HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Evet canım bencede bir şey yok artması lazımdı illa sonuçta yarın olmam lazım

Evet canım bencede bir şey yok artması lazımdı illa sonuçta yarın olmam lazım
Canım halsızlıgın ne durumda benm arkadasımda 2 oglusuyla gelıyo kalmaya yarn. Ay ben suan ble yerden kazıncak haldeyim neypcam bakalım oturcak kadar halım olur umarm. Ayıla bayıla hazrlk yaptm bde bugun

Bat’a ne kadar kaldı? Erken gebelik testi yapsan da keşke güzel sonuçlar görsek
Arkadaşım da kalmaya gelecek ısrarla yarın alalım da persembe sabahı yap diyor benim cok yakın baska bir arkadasm da suanda hamıle 15 haftalık erken testte çıkmadı lazere gtmek ıcın yaptı 1gun gecıknce cıktı testte. Bana da öyle olursa dıye korkuyorum burdakı eczanelerde prodoctor ve bebetıme artımed var o da prodoctor yapmstı. İcımde bsy hem yap hem yapma dıyor bulunduğum sehır suan guneydoguda cok eczane yok yakınlarmda. Hepsinde de mübarek aynı markalar netten predictor early almadgma suan psman oldum cokk ah kendi sehrim Boyle mıydı her ımkan cokk cok ozluyorum

Canım halsızlıgın ne durumda benm arkadasımda 2 oglusuyla gelıyo kalmaya yarn. Ay ben suan ble yerden kazıncak haldeyim neypcam bakalım oturcak kadar halım olur umarm. Ayıla bayıla hazrlk yaptm bde bugun
İyiyim canım ben ya öyle ağrım da yok daha fazla olmasına rağmen ağrım geçti gibi bişey normal düzeyde

İnşallah hepimiz güzel haberler alalım verelim birbirimizr. Bende pcos olduğu için sanırım birde eczacı arkadasım gonalf ın yanına bunu vermesi daha iyi olmuş dedi gerçi doktorum da elinde inositol bittikten sonra bunlara başlayabilirsin takviye varsa elindekini bitir dedi ama eşime laf anlatmak mümkün değil doktor onu verdiyse o alınacak o yapılacak zaten son 3 adet kalmıstı neyseki bakalım cumartesi neler olacak

Kizz yarin sabah bi test yap surekli aklimdasin valla. Bugunde benim regl gunumdu olmadii. Goguslerim 10 gündür tas gibi ger gecen gun dahada cok agriyo. 2 gun once yaptigim test negatifti. Rahim kontrolu yaptim bugun yine adet olacagim zamnki gibi. Yarinda gelmese erken gebelik testi yapicam

Sabah uyanır uyanmaz da olçün sabah sıcaklığı daha önemli
Ölcuyorum cok guzel gıdıyor bir önceki aya göre 3 fazlık ınıs cııkıs var suan o benı umutlandırıyor. 36.2ye düşmezse 4une dek ınsallah umutlancam daha da

Eklentiler

• Screenshot_2024-05-28-21-46-08-806_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    66,9 KB · Görüntüleme: 26
Yaaa günün gelmişşş sen yap bence de 1,2 gune. Diyorum ya ınan varsa ve azızlıge ugrarsam dye ıcımde bsyler durduruyor prodoctor e guvenmyrm o var burada bı. Kzımda kaset testte 3kala da cıkmıstı enkotu kaset test alcam 4,5 tane. Hergun bakacağım olmadı

Yurtdışındaydın sanırım bulursan first response pembe olandan al o net çıkarıyor canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…