HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

29 u gösteriyor biri diğerinde gecikme var 3 gün ama şuan daha iyiyim çok ağrım yok testi atsam da gözükmez canım ince bi çizgi var ama 1 gün olsa bile bat a daha net gözükmesi gerekmiyor mu
Canım test hatalı olabilir mi? Aslında koyulaşması gerekti normalde. 2 gün sonra tekrar yap bakalım o zaman belli olur

Bir gebenin gunlugu yazdı yumurtlama oluyormus.kizlar 3 gün değerlendir dedi.hemde baya büyük C bile soluk kaldıysa yanında dedi. Dua edince kocamla barisayim.

Eklentiler

• 17168996933221094741341333773000.jpg
    28,7 KB · Görüntüleme: 33
Bir gebenin gunlugu yazdı yumurtlama oluyormus.kizlar 3 gün değerlendir dedi.hemde baya büyük C bile soluk kaldıysa yanında dedi. Dua edince kocamla barisayim.
Eve gelince bir sarıl hoşgeldin kocacım de adam bi şaşırsın Bugünü kesin değerlendirmeniz lazım kaçırmayın

Heee tamda benlik.Bizimki kus olunca hasta oluyor inşallah akşam eve sağlam gelir.
O zaman şimdiden bir mesaj yaz ya da ara biraz ısıt ortamı:) Bir şey olmamış gibi napıyosun nasılsın gelirken şunu alır mısın vs. Barışma adımı olur

Aman yük olmasın bana ben işlerimi yaparım.cok nazlı kendileri öle ki bazen diyorum kadinligimdan utanıyorum senin nazını görünce
YAPARSAN KIYMETİN OLMAZ. YAPMA AKILLI OL VALLA HASTA NUMARASI YAP. BEBİŞ OLUNCA HAMİLE KALINCA YANİ KENDİSİ ZATEN SANA KIYAMAZ. BENİM EŞİMDE KIL UYUZDUR AMA BEBEK DURUMU OLSUN YAPMA DER BEN YAPARIM. BU GÜNLERİ HER ZAMAN YAŞAMAYACAĞIZ.

Erken doğumun sebebi daha beli değil her şey yolundaydı bi an ansızın oldu şimdi bebeğin eşini yani plasentayı laboratuvara gönderdiler orada çıkabilir nedeni dediler rahim yetmezligi gibi bişey hiç denilmedi ama tekrar tüp bebek tedavisi mi görücez yoksa normal yola artık olur mu bilemiyoruz hamilelik öncesi vitaminleri verdi doktorum her şey yolunda şimdi de tüplerim açık rahim duvarım normal kalınlıkta yumurtlamamı takip ediyorum şimdi inşallah normal yola olur zaten tekrar hamile kaldığımda bu erken doğumu göz önünde bulundurup önlemleri alınacak inşallah

Hele bir kalalım canım inşallah buradan kocaları kullanma kılavuzu da oluşturalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…