum ilkimdi düşük yaptım bugün düşüğün 4.gunu çok sarsıldım inşallah tekrardan hamile kalırım

Kuzumm olmazsan tekrar yP. Ben şu testlere cok kızıyorum gerçekten adam gb yapsınlar artk level atlasın yani
Evet canım ama benim sanırım yine gecikiyor. Yani hamile değilim bakalım gelmesini bekliyorum. İlla çıkardı yoksa sonradan çıkanları dikkate almak istemiyorum. Bitanesinde gölge çıkmıştı direkt ama kesin yanlış sürekli test alıp test yapmak da çok yıpratıyor insanı olacağı varsa olacak zaten

Öncelikle güzel haber almanızı dilerim Ben ilk gebeliğimde yaşadım. Yumurtlama dönemi sonrası 8-9 gün sonra yaşamıştım, peçeteye silince gelen açık pembe lekelenmeydi. Hatta hiç yerleşme kanaması diye düşünmemiştim regl yaklaştı lekelenme oluyor demiştim ama sonra hamile olduğımu öğrendim.

Sizin reglniz de gecikmiş bence bir test yapın ya da direkt kan verin derim

Acini tahmin edebiliyorum canim. Benim 3. Olmasina ragman cok yipranmistim. Bide herkesten zaten 2 tane var lafi beni deli etmisti. Tamam hazirliksiz bi hamilelikti ama beni cok yipratmisti. Hem kanamalarim hemde sonrasinda yasamais oldugum kürtaj cok zordu. Rabbim bi daha kimseye yasatmasin. Ben hamilelig anne olmayi cok seviyorum. Bana kalsa 5 tane dogururdum. Esim biraz benim bulantilarimdan cekiniyo zor geciyo yipraniyosun diye istemiyodu. Ama artik yasim da gecmeden diyoruz bi tane daha olsun. Rabbim anne olmaya layik olan herkese nasip etsin.

Ben normalde 26 günde bir adet görüyorum geçen ay nisan17 de adet oldum hamile kaldım ve düşük yaptım bugün düşüğün 4. günü yumurtlama günüm ne zaman aklım alak bullak
Ben de düşüğü tecrübe etmiş biri olarak kendinize biraz zaman vermenizi öneririm, şu an zor bir süreçten geçiyorsunuz hem psikolojik hem fiziksel.

Düşük kanamanız dursun, hormonlarınız normale dönsün, beta hcg sıfırlandı mı diye tekrar bir kontrol ettirin. Sonrasında 1 adet dönemi geçirmeniz ve vücudunuzun normale dönmesi üzerine tekrar denemeye başlamanız daha sağlıklı olacaktır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…